Кредит готівкою онлайн або гроші без проблем

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Послуга кредит готівкою онлайн звучить трохи дивно і незрозуміло? Нічого надзвичайного і незвичайного тут немає. Просто «Ваша Готівочка» робить все, щоб Вам було зручно і комфортно.

Зручний кредит готівкою на картку, а головне - доступний!

Ми пропонуємо нашим клієнтам оформити швидкий кредит готівкою, подав заявку за допомоги онлайн-сервісу. Це дозволить Вам зекономити час на реєстрацію у відділенні і обрати саме ті умови кредитування, які Вам до вподоби.

Після проходження реєстрації в системі, Ви отримуєте доступ до оформлення мікропозики і зможете створити заявку на кредит готівкою, на картку – саме так, як Вам зручно. Що потрібно від Вас для успішного проходження реєстрації? Трохи вільного часу і мінімум зусиль. Оформити кредит готівкою онлайн може кожен українець, який досяг 18-річчя. Якщо раніше Ви вже зверталися до «Ваша Готівочка», Вам достатньо одразу подати заявку і дочекатися рішення.

Для тих, хто тільки планує скористатися послугами компанії, корисно ознайомитися з вимогами до клієнтів, яким потрібен кредит готівкою онлайн в будь-якій його формі.

Тільки для наших клієнтів, кредит готівкою онлайн о будь-якій годині

Першою вимогою є надання максимально точної і повної інформації під час реєстрації. Якщо Ви хочете отримати кредит готівкою на картку, Вам доведеться не тільки вказати паспортні дані, але і надати документи в оригіналі менеджерам відділення. Для отримання грошового переказу, достатньо вказати необхідну інформацію в електронній заявці і пройти пеервірку на відповідність даних про власника картки.

Окрім паспортних даних, важливо вказувати правильно і контактні дані – номер мобІльного телефону і адресу електронної пошти. Реєструючись на кредит готівкою онлайн, Ви отримаєте електронне повідомлення з даними доступу до «особистого кабінету» на сайті і посилання для переходу на персональну сторінку користувача.

Також, правильно вказуйте вік, адже від цього залежить, яка форма позики Вам доступна. Відкрити швидкий кредит готівкою зможуть тільки українці від 18-ти і до 70-ти років. Після виповнення 21-го року, маєте змогу оформити кредит готівкою або ж у вигляді грошового переказу на картку. ІПН вказується всіма клієнтами, незалежно від способу оформлення. Пенсійне посвідчення - документ, якиий надають тільки пенсіонери.

Відкривайте кредит готівкою без питань

Якщо говорити про кредит готівкою, він може бути відкритий на будь-яку суму в межах від 200 до 9000 гривень. Ви встановлюєте розмір позики в залежності від власних потреб і можливостей. Період користуваня грошима, як і сума, на яку оформлюють кредит, залежить виключно від Вас. Це може будь-який термін від 24-х годин до 16-ти днів. Щоб користуватися позикою довше, необхідно сплатити комісійні в розмірі 2% після завершення базового періоду. Комісійні нараховуються тільки за фактичні дні користування грошима.

«Ваша Готівочка» не вимагає клієнтів надавати довідки про середньомісячний рівень доходу, не робить запити за місцем роботи і не перевіряє історію кредитування. Дотримуючись умов договору, клієнти вільно користуються коштами і відкривають позики необмежену кількість разів.

Повернення кредиту, як і оформлення, можуть бути здійснені будь-яким зручним способом - за допомоги дистанційного сервісу або готівкою.

У відділенні нашої компанії Ви зможете отримати консультацію стосовно будь-якого питання і детально дізнатися у менеджера, як зареєструватися на кредит готівкою на картку, також питання можна задати онлайн-консультату і оператору call-центру, зателефонувавши на «гарячу лінію».