Кредит готівкою завжди під рукою завдяки «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ми порадимо спосіб, як швидко та легко отримати гроші - відкрити кредит готівкою в «Ваша Готівочка». Навіщо витрачати час та сили на пошуки надійного кредитора, якщо Ви його вже знайшли. Саме з нашою допомогою гроші з`являться в гаманці за декілька хвилин.

Кредит готівкою - отримайте гроші швидко

За кредитом готівкою в Україні щороку звертаються сотні тисяч українців. В «Ваша Готівочка» можна отримати гроші на руки без оформлення довідок та поручителів. Звернутися за фінансовою допомогою можна в будь-який день тижня. Щоб Ви не залишилися у скрутному становищі, ми працюємо без перерви та вихідних.

В якому б банку запропонували такі гнучкі умови? Натомість «Ваша Готівочка» пропонує клієнтам позики без застав та внесків. Так як більшіть громадян надають перевагу кредиту готівкою, ми навмисно спростили вимоги. Щоб відкрити позику, Вам знадобляться лише паспорт та ідентифікаційний код. Отримати кредит готівкою на руки можна протягом 15 хвилин. Щоб більше дізнатися про порядок оформлення кредиту, прочитайте статтю далі.

Клієнти «Ваша Готівочка» звикли до того, що кредити готівкою оформлюються одразу. Порядок оформлення позики досить простий: Ви заповнюєте анкету, в якій вказуєте суму, період та особисті дані, а ми лише видаємо гроші. Кредитори не просять повідомляти контакти родичів чи колег. Ми ідемо назустріч клієнтам і надаємо грошову допомогу негайно.

Навіщо просити позику готівкою у знайомих чи колег, коли для цього існує наш сервіс. «Ваша Готівочка» легко позиче гроші до зарплатні без «безглуздих» відмовок. Тим паче, не турбуйте близьких своїми клопотами - беріть позику готівкою у нас одразу. Хто, як не «Ваша Готівочка», надасть грошову позику особам від 18 до 70 років лише за паспортом та кодом ІПН? Жодних обмежень, окрім вікових, немає.

Перевірені кредити готівкою лише в «Ваша Готівочка»

Добре поміркуйте, чи варто погоджуватися на пропозиції неперевірених кредиторів. Ліпшим рішенням стане оформити гроші в кредит готівкою в нашій компанії. Щоб отримати гроші в кредит готівкоюприходьте до будь-якого відділення нашої компанії. Потрібно надати менеджерам лише оригінали паспорту та коду платника податків. Клієнтам не потрібні довідки про дохід, адже це займає безліч часу.

Більшість громадян асоціює оформлення кредитів з паперово тягониною, шаленими переплатами або просто викликає безліч сумнівів. Якщо Ви вважаєте, що в «Ваша Готівочка» гроші будуть видані під заставу чи після внеску - це не так. Потрапити до відділення компанії можна щоденно - як в будні, так і в вихідні дні.

Перед тим, як видати гроші, наші фахівці розрахують відсоткову ставку та назвуть суму до повернення. Допоможе в цьому кредитний калькулятор. Також, Ви можете скористатися цим інструментом самостійно на сайті.

Позика готівкою - грошова допомога щодня

Кредитори зможуть позичити починаючи від декількох сотен гривень. Максимальна сума складає 7 тисяч гривень. Ви обираєте необхідну суму, а ми допомогаємо отримати кредит готівкою якомога швидше. Користуватися мікрокредитом від «Ваша Готівочка» клієнти можуть від 1 до 16 днів. У разі дострокового повернення позики, комісія нараховується лише за дні користування грошима. Також, можна здійснити пролонгацію. Дізнайтеся подробиці у менеджерів компанії.

Як свідчить статистика, в більшості випадків, мікрокредити беруть на медичні послуги, термінові витрати або позичають до зарплатні. З нами, Ви можете отримати готівковий кредит на будь-які потреби.

Обравши нашу компанію, Ви 100% відкриєте готівковий кредит, адже обмежень та жорстких вимог кредитори не висувають. Гроші легко отримати як особам з поганою кредитною статистикою, так і з поточними боргами перед банками. Вам більше не потрібно шукати, де отримати кредит готівкою, просто приходьте в «Ваша Готівочка».

Українська