Кредит готівкою оформлюємо всього за 15 хвилин

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Іноді те, наскільки терміново потрібні гроші, просто вражає. Буває так, що рахунок йде буквально на години, а то і на хвилини. Раніше можна було вирішити фінансове питання за допомогою знайомих - позичити до зарплати або авансу. Проте згодом почалася криза, «підскочив» курс, змінилися тарифи тощо. І тепер Ваші знайомі, навіть маючи велике бажання допомогти, не завжди мають можливість виділити з сімейного бюджета хоча б невеличку суму.

На щастя, вихід є - можна звернутися за кредитом готівкою до компанії «Ваша Готівочка» і буквально за декілька хвилин зможете отримати гроші. Для цього не потрібна стоса документів, юридичні консультації і відповідальні поручителі. Ви просто берете паспорт і ІПН, оформлюєте заявку на сайті і отримуєте необхідну суму. Можна навіть не брати кредит готівкою, а отримати гроші безготівковим переказом на карточку - так навіть швидше.

Зверніть увагу, що максимальна сума позики складає до 7000 грн. Ми пропонуємо готівковий кредит без довідки про доходи, натомість не просимо жодних гарантій, не перевіряємо кредитне минуле. Ми впевнені, що Ви самостійно можете розрахувати свої можливості і вибрати ту суму, яку зможете повернути. Вибирайте надійного кредитора і побачите, що кредити готівкою оформлюються легко і просто.

Чи існує терміновий кредит в Україні?

З перевагами кредиту на карточку Ви можете ознайомитися у наступних статтях. Так як головна тема нашої статті - готівковий кредит, то не будемо гаяти часу і роглянемо детальніше його переваги.

По-перше, не всі мають банківську картку, може вийти термін її дії або її можна загубити тощо. А враховуючи те, що на карточці зберігаються майже всі заощадження, то така ситуація матиме негативні наслідки. Ось тут краще вибирати оформлення кредиту готівкою, що ми Вам і пропонуємо. «Ваша Готівочка» пропонує миттєві кредити готікою на прозорих та доступних умовах, так Ви неодмінно отримаєте потрібну суму на руки за будь-яких обставин.

Як отримати готівковий кредит за 15 хвилин?

Щоб максимально швидко отримати онлайн кредит готівкою, пропонуємо дотримуватися наведеного далі алгоритму:

  • відкрити головну сторінку сайту «Ваша Готівочка»;
  • вибрати суму і період користування;
  • заповнити заявку на кредит готівкою онлайн на сайті;
  • вибрати спосіб отримання - готівкою або на карточку;
  • прийти до відділення і отримати готівку.

Ми відкриваємо нові представництва у багатьох містах, щоб всім громадянам нашої країни було комфортно звертатися за кредитом готівкою і не витрачати на це багато часу. Наші представництва, де Ви можете оформити кредит готівкою без довідок, щоденно працюють як у великих, так і невеличких містах. Отже, заповнюйте заявку вдома, дізнавайтеся рішення і потім приходьте до відділення, де менеджери видадуть кредит готівкою всього за декілька хвилин.

Чи можна взяти готівковий кредит без довідки про доходи і поручителя?

Окремо підкреслимо, що той невеликий перелік докуменів, необхідний під час оформлення онлайн кредиту готівкою, складається з:

  • паспорту громадянина України;
  • ІПН (індивідуального податкового номеру).

Це все. Жоден з менеджерів компанії не буде просити Вас надати довідку про доходи і не перевірятиме кредитний рейтинг. Ми заявляємо, що готівковий кредит без довідки про доходи отримають абсолютно всі!

Як бачите, на сьогоднішній день кредит готівкою - це доступна послуга, яка надається не просто швидко, а моментально. Отже, якщо Вам потрібні гроші, то оформлюйте заявку на готівковий кредит просто зараз. А якщо залишилися запитання, то наша служба підтримки завжди розгорнуто відповість на них, звертайтеся!