Кредит на банківську картку - це зручно!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Банківська картка - це зручно, адже за її допомогою ми можемо перевіряти історію платежів і не зберігати чеки, розраховуватися безготівково в будь-який момент і просто перевірити власний баланс через інтернет-бангінг або банкомат. У «Ваша Готівочка» Ви легко оформите позику онлайн всього за чверть години. Клієнти компанії самі визначають суму, яку хочуть отримати, і період, протягом якого користуватися грошима. Ми - Ваш надійний фінансовий партнер, який працює згідно до вимог діючого законодавства України, тому Ви можете бути впевнені у чесності та прозорості умов!

Що вигідніше: кредит на картку або готівкою?

Розмірковуєте: оформлювати кредит на банківську картку або звертатися за позикою готівкою? Вирішуйте самостійно, адже у «Ваша Готівочка» отримати гроші можна і на картку, і готівкою! Давайте спочатку розберемося з особливостями кожного зі способів оформлення.

Безготівкова позика - це кредит на картку, оформлений в одному з банків країни. Кредитуючі організації такого типу, здебільшого, видають своїм клієнтам позики готівкою після перевірки персональних даних, довідки про доходи і кредитного минулого. І, що важливо, навіть процедура заповнення у банках заявки триває не менше години, а потім доведеться чекати декілька днів на рішення. І, зрештою, навіть якщо Ви надасте всі необхідні документи, підтвердите, що маєте стабільний заробіток і офіційне працевлаштування, то все одно рішення по кредиту може бути негативним. Причини для відмови різні і іноді не мають під собою суттєвого підґрунтя. Проте, частіше за все, це неідеальне кредитне минуле.

Ще одна перевага банківських карток полягає в тому, що готівку не завжди зручно носити з собою. Тим паче, коли мова йдеться про велику суму. В цей же час, кредит на банківську картку дозволяє завжди мати при собі стільки грошей, скільки необхідно - це зручно!

Звісно, Ви можете позичити гроші і у друзів, проте, кредит на банківську картку в Україні точно набагато швидше отримаєте у компанії «Ваша Готівочка». Позбавитеся від фінансових труднощів і зайвого нервування!

Як оформити кредит на банківську картку без проблем?

Кожен клієнт компанії може взяти кредит на картку в будь-який зручний час. Беззаперечна перевага оформлення позик у «Ваша Готівочка» - прості і прозорі умови. Це означає, що Вам не потрібно буде збирати багато документів і відповідати на незручні запитання. Єдине, що необхідно, так це заповнити анкету з особистими даними (прізвище, ім’я, по батькові, контакти, вік тощо).

Оформити кредит на 15 хвилин на картку можна в будь-якій точці країни, навіть не виходячи з дому. Ми пропонуємо грошову позику на суму до 7000 гривень, з тривалістю користування до шістнадцяти календарних днів. Наші клієнти самі вибирають, на яку суму взяти кредит на картку і як довго розпоряджатися грошима. Можна навіть пролонгувати період користування позикою через «Особистий кабінет». Для цього достатньо натиснути кнопку «Продовжити», сплатити суму нарахованих відсотків і користуватися грошима далі.

Для того, щоб отримати кредит за 15 хвилин на картку, Ви спочатку маєте зареєструватися на сайті, заповнити форму заявки і надіслати її нашим фахівцям. У «Особистому кабінеті» Ви можете спостерігати за статусом заявки. Також, там відображатиметься історія всіх операцій.

Універсальний кредит за 15 хвилин на картку від «Ваша Готівочка»

Як Ви вже могли переконатися, кредит на банківську картку в Україні від «Ваша Готівочка» - універсальний спосіб виправити фінансове становище. Наші відділення розташовані по всій Україні, і ми будемо раді Вас бачити щоденно! Також щоденно можна оформити кредит на банківську картку через інтернет, і така послуга доступна цілодобово! Зверніть увагу: незалежно від того, звернулися Ви за кредитом на картку або вибираєте оформлення позики готівкою, ми маємо перевірти вказану Вами інформацію. Якщо дані у заявці на позику виявляться недостовірними або будуть вказані з помилками, Ви не зможете отримати ані кредит на банківську картку, ані готівкою у нашій компанії. Будь ласка, уважно поставтеся до заповнення заявки і ми неодмінно надамо позику!