Кредит готівкою без довідок: забудьте про обмеження!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сучасна людина розуміє, наскільки швидкоплинне життя і прагне одразу скористатись всіма його благами. Проте, інколи грошей не вистачає не тільки на невеликі радощі, але і на необхідні речі. Щоб очікування зарплати не перетворилося на катування, варто розглянути кредит готівкою без довідок: він залатає діру у бюджеті і допоможе пережити складні часи.

Кредит готівкою без довідок: чи є підступ?

Багаторічний досвід говорить: все, що досягається легко, обов’язково мусить насторожувати. Саме тому, кредит готівкою без довідок викликає питання і водночас сумніви у деяких громадян. Одні бояться прихованих платежів, інші - надвисоких відсотків, треті - пені та штрафу. Ці страхи опиняться безпідставними, якщо звертатись у компанію з гарною репутацією, а саме у «Ваша Готівочка».

Головна перевага нашої компанії - це чесність і прозорість умов. Оформлюючи позики, ми не лише допомогаємо тисячам людей уникнути фінансових труднощів, але і беремо до уваги індивідуальні особливості кожного. Це означає, що навіть протермінований кредит готівкою без довідок про доходи не обкладається штрафом: достатньо повідомити фахівцям компанії, що Вам потрібна пролонгація.

Оформлюючи кредит без довідок, Ви заздалегідь можете отримати максимальну інформацію про нього: терміни, відсотки, тощо. Це дозволить Вам пересвідчитись, що кредит готівкою без довідок не буде для Вас непосильною ношею.

Кредит без довідок або банківські послуги - що краще?

В надії отримати необхідну суму, більшість людей, здебільшого, звертаються одразу до банку. І лише зіткнувшись зі складними бюрократичними процедурами - оформленням паперів і пошуком поручителів, вони вирішують взяти кредит без довідок в іншому місті. Чим вигідна співпраця з «Ваша Готівочка»?

По-перше – гарантіями. У чесності розрахунків, у позитивному рішені і у індивідуальному підході. За статистикою, кредит без довідок отримують більше 90% громадян, які звертаються за допомогою.

По-друге – зручністю. Якщо є можливість особисто прийти до найближчого віддідлення і взяти кредит без довідки про доходи, будь ласка! Для цього достатньо лише декілька хвилин. Або, якщо не можете знайти вільної хвилини або представництв компанії поблизу немає, оформлюйте позику через інтернет. Достатньо зареєструватись на сайті і вказати особисті дані, щоб заявка була розглянута і кошти переказані. Зручно те, що подати заявку на кредит готівкою без довідок Ви зможете навіть вночі або в обідню перерву. Це дозволить ще більше зекономити час.

По-третє – лояльність. Незважаючи на те, що базовий термін користування грошима складає 16 днів, можна завжди повернути гроші достроково або пролонгувати термін. Це ж правило діє, якщо ви планували взяти кредит без довідок на меншу кількість днів, але у підсумку були змушені просити відтермінування. Такі питання вирішуються просто - без пені або інших стягувань.

Наскільки просто взяти кредит без довідок і що потрібно знати?

Якщо Ви прийняли рішення взяти кредит без довідок про доходи саме у «Ваша Готівочка», маєте пам’ятати декілька простих правил. Отримати грошову позику може тільки людина з українським паспортом та кодом платника податків, а якщо кредит готівкою без довідки про доходи знадобився пенсіонеру, то і з пенсійним посвідченням. Ми розвіємо міф про те, що літня людина не має змоги взяти позику.

Оформлюючи позики готівкою, вік позичальника має складати повні 18 років. Для всіх діє фіксована відсоткова ставка 2%, а сплата здійснюється відповідно фактичного терміну користування коштами. Отже, Ви не сплачуєте додаткові гроші, повертаючи позику достроково.

Перш, ніж звернутись до нас, пам’ятайте: чесне дотримання умов з Вашого боку гарантує лояльність під час повторих звернень.