Кредит готівкою на картку, онлайн заявка доступна цілодобово

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Про те, що в «Ваша Готівочка» можна без проблем позичити гроші знає кожен. А чи всім відомо, що кредит готівкою на пластикову картку онлайн, заявка на який може бути оформлена у будь-який час, відкривається миттєво?

Отримайте кредит готівкою на картку VISA, онлайн заявка буде розглянута за мить

На кредит готівкою на пластикову картку онлайн, заявка може бути відправлена будь-де і будь-коли. Вам не обов`язково підлаштовуватися під графік роботи відділень, відлучатися від власної роботи або витрачати час у вихідний. «Ваша Готівочка» зробила так, що отримати кредит готівкою онлайн, заявка на який оформлюється за пару хвилин, дозволяє дистанційний сервіс компанії.

Ця послуга доступна всім громадянам, які пройдуть реєстрацію і без помилок заповнять заявку. Вимоги до позичальників мінімальні і доволі прості. Коли потрібно взяти кредит готівкою на картку, онлайн заявка терміново буде розглянута тільки у разі надання необхідної інформації під час реєстрації. Це: ПІБ (прізвище, ім`я, по батькові), контактні дані (номер мобільного і електрона адреса), ІПН (індивідуальний податковий номер), дата народження. Після завершення реєстрації, Ви отримаєте доступ до «особистого кабінету» на сайті.

Підтвердимо кредит готівкою онлайн, заявка може бути оформлена о будь-якій годині

Незважаючи на те, що «Ваша Готівочка» не впроваджує оцінку кредитоспроможності клієнтів і не перевіряє їх кредитну історію, кредит готівкою на картку онлайн, заявка на який подана дистанційно, може бути відкритий у разі відсутності заборгованостей перед компанією. Цей нюанс буде актуальним лише для тих клієнтів, які не вперше звертаються до нас за позикою. Якщо у Вас немає несплачених заборгованостей, кредит готівкою онлайн, заявка на який буде підтверджена, надійде у вигляді переказу на картку за лічені хвилини.

Вік є не менш важливим критерієм під час розгляду заявки, аніж достовірність особистих даних. Відповідно до розпорядку компанії, кредит готівкою і на картку мають право отримати громадяни, вік яких від 18-ти (готівкою) і від 21-го (на картку) року. Максимальний вік кредитоотримувачів сягає 70 років. Взяти кредит готівкою на картку, онлайн заявка - просто і легко з нами, звертайтеся!

Візьміть кредит готівкою на картку в режимі онлайн, заявка просто і легко з нами!

Клієнти «Ваша Готівочка» мають лише переваги від співпраці - позика видається миттєво, без документальної тяганини, без зайвих питань і без поручителів. Непохитною є толерантність кредиторів, адже ми не цікавимося метою використання грошей. Розмір кредиту складає від 200 до 9000 гривень і може бути сплачений достроково або пролонгований. Враховуючи щоденну відсоткову ставку - 2%, Ви самостійно або за допомоги кредитного калькулятору може розрахувати суму до повернення.

Обирайте надійний сервіс, де рішення за кредитом повідомлять миттєво, а щоб, власне, отримати кредит готівкою і на картку, знадобляться тільки паспорт з ідентифікаційним кодом.