Кредит онлайн без перевірки кредитної історії за 15 хвилин від “Ваша Готівочка”

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

 

Чи реально отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії?

Наразі отримання кредитів не є чимось незвичайним. Більш того, для багатьох це часто стає єдиним доступним способом вирішити фінансові труднощі. Через брак коштів, необхідних для задоволення важливих життєвих потреб, українці вдаються до допомоги фінансових компаній, де можна оформити кредит онлайн без перевірки кредитної історії і погасити його після отримання зарплати або іншого доходу, але через короткий час.

 

Незалежно від того, який тип позики оформляє споживач (банківський чи ні), він несе відповідальність за своєчасну оплату всіх своїх кредитних зобов'язань. Якщо умови погашення дотримані, то клієнт отримує високий кредитний рейтинг. В іншому випадку всі прострочені платежі реєструються в Бюро Кредитних Історій (БКІ). Саме це призводить до формування негативної кредитної історії.

 

 

Хто може надати кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії?

 

Кредитна історія формується на основі кредитного рейтингу. Багато хто задається питанням, як він складається і чи впливає на подальші спроби отримати позики, а також чи є спосіб його змінити або отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії в банку?

 

Кредитний рейтинг записується на ім'я громадянина України в той момент, коли він оформляє свою першу позику. Кредитна історія відображає будь-яку інформацію про борг, включаючи його поточний стан, засоби обслуговування, прострочені платежі і багато іншого. Цей документ містить інформацію за останні 5 років, яка розділена на кілька категорій:

 

  • Звичайні кредити - це ті, де немає прострочених платежів і все розстрочки виплачуються вчасно.

  • Позики до розгляду - в цю категорію входять кредити, за якими позичальник затримуєте платежі на один-три місяці.

  • Непрацюючі кредити - це прострочені платежі на термін від трьох до шести місяців, коли накопичуються відсотки і основна сума боргу збільшується.

  • Збиток - в цю категорію входять всі кредити, які не були погашені в строк понад шість місяців.

 

Кредитна історія зберігається в БКІ, і кожен раз, коли клієнт намагається оформити позику, банківська установа або кредитор може отримати доступ до цієї інформації, щоб перевірити позичальника. Дуже часто оформити кредит без перевірки кредитної історії в банку неможливо. В такому випадку виручити можуть тільки мікрокредитні організації.

 

Кредит онлайн без перевірки кредитної історії надає МФО "Ваша Готівочка"

 

Компанія "Ваша Готівочка" видає кредит онлайн без перевірки кредитної історії і без обов'язкового надання додаткових довідок. Такими приємними умовами кредитування не можуть похвалитися банки, які ретельно вивчають платоспроможність позичальника. Яку інформацію отримує кредитор при перевірці кредитної історії в БКІ?

 

По-перше, це статус всіх кредитів клієнта на момент розгляду заявки і за минулий місяць? Чи є у клієнта прострочені і відкриті позики. Інформація надається за всі прострочені борги, які могли бути протягом 5 років.

 

По-друге, банк цікавиться чи були надані позичальнику кредити минулого місяця, якщо так, то на яку суму? Після перевірки цієї інформації кредитор вирішує затвердити позику, на яку подана заявка, або відхилити.

 

Як формується кредитна історія в БКІ? Щомісяця банки і фінансові установи подають в БКІ звіти про кредити своїх клієнтів, які вводяться протягом одного місяця. Якщо інформація надана невірно, тільки кредитор може внести відповідні корективи.

 

Коли запитується кредитний звіт, то він не включає в себе інформацію про кредитну організацію, що надала кредит, і його розміри. Звіт містить тільки інформацію про погашені і активні позики. Після закінчення 5 років з моменту погашення боргу ця інформація автоматично видаляється з документу.

 

Чи можуть виникнути проблеми, якщо потрібно взяти кредит онлайн без перевірки кредитної історії?

 

Якщо у позичальника погана кредитна історія в результаті прострочень по кредитах, то в майбутньому у нього можуть бути проблеми з отриманням нових позик, особливо, якщо він захоче звернутися за фінансовою підтримкою до банку. Припустимо, що клієнт взяв два кредити за останні 5 років, і по одному з них є прострочення. Якщо він захоче отримати нову позику, і кредитор отримає інформацію про несвоєчасну оплату по одному з попередніх кредитів, то він може запитати додаткову інформацію про причини такого несвоєчасного платежу. Якщо є прострочені платежі тільки по одній з позик, то у позичальника більше шансів отримати фінансову допомогу, але якщо є затримки по обох кредитах, то навряд чи буде надано ще один. Банк-кредитор може вважати такого клієнта ненадійним платником і вважати надання нового кредиту ризикованим. Таким чином, кредитна історія повинна бути гарною, щоб банки були готові співпрацювати. Але в будь-якому випадку отримати кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії можна в МФО.

 

Що потрібно, щоб оформити кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії?

 

Єдиний спосіб отримати кредит без перевірки кредитної історії - це звернутися в мікрофінансову компанію. У банку ж оформити позику з поганим кредитним рейтингом можна буде тільки через п'ятирічний період, щоб інформація про прострочені борги була видалена з реєстру. Якщо протягом цього періоду клієнт буде брати позики в МФО і вчасно їх погашати, то, таким чином можливо поліпшити кредитну історію.

 

Що робити, якщо виникли проблеми з поверненням позики? Якщо в даний час у споживача є відкритий кредит, але він не може його погасити через фінансові труднощі, обов'язково слід звернутися до свого кредитора, щоб пояснити проблему. Таким чином, клієнт зможете домогтися перегляду умов і домовитися про більш вигідні для обох сторін. Наприклад, фінансова установа, що надала позику, може запропонувати відстрочку, рефінансування або інший спосіб вирішення проблеми без шкоди для кредитної історії позичальника.

 

Але в будь-якому випадку швидше і зручніше оформляти кредит без перевірки кредитної історії в мікрофінансовій компанії. Саме тут можна впевнено замовляти гроші на банківську карту, щоб скористатися ними вже через 15 хвилин. На таких умовах своїх клієнтів кредитує МФО "Ваша Готівочка".