Кредит онлайн без картки - як швидко отримати готівку

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

З онлайн оформленням позики на картку банку знайомі фактично всі наші клієнти. Незважаючи на те, що це дуже зручно, деякі люди звикли до операцій готівкою і просто не користуються «пластиком». Або, як варіант, картка не обслуговується платіжними системами Visa та MasterCard, а часу для оформлення нової просто немає В будь-якому разі, гроші потрібні терміново, отже діяти потрібно не зволікаючи!

Нас часто запитують: чи можна відкрити кредит онлайн без картки, адже ми пропонуємо чесні та прозорі умови кредитування - саме те, що необхідно позичальникам. Скористайтеся всіма перевагами оформлення онлайн заявки, яка дозволить отримати гроші готівкою. Давайте розберемося, як це працює.

Чи можна взяти кредит онлайн без картки: «механіка» послуги

Справа в тому, що всі заявки позичальників проходять через процедуру онлайн оформлення. Просто зараз у затишку та комфорті оформіть заявку на кредит онлайн без банківської картки на сайті, і у зручний час приходьте до відділення компанії за готівкою!

За рахунок цього, Ви можете дізнатися рішення за заявкою на кредит онлайн без картки банку в будь-який момент. Вам не потрібно буде чекати, доки менеджер перевірить Ваші дані на достовірність і підготує потрібну суму. Компанія працює для Вас і намагається зекономити Ваш час, адже, навідміну від грошей, цей ресурс повернути не вдастся.

Так, звертаючись за кредитом онлайн без картки банку, Ви отримаєте гроші готівкою у нашому відділенні. Розглянемо детальніше, як це зробити.

Як оформити кредит онлайн без банківської картки для себе?

Щоб оформити кредит онлайн на відділенні, в першу чергу, Вам потрібно буде ознайомитися з інтерактивною картою на сайті у розділі «Контакти». Виберіть місто та область, де Ви знаходитеся і приходьте у найближче до Вас відділення.

Після цього потрібно буде подати заявку за аналогічною схемою, як і на кредит на картку. Якщо Ви звертаєтеся до нас вперше і ще не знаєте, як це зробити, розповідаємо детально.

Крок 1. Відкрийте веб-сайт «Ваша Готівочка».

Крок 2. Виберіть у кредитному калькуляторі суму і термін, на які потрібен кредит онлайн без картки (дату погашення можна буде відтермінувати, якщо Ви не зможете повернути кошти у вказаний день).

Крок 3. Заповніть заявку і готуйтеся отримати гроші.

Заявка буде розглянута впродовж декількох хвилин. Ми перевіримо Ваші дані і підготуємо необхідну суму до отримання. Приблизно за чверть години Ви зможете приходити за своїм кредитом онлайн на відділення мережі компанії «Ваша Готівочка». По суті, відкрити кредит онлайн без картки банку також просто, як і безготівковим переказом на карточку. Умови кредитування однакові як для клієнтів, яким зручніше користуватися готівкою, так і безготівково.

Чи дають кредит онлайн без картки банку і чи не відмовляють?

Оформлення кредиту онлайн без картки фактично нічим не відрізняється від оформлення на карточку. Ви відкриєте кредит онлайн без банківської картки на тих саме умовах і Вам також не відмовлять. Ми не будемо просити надавати довідку про доходи або вказувати контакти довіреної особи. Єдине, що Вам потрібно буде підготувати перед тим, як прийти до відділення, так це паспорт, ІПН і пенсійне посвідчення (якщо Ви пенсіонер). Ці документи потрібні для того, щоб ідентифікувати Вас. Ми не зможемо видати кредит онлайн без картки і без документів, адже маємо пересвідчитися, що їх отримує не стороння людина, яка представилася Вашим іменем, а саме Ви.

Кожен з учасників команди «Ваша Готівочка» робить все для того, щоб Ви мали фінансовий комфорт. Не має значення, оформлюється кредит онлайн без картки банку або готівкою, позичаєте Ви максимальну або мінімальну суму, мешкаєте у столиці або невеличкому містечку, Ви - наш клієнтам і ми подбаємо, щоб Ви залишилися задоволені сервісом.

Завжди будемо Вам раді, чекаємо у відділеннях компанії!