Кредит оформити по телефону: наскільки це реально?

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сучасний ритм життя потребує спрощення різноманітних повсякденних операцій. Це дозволяє встигнути набагато більше, не витрачаючи часу на зайві клопоти. Зміни торкнулися і кредитної сфери діяльності. Якщо сьогодні потрібен кредит, оформити по телефону його – справа декількох хвилин.

Незважаючи на свою популярність, ця послуга з`явилася доволі нещодавно. Пропонують її не всі компанії, проте якщо Ви хочете випробувати новий сервіс і оформити кредит по телефону на картку - «Ваша Готівочка» до Ваших послуг. Компанія вчасно розпізнала бажання клієнтів і поспішила втілити їх у життя.

Як краще отримати кредит: оформити по телефону або у відділенні?

Оформлення позики за допомогою телефоного дзвінка і досі здається неможливим. Не дивно, адже процедура оформлення банківського кредиту відпрацьована роками і клієнти звикли до того, що інакше і бути не може. Проте, сучасні компанії пішли іншим шляхом і вирішили удосконалити цей процес. Тепер оформити кредит по телефону на картку може кожен охочій.

Деякі можуть здивуватися - як це працює? Адже для отримання позики необхідно заповнити купу документів і довідок! Невже оформити кредит через телефон можливо? Так! Стверджує «Ваша Готівочка» і доводить на практиці.

Цей спосіб не лише простий, але й досить доступний. За його допомоги можна в найкоротші терміни отримати необхідну суму на картку, і для цього навіть не потрібно відвідувати відділення особисто. Все, що необхідно аби кредит оформити, по телефону - продиктувати особисті данні і дочекатися на рішення компанії.

Завдяки перевагам цього способу, ним користуються вже багато позичальників. Якщо ж Ви сумніваєтеся, чи варто оформити заявку на кредит по телефону або краще підстрахуватися і особисто завітати до відділення, уважніше придивіться до переваг дистанційного оформлення.

Оформити кредит по телефону на картку: плюси і минуси способу

Пропозиції нових кредитних продуктів - це спосіб кредитних компаній розширити власну клієнтську базу і зробити послугу доступнішою для великої кількості позичальників. Розуміючи, що експрес-позики, які видаються в рекордно швидкі строки вже нікого не здивують, кредитори вирішили запропонувати нову послугу - дистанційне оформлення. Воно характерезується тим, що є:

  • можливість оформити кредит через телефон, в якому є доступ до мобільного інтернету, або будь-який інших гаджет, підключений до мережі;
  • можливість оформити заявку на кредит по телефону шляхом звичайного дзвінка в компанію.

Незважаючи на те, що доступ до мережі інтернет є фактично у всіх, існують ситуації, коли скористатися ним буває неможливо через перебої в роботі. Натомість, телефоний зв`язок більш стійкий, а тому оформити кредит по телефону на картку можна фактично завжди. Не важливо, де знаходиться позичальник - сучасні телефони забезпечують зв`язок в будь-якому куточку країни. Скориставшися цією перевагою, легко кредит оформити по телефону, при цьому отримати наступні переваги:

  • отримати гроші на свою кредитку або дебітну картку, знаходячись вдома;
  • зекономити час і гроші на проїзд;
  • скористатися послугою, навіть якщо у Вашому місті немає відділення компанії.

Телефоний зв`язок дає безліч можливостей, чому б не скористатися ними?

Як оформити кредит через телефон?

Щоб отримати позику, зателефонувавши до кредиторів, не потрібно довго готуватися. Ця процедура настільки проста, що впоратися можна за лічені хвилини. Якщо Вам потрібен кредит, оформити по телефону його можна наступним чином:

  • зателефонувати до менеджерів компанії;
  • оголосити свої побажання стосовно суми і терміну кредитування;
  • продиктувати паспортні дані і номер ІПН, які будуть внесені до бази;
  • вказати номер картки, на яку будуть переказані гроші у разі позитивної відповіді;
  • вказати номер телефону для зворотнього зв`язку.

Вимоги мінімальні, проте, і їх достатньо, щоб заявка по телефону була розглянута і ухвалена. Якщо жодних підстав для відмови немає, то протягом декількох хвилин гроші будуть перераховані позичальнику. Швидкість надходження позики залежить виключно від банку, в якому Ви отримували картку.

Досвід підказує, що оформлення позики по телефону - це один з найзручніших і найвигідніших способів отримати гроші. Ви витрачаєте мінімум зусиль, при цьому отримуєте бажану суму.