Кредит до зарплати оформлюють у «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Коли можна дозволити собі відступити від правил і не брати гроші в борг, а взяти кредит до зарплати або авансу? Сьогодні ніхто не засудить і чудово зрозуміє кожного, кому доводиться шукати способи виправити своє фінансове становище. Єдина проблема полягає в тому - складно знайти, де можна оформити кредит до зарплати, і як це зробити з найменшими ризиками. «Ваша Готівочка» - компанія, у якій клієнти самі вибирають умови кредитування.

Якщо знадобився кредит до зарплати - звертайтесь!

Ми пропонуємо Вам не просто можливість взяти кредит до зарплати, а право отримати ту суму, яка Вам потрібна без звітів, довідок і питань стосовно цільового призначення. За всю історію роботи компанія «Ваша Готівочка» жодного разу не цікавилась, з якою метою оформлюється позика.

Розпитувати, з якими проблемами звертаються клієнти під час оформлення позики, було б не етично, Проте, варто звернути увагу, що можливість вільно оформити кредит до зарплати дозволяє знайти способи вирішення більшості проблем, пов`язаних з фінансуванням.

Можемо розглянути, напевне, найпоширеніші приклади, які змушують звернутись за позикою. Майже кожна людина щоденно трудиться, не покладаючи рук. Заслуженою винагородою за роботу є відпустка, час проводження якої кожен вибирає на власний розсуд. Можливо, Ви плануєте провести цей час вдома, займаючись побутовими справами, які накопичились за весь рік. А можливо у Вас з`явиться шанс вирушити на море або просто за межі міста, відвідати рідних, з якими тривалий час не бачились. Навіть елементарний приклад - з організацією подорожі може викликати безліч труднощів. Як не крути, а кредит до зарплати знадобиться в будь-якій ситуації.

Необмежена можливість взяти кредит до зарплати або авансу

«Ваша Готівочка» багато років не просто пропонує, але і надає своїм клієнтам грошові позики - кредит до зарплати на картку або готівкою. Отримати гроші можна будь-якої миті, коли вони Вам знадобляться, або ж коли буде зручно звернутись за допомогою.

Незалежно від того, у якій формі Вам потрібні гроші - як готівкою, так і онлайн кредит до зарплати Ви можете отримати безпосередньо у представництві компаніїї або самостійно ойформити заявку через інтернет. Щоб отримати гроші на картку, зручним і оптимальним варіантом стане онлайн кредит до зарплати, який не потребує особистої присутності позичальника у відділенні компанії. Підставою для підтвердження безготівкової позики стане відповідність Ваших реєстраційних даних з інформацією про власника картки. Скористатись можна карткою будь-якого зразка, емітованою українським банком.

Зручний кредит до зарплати на картку або готівкою

Оформити кредит до зарплати у нашій компанії можна на наступних умовах:

  • початкова сума позики - 200 гривень;
  • змога взяти кредит до зарплати у розмірі до 9000 гривень;
  • необмежений період користування грошима (за умови сплати комісійних);
  • зручний спосіб сплати кредиту;
  • можливість змінювати кредитний період;
  • повна конфіденційність і гарантія збереження інформації.

Розглянемо деякі пункти детальніше. Оскільки «Ваша Готівочка» - мікрокредитна компанія, оформити позику пропонують на невелику суму. Термін користування грошима насправді може бути необмежений, оскільки, сплачуючи нараховані % кожні 16 днів, Ви можете продовжувати кредитний період.

Повернути кредит до зарплати на картку або готівкою можна достроково. Ви сплатите % тільки за фактичні дні користування грошима без додаткових витрат, пов`язаних з обслуговуванням позики.

Щоб взяти кредит до зарплати Вам не потрібно нічого, крім документів, які підтвердять особистість, банківської картки, бажання і 15-ти вільних хвилин.

Звертайтесь у «Ваша Готівочка» і отримуйте гроші за першої необхідності!