Кредит на карту з поганою кредитною історією

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Як отримати кредит на карту з поганою кредитною історією швидко та зручно?

 

Кожному українцю іноді бувають потрібні додаткові фінансові ресурси для задоволення раптово виникаючих потреб, які не завжди можуть бути покриті за рахунок щомісячного доходу. Ось чому споживачі шукають інші способи їх вирішення. У разі виникнення непередбачених витрат українці завжди можуть звернутися до кредитних компаній, які видають кредит на карту з поганою кредитною історією. Це дієвий спосіб позичити бажану суму грошей і знайти вихід зі свого поточного положення.

 

МФО видають кредит на карту з поганою кредитною історією для будь-яких потреб

 

Якщо ви потребуєте термінового ремонту вашого авто або квартири, необхідно купити побутову техніку по акції або в зв'язку з непередбаченою поломкою - все це можна владнати з МФО, які є небанківськими фінансовими організаціями. Таким чином, вам не доведеться чекати наступної зарплати, щоб вирішити свої фінансові питання. До того ж можна не переживати, що вам не дадуть кредит на карту з поганою кредитною історією. Фінансові компанії не вивчають кредитне минуле своїх клієнтів, але стежать за тим, щоб на цей момент не було відкритих прострочених позик.

 

Що МФО пропонують тим, хто хоче отримати кредити готівкою з поганою кредитною історією?

 

Небанківські фінансові установи, наприклад, компанія "Ваша Готівочка", зареєстровані в Україні, підлягають ретельному контролю з боку НБУ. Їх основним завданням є надання послуг для споживачів, які хочуть отримати кредити готівкою з поганою кредитною історією на короткий термін. З цією метою кожна з цих компаній розробила різні продукти, спрямовані на фінансування певного сегменту ринку. Їх метою є задоволення насущних потреб клієнтів.

 

Так, компанія "Ваша Готівочка" пропонує простий і зручний спосіб подачі заявки через свій сайт. Для зручності споживачів на онлайн-платформі розміщений онлайн-калькулятор, який допомагає дізнатися точну суму погашення виходячи з розміру позики та кількості днів користування коштами. Звичайно ж, на додаток до цієї інформації, можна зв'язатися по телефону з одним з кредитних консультантів, який відповість на всі запитання, перш ніж ви зважитеся укладати договір.

 

Чому швидкий кредит з поганою кредитною історією такий привабливий для користувачів?

 

Якщо ви перебуваєте у відрядженні або в іншому місті, і ваш автомобіль зламався в дорозі, а у вас недостатньо коштів для його ремонту, або просто терміново потрібні гроші, то використання швидкого кредиту від МФО може вирішити цю проблему практично миттєво. Як правило, гроші зараховуються на ваш рахунок протягом 15-30 хвилин після подачі заявки, оскільки процес схвалення для кожного заявника надзвичайно простий, на відміну від подачі заявки на кредит в банку. Всього через 30 хвилин ви можете отримати необхідні кошти. Навіть якщо ви намагаєтеся взяти гроші з поганою кредитною історією, компанія "Ваша Готівочка" надасть вам суму, яка допоможе уникнути фінансових проблем.

 

На яких умовах можна отримати гроші з поганою кредитною історією?

 

Умови для онлайн-кредитування досить прості - ви отримуєте від 200 до 9000 гривень (перший раз зазвичай менше) і користуєтеся коштами протягом 16 днів. Нові клієнти компанії "Ваша Готівочка" можуть розраховувати на відсутність відсотків за свій перший кредит на карту з поганою кредитною історією. Правда для повторної позики відсотки вже з'являться. Але пільгові умови можуть пропонуватися, якщо ви є постійним клієнтом компанії. Наприклад, сума може бути збільшена, і ви можете подати заявку на кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією на максимальну суму.

 

Щоб оформити кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією, варто вибрати відповідний сервіс, який погодиться надати клієнту необхідні послуги. Так, наприклад, на сайті компанії "Ваша Готівочка" для отримання такої позики досить вибрати потрібну суму і період кредитування, а також заповнити коротку анкету, вказуючи контактну інформацію. Анкету позичальника перевіряє працівник сервісу або автоматична програма, а після виставляє рішення. Коли клієнт отримує рішення щодо позики, йому перераховується потрібна сума грошей на карту або відается готівкою, за бажанням. Практично будь-якому українцеві не складе труднощів взяти кредит на карту з поганою кредитною історією в МФО, процедура займе до 20 хвилин часу. Оформляючи позику, позичальникові варто знати, що будуть потрібні:

 

  • паспорт і код ІПН;

  • особиста банківська картка;

  • наявність телефону.

  • клієнт повинен бути старше 18 років на момент оформлення позики.

 

Оформити кредит з поганою кредитною історією і відкритими позиками можливо. Фінансові установи пропонують користувачам кредити з будь-яким кредитним рейтингом, але варто розуміти, що компанія матиме право вирішувати, схвалювати заявку на позику чи ні. МФО дають гроші в борг багатьом категоріям громадян, тому що відносяться до клієнтів дуже лояльно. Гроші з поганою кредитною історією можна отримати, маючи тільки найосновніші документи. А якщо ж правильно підібрати компанію, то можна зовсім забути про поганий кредитний рейтинг або навіть спробувати його виправити.