Кредит на карточку онлайн - користуйтесь грошима правильно!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

У Вас є банківська картка, отримуєте на неї зарплату і одразу ж знімаєте готівку у банкоматі? А чи правильно це і вигідно, і як саме отримати додатковий дохід від того, що гроші просто зберігаються на карточці? Ніколи не замислювались?

Поповнення рахунку, кредит на картку онлайн за системою безготівкових переказів

Перевести гроші у готівку, безумовно, здається правильним і раціональним рішенням. Звісно, якщо Вам ніде розраховуватись карткою, то іншого варіанту немає, адже гроші, які зберігаються на карточці, не принесуть жодної користі. А якщо Ви мешкаєте у великому місті, де карткою можна розраховуватись навіть за придбаний хліб або інше? Для чого тоді позбавляти себе можливості отримати нехай невеличкий, але дохід, у вигляді нарахування відсотків від загального балансу картки?

Сьогодні кредиток немає бодай у дітей. Студенти отримують стипендії, пенсіонери - пенсії, інші користуються ними для отримання зарплати або просто відкривають накопичувальні картки для розрахунків і зберігання коштів, отриманних в результаті підприємської діяльності.

Більшість карток працює за системою нарахування відсотків на суму залишку, і чим більше баланс картки, тим більшу суму отримує її власник у вигляді додаткового доходу. Головне, щоб баланс не був «у мінусі». Один зі способів забезпечити себе постійним доходом - не допускати того самого «мінусу» на карточці.

Ваша вигода - кредит онлайн на карточку під відсотки

«Ваша Готівочка» - це можливість отримати кредит онлайн на карточку будь-якого банку без цільового призначення. До нас звертаються за допомогою тисячі українців, і компанія нікому не відмовляє без дійсно вагомих на те причин.

Ми пропонуємо не тільки кредит на карточку онлайн, але і запропонуємо потрібну суму готівкою. Наші клієнти можуть отримати переказ після реєстрації, пройти яку можна самостійно, завдяки дистанційному сервісу або звернутись до менеджерів компанії у представництвах.

Відкрити кредит онлайн на будь-яку карточку Ви можете на підставі паспортних даних і ІПН, без формальних довідок і жодних додаткових документів. Безготівкові позики не передбачають особистої присутності у відділенні. Якщо готівку ми видаємо тільки особисто до рук, то кредит на карточку онлайн можна отримати, знаходячись в будь-якій точці України.

Оформлюйте кредит онлайн на будь-яку карточку просто вдома 

Поповнення рахунку через кредит на карточку онлайн – це беззаперечна можливість забезпечити себе коштами до зарплати і уникнути негативного балансу на карточці. По-перше, «мінус» завжди супроводжується нарахуванням пені, а по-друге - це погрожує збільшенням відсоткІв за користування грошима. Щоб уникнути цього, краще відкрити кредит онлайн на карточку будь-якого банку з нашою допомогою.

Компанія пропонує позики у розмірі від двохсот до дев'яти тисяч гривень. Мінімальний період, на який можна взяти кредит, онлайн на карточку або готівкою, складає 24 години – добу. Це може бути будь-яка сума в мехаж 200-9000 гривень і будь-який період, який обмежується шістнадцяти днями.

За необхідністю можна повернути гроші, отримані в кредит онлайн на карточку, раніше або пізніше. Компанія спеціально створила лояльні умови, які дозволять зробити це без штрафу та пені. Все просто: % нараховуються тільки за фактичні дні користування грошима. Такий кредит на карточку онлайн не викличе труднощів під час сплати, адже зробити це можна будь-яким зручним способом: банківським переказом, у представництві або у терміналі самообслуговування. Так само, можете заповнити заявку у «Особистому кабінеті» на списання певної суми з картки, щоб розрахуватись за кредит на карточку онлайн, який надала «Ваша Готівочка».

Використовуйте гроші з розумом, адже кредит онлайн на будь-яку карточку – можливість більше не мати потреби у грошах.