Кредит готівкою від «Ваша Готівочка» - зручно і просто

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Оформлення кредиту більше не викликатиме незручностей: подати заявку на кредит тепер можна в будь-якому місці завдяки багатофункціональному «Особистому кабінету» на сайті. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту допоможе за лічені хвилини заповнити заявку навіть не виходячи з дому. Наша компанія обслуговує позичальників по всій Україні і пропонує однаково гнучкі умови. Разом з «Ваша Готівочка» отримати гроші стає швидко та просто!

За статистикою сьогодні майже всі користуються безготівковими операціями, адже це зручно. Так легше контролювати розтрати і не хвилюватися, що витратите зайве. Також мінімум ризику, навіть якщо загубите гаманець, адже PIN-код від карточки знаєте тільки Ви. З іншого боку, затребуваність безготівкових операцій дозволяє грошам залишатися в оберті фінансової системи, чим і робить її стійкішою.

Проте для простого українця, питання безготівкових грошових відносин - це не завжди зручно. Уявіть собі наступну ситуацію: Ви вирішили відпочити від шумного міста, одвічних гаджетів і інтернету та на декілька днів вирушили далеко за його межі. Тільки уявіть, де Ви зможете розрахуватися там карточкою бодай за хліб та воду?

Моментальний кредит готівкою кожному

Свою діяльність «Ваша Готівочка» розпочала ще у 2012 році. За цей час ми допомогли багатьом співвітчизникам вирішити тимчасові фінансові труднощі і до наймешних дрібниць зробити це з комфортом. Ми пропонуємо клієнтам взяти кредит готівкою або оформити кредит онлайн за лічені хвилини на умовах, які вони виберуть самі.

Ви можете стати учасником програми мікрокредитування дистанційно, скориставшись будь-яким гаджетом з доступом до інтернерту або звернутися до нашого відділення і взяти кредит готівкою, за необхідності.

В першому разі, необхідно перейти на сайт «Ваша Готівочка», зареєструватися і у «Особистому кабінеті» заповнити анкету на кредит готівкою, після чого дочекатися зміни статусу заявки. В іншому, Ви самі звертаєтеся до відділенні компанії, де менеджер допоможе заповнити заявку і видасть гроші.

В обох випадках Ви можете отримати кредит готівкою в Україні вже через декілька хвилин після звернення.

Можливість взяти кредит готівкою без обмежень

У заявці на кредит готівкою Вам необхідно вказати серію, номер паспорту, ким і коли був виданий, вказати номер ідентифікаційного коду. У нас отримати швидкий кредит готівкою може кожен громадянин України у віці від 18-ти до 70-ти років. Незалежно від того, який спосіб оформлення Ви вибрали (кредит готівкою або на картку), зможете погасити його онлайн або у представництві компанії. Вся інформація про те, як розрахуватися за кредит готівкою в Україні від «Ваша Готівочка» представлена на нашому сайті у розділі «Питання і відповіді».

Якщо взяти кредит готівкою для Вас не першочергова потреба, то можете звернутися до відділення компанії у будь-який зручний час (графік роботи можна побачити у розділі «Контакти» на сайті). Приходьте, ми допоможемо заповнити заявку і Ви легко отримаєте швидкий кредит готівкою - необхідно максимум 20 хвилин!

Розповідаємо, як отримати швидкий кредит готівкою самостійно

Починаючи з вересня 2016-го року ми збільшили суму оформлення позики. Тепер взяти кредит готівкою можна на суму до 7000 гривень. Період користування грошима складає 16 днів. По його завершенню, Ви зможете розпоряджатися грошима як Вам потрібно. Визначитися з періодом, на який отримати швидкий кредит готівкою, просто зараз Вам допоможе наш онлайн калькулятор. Вказавши у формі суму і період оформлення кредиту готівкою, Ви дізнаєтеся суму до повернення. Ми подбали про те, щоб Ви завжди мали можливість розрахуватися за кредит готівкою, не виходячи з дому.

Кожному нашому клієнту, який вирішив отримати швидкий кредит готівкою, на допомогу прийде «Особистий кабінет», у якому можна самостійно продовжити період користування або погасити позику. Звертайтеся!