Кредит готівкою на картку: миттєве підтвердження

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

У нашій компанії Ви зможете не просто відкрити кредит готівкою на картку за лічені хвилини, але і отримати тільки переваги від оформлення позик.

Зручно і швидко - кредит готівкою на картку на гнучких умовах

У практиці фінансових стосунків існують всього два види оберту грошових коштів - готівкою і безготівково. Клієнти компанії «Ваша Готівочка» самостійно вибирають у якій формі їм отримувати позики, керуючись виключно особистими інтересами, можливостями і бажаннями. Незалежно від того, у якій формі Ви відкриваєте швидкий кредит або готівкою, або на картку, - після миттєвої перевірки даних отримаєте гроші.

Якщо оформлювати позику готівкою, клієнт має вибрати час, коли буде зручно звернутись до відділення компанії. Представництва «Ваша Готівочка» працюють щоденно без перерв з 8-ї до 20-ї години. Адреси всіх відділень, де оформлюють кредити готівкою, можна знайти на сайті компанії у розділі «Контакти».

Беручи швидкий кредит готівкою, Ви маєте бути готові надати менеджерам компанії оригінали документів, які підтверджують особистість. Це стандартний пакет документів для оформлення швидкого кредиту готівкою, який складається з паспорту та ідентифкаційного коду. Якщо Ви вже оформлені на пенсію, просимо надати пенсійне посвідчення.

Оформлюємо без проблем кредит готівкою за паспортом за 20 хвилин

Компанія висуває перелік мінімальних вимог до клієнтів, які хочуть оформити кредит готівкою на картку у «Ваша Готівочка». Перше – це вік, який дозволяє брати кредит на картку, він становить від 21-го року. Кредити готівкою доступні громадянам від 18-ти років. Друге - це цілковита достовірність інформації.

Подати заявку на кредит готівкою онлайн Ви можете знаходячись в будь-якому місці. Для цього потрібно мати тільки доступ до інтернету. Проходьте реєстрацію на сайті компанії, і далі у «Особистому кабінеті» заповнюйте заявку на позику. Тут Ви маєте вказати особисті дані, а також суму і період, на які берете кредит готівкою або на картку.

Якщо Вам зручно, можете подавати заявку онлайн і отримати готівку у відділенні. Якщо звикли до безготівкових операцій, вказуйте реквізити картки і отримаєте грошовий переказ. В такому разі, кредит готівкою на картку буде підтверджений після перевірки даних і верифікації картки.

Просте рішення - кредит готівкою онлайн 24/7

Клієнтам, які успішно відповідають всім вимогам компанії, ми пропонуємо гнучкі та лояльні умови кредитування. Окрім вибору способу оформлення кредиту готівкою або на картку, Ви самостійно вибираєте суму і кредитний період. Подавайте заявку на позику у діапазоні від 200 до 9000 гривень. Базовий кредитний період складає до 16-ти днів. Тобто: клієнт може сплатити позику достроково або здійснити пролонгацію. По завершенню 16-денного періоду, позичальник забов`язаний повернути гроші або сплатити нараховані комісійні, щоб користуватись грошима довше.

Сплатити кредит готівкою онлайн можна банківським переказом або ж оформити заявку на списання коштів з Вашої картки у «Особистому кабінеті». Також, повернути гроші можна готівкою у будь-якому з відділень компанії.

Нашим клієнтам надається повна свобода вибору: починаючи від реєстрації, і закінчуючи сплатою кредиту компанії.