Кредит готівкою в Україні до 9000 гривень

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Пропозиціями оформити кредит готівкою сьогодні заповнений інтернет і всі дошки оголошень. З кожним днем з`являється все більше приватних кредиторів, які позичають гроші майже «даром». Вони запевняють, що надають позики без застави та довідок про доходи на суму, яка тільки буде потрібна. Найсумніше те, що люди погоджуються та ці пропозиції, навіть не передбачаючи, що це може бути афера. Якщо Вам потрібен кредит готівкою в Україні, уважно поставтеся до умов позики і не забувайте про те, де буває «безкоштовний сир»!

Безпечний кредит готівкою в Україні у «Ваша Готівочка»

Щоб розібратися, чому кредит готівкою може стати одним зі способів шахрайства, варто розібратися з самим терміном кредитування. Кожна фінансова операція здійснюється з розрахунком на отримання подальшого прибутоку. Не має значення, що це - кредит готівкою або онлайн, оформлення депозиту або просто зберігання грошей. Навіть банальний обмінник розраховує курс таким чином, щоб виграти на різниці вартості валюти при куплі-продажу. Так чому ж українці беззастережно вірять, що можна взяти кредит готівкою, і нічого за нього не сплатити?

Єдине, що «Ваша Готівочка» може порадити тим, хто збирається оформлювати кредит готівкою в Україні, – уважно читайте умови угоди. Доволі часто відпочатку «безвідсотковий кредит» згодом стає тягарем, адже сума до сплати може в рази перевищувати суму позики. Найсумніше, що люди обдумано ставлять підпис під договором, погоджуючись на такі умови.

ОФОРМЛЮЙТЕ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ УВАЖНО!

Якщо Ви не хочете стати жертвою шахраїв і взяти кредит готівкою без ризиків, звертайтеся у перевірену компанію, яка довела свою надійність багаторічною практикою. «Ваша Готівочка» вийшла на український ринок фінансових послуг ще у 2012 році. Нині ми пропонуємо клієнтам отримати позики як готівкою, так і на картку. Пропонуючи кредит готівкою в України, ми надаємо повну інформацію про умови оформлення.

Стати клієнтом компанії і позичити гроші, зможуть громадяни у віці від 18-ти до 70-ти років. Дані обмеження встановлені законодавчою базою України, яка регулює діяльність фінансових установ. Безготівковий кредит онлайн має вищий віковий поріг - від 21-го року.

Подаючи заявку на кредит онлайн або готівкою, Ви можете розраховувати на будь-яку суму у межах від 200 до 9000 гривень. Вартість послуги кредитування у «Ваша Готівочка» залежить від початкової суми позики, яку Ви вказуєте у заявці. Комісійні складають 2% від розміру позики і нараховуються щоденно.

Можливість взяти кредит онлайн до 9000 гривень

Щоб отримати кредит готівкою в Україні у «Ваша Готівочка», необхідно пройти реєстрацію у програмі мікропозик. Зробити це можна самостійно онлайн або ж у відділенні компанії. Для успішного проходження реєстрації, Вам знадобляться лише паспорт та ІПН.

Якщо Ви шукаєте саме кредит готівкою, Вам у будь-якому разі доведеться звернутися до відділення компанії, незважаючи на можливість проходження реєстрації онлайн. Оформлюючи позику на картку, можна здійснювати всі операції дистанційно: зміну кредитного терміну (достроково повернути або здійснити пролонгацію), повернення кредиту або ж оформлення нового.

Період користування грошима обмежується тільки бажаннями і можливостями клієнтів. Базовий кредитний період складає 16 днів, по закінченню якого можна сплатити комісійні і користуватися грошима довше.

Повернути кошти компанії можна і готівкою, і банківським переказом. Ви можете скористатися послугами будь-якого банку, у «Особистому кабінеті» створити заявку на списання грошей з картки або сплатити безпосередньо у відділенні компанії.