Кредит до зарплати - переваги отримання у мікрокредитній компанії

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Кожному з нас бодай раз доводилось стикатися з фінансовими перешкодами. Гроші знадобились терміново, а просити в борг у друзів та знайомих не уявляється можливим? В такій ситуації можна звернутися до найближчого банку, і подати заявку на кредит. Проте, Вам заздалегідь потрібно підготувати довідку про доходи з підприємства, де Ви працюєте.

Небагато років назад кредит онлайн до зарплати був фактично мрією в Україні. Проте вже сьогодні працює численна кількість компаній, які готові запропонувати позику на нетривалий час. У статті ми розповімо про варіанти оформлення кредиту за 15 хвилин, а також розглянемо можливість отримати позику з поганим кредитним рейтингом.

Взяти кредит до зарплати за 15 хвилин цілком реально завдяки мікрокредитній компанії

Отримати кредит до зарплати сьогодні може кожен повнолітній громадянин. Оформлення не передбачає великого переліку документів, підтверджуючих платоспроможність, поручительство, тощо. Мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка», яка пропонує кредит онлайн цілодобово до зарплатипросить позичальників надати тільки паспорт з ідентифікаційним кодом, тому і отримати позику можна не виходячи з дому або роботи. Рішення за заявкою приймається миттєво, отже дозволяє отримати потрібну суму всього за 15 хвилин.

Заявку на кредит до зарплати на картку Ви можете подати будь де, де є інтернет. Більш того, гроші можна отримати навіть вночі, адже сервіс працює цілодобово. Якщо Ви достовірно заповнили заявку, отримати кредит миттєво до зарплати зможете без проблем.

Далі розглянемо переваги оформлення позики до 9000 гривень на сайті компанії «Ваша Готівочка».

Кредит онлайн до зарплати - переваги отримання

Послуга «кредит онлайн до зарплати», яку надає мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка», доволі популярна серед українців через наступні причини:

 • не потрібно більше звертатися до рідних або друзів, якщо терміново шукаєте гроші;
 • мікрокредитна компанія пропонує клієнтам кредит до зарплатиоформити який можна не виходячи з дому або роботи;
 • рішення за заявкою приймається миттєво і гроші отримуєте протягом 15-ти хвилин;
 • під час оформлення заявки на кредит до зарплати на картку вказується тільки загальна інформація: паспортні, контактні дані, email, ІПН;
 • грошовий переказ здійснюється цілодобово;
 • ймовірність отримати кредит до зарплати у мікрокредитній компанії надвисока - 99%;
 • не потрібно особисто звертатися до представництва компанії, оформлення здійснюється в режимі онлайн;
 • отримати кредит до зарплати власну на картку можна без довідки про доходи і поручителів;
 • щоб отримати кредит готівкою до зарплатизвертайтеся до найближчого відділення компанії у своєму місті;
 • оформлюючи кредити до зарплати, «Ваша Готівочка» складає власний рейтинг благонадійності клієнтів і спирається тільки на нього.

Кредит до зарплати на картку може отримати кожен повнолітній громадянин

Оформити кредит готівкою до зарплати на сайті «Ваша Готівочка» може кожен громадянин віком від 18-ти років. Процедура оформлення надпроста і складається з наступний дій:

 • знайдіть кнопку «Отримати позику» і натисніть на неї;
 • виберіть суму і термін позики;
 • у вікні «Реєстрація» заповніть обов`язкові поля;
 • подайте онлайн-заявку.

Для цього потрібно всього декілька хвилин. Протягом 15-ти хвилин гроші потраплять на картку, реквізити якої Ви вказали. До уваги: на email будуть надходити листи з корисною інформацією: акціями і іншими цікавими пропозиціями від компанії.

Мікрокредитна компанія видає позики навіть тим, хто має низьку кредитну оцінку. Отже, якщо терміново потрібні гроші, доцільніше оформити кредит до зарплати у «Ваша Готівочка».