Кредит не виходячи з дому - простіше не буває!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Комфорт та уют – слова, які, частіше за все, асоціюються з домівкою. Турбуючись за своїх клієнтів, «Ваша Готівочка» зробила все можливе, щоб отримати кредит не виходячи з дому можна було швидко і безпечно.

Тепер кредит не виходячи з дому не мрія, а доступна реальність

Тепер українці мають можливість відкрити кредит не виходячи з дому, і, ні, ми не жартуємо, а навпаки - применшуємо. Клієнти «Ваша Готівочка» можуть брати позики у будь-яку зручну годину. Це може бути кредит не виходячи з дому, Україна всі міста. Правда, через відсутність покриття інтернету, в деяких куточках країни можуть виникнути певні труднощі з оформленням.

Дистанційний сервіс дозволяє подати запит і отримати кредит онлайн не виходячи з дому, навіть знахочись у відпусці чи по дорозі додому. Вам достатньо скористуватися телефоном, який має доступ до інтернету. Перейдіть на сайт «Ваша Готівочка» та зареєструйтеся, це дозволить Вам отримати доступ до Особистого кабінету, де і відкривають кредит на картку не виходячи з дому до 7000 гривень.

Проходження реєстрації може бути як терміновим так і завчасним. За бажання, можете зареєструватися на сайті «Ваша Готівочка» зараз, щоб у майбутньому мати змогу оформити заявку на кредит онлайн не виходячи з дому ще швидше.

Оформлюйте кредит на картку не виходячи з дому за чашкою кави

Бажаючі взяти кредит готівкою, швидко знайдуть адреси відділень «Ваша Готівочка». Для цього, достатньо перейти до розділу «Контакти» і Ви побачите на карті місце розашування всіх наших офісів. Але, не забувайте про переваги взяти кредит на картку не виходячи з дому, для цього знадобиться лише 15 хвилин. Вам не доведеться більше квапитися після роботи, щоб встигнути до закриття відділення. Можливість відкрити кредит не виходячи з дому - це вихідні, проведені у родинному колі та гарантована позика, яка потрібна на термінові витрати.

Якщо, все ж таки надаєте перевагу кредиту не виходячи з дому, Україна, то після завершення реєстрації залишиться лише подати заявку. Клієнти вказують умови, на яких хочуть відкрити кредит. Це може бути сума від 200 до 7000 гривень, а також кредитний період, який складає 16 днів. Після того, як заявка буде відправлена на обробку, дочекайтеся рішення про відкриття позики та отримайте гроші.

Доступний та зручний кредит онлайн не виходячи з дому навіть в вихідні дні

Окрім можливості відкрити кредит на картку не виходячи з дому, ми не забороняємо клієнтам продовжувати період користування грошима. Хоч в заявці можна вказувати лише від 1 до 16 кредитних днів, за потреби, цей термін може бути збільшен. Дізнайтеся детальні умови пролонгації у кредиторів.  

Закрити кредит не виходячи з дому так само просто, як і оформити. В Особистому кабінеті заповнюється заявка на списання суми з картки, на яку був відкритий кредит. З Вашого рахунку буде списана повна вартість кредиту (сума позики + відсоток). Також, Ви завжди можете прийти до відділення «Ваша Готівочка» і повернути гроші на місці. Як бачите, кредит на картку не виходячи з дому – це зручно та просто.

Скористатися послугами «Ваша Готівочка» можуть українці, чий вік від 18 до 70 років. Виключенням є кредит онлайн, оформити який можна громадянам від 21 року. Обов`язковою умовою є наявність паспорту та коду ІПН. Якщо Ви коректно заповнили заявку, то ми негайно підтвердено її і перерахуємо кошти.

Українська