Кредит до зарплати - гроші в борг без застави від «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Як би сумно не було усвідомлювати, але, люди, які мають чималий досвід роботи, сьогодні змушені шукати можливість взяти кредит до зарплати, оскільки заробітку не вистачає навіть на основні витрати, не кажучи вже про незаплановані.

Звісно, можна звернутися до друзів або знайомих і попросити грошей у них, але не кожен може похизуватися товарищами, які так само не скаржаться на фінансові труднощі, і з легкістю позичать бодай трохи.

Ще один варіант - знайти підробіток, але терміновим такий спосіб назвати складно. Адже поєднувати декілька справ водночас, і залишатися при цьому у гарному дусі, складно.

У «Ваша Готівочка» Вам неодмінно відкриють онлайн кредит до зарплати, навіть якщо у Вас немає постійного місця роботи і стабільного доходу.

Мікропозика або кредит до зарплати - не проблема

Коли у Вас виникли труднощі і Вам потрібні гроші, візьміть кредит до зарплати на картку онлайн або готівкою на суму до 9000 гривень. Ми пропонуємо зручний кредит до зарплати, який не перевищує розмір середнього заробітку, адже саме мікрокредитування дозволяє позичати фінанси без перевірок і численних довідок.

Своїм клієнтам «Ваша Готівочка» пропонує кредит до зарплати у будь-якій формі. Це може бути безготівковий переказ або оформлення позики готівкою. Стати клієнтом компанії і позичити фінанси можна в будь-який момент, коли у Вас буде на це вільний час і, відповідно, необхідність. Відділення компанії відкрити більше, ніж у десяти містах країни. Представництва працюють без вихідних з 08.00 ранку до 20.00 вечора. Якщо Вам незручно звернутись до відділення у цей час, то Ви можете зайти на сайт компанії і оформити заявку дистанційно 24/7. Зареєструйтеся на сайті, потім у анкеті заповніть необхідну інформацію, виберіть оптимальні суму і період, протягом якого будете користуватися онлайн кредитом до зарплати, і відправляйте заявку компанії. Перекажуть безготівковий кредит до зарплати на картку протягом чверті години.

Реєструйтеся онлайн, кредит до зарплати або авансу - не проблема!

Відкрити готівкою кредит до зарплати Ви зможете тільки особисто, звернувшись у відділення і надаваши менеджерам оригінали паспорту та ІПН. Незалежно від того, у якій формі Ви вирішите взяти кредит до зарплати, умови залишаються абсолютно однаковими і не змінюються.

Ми надамо Вам позику, якою можна користуватися до шістнадцяти днів. Мінімальний кредитний термін складає 24 години (один календарний день). По закінченню періоду користування, Ви маєте погасити кредит до зарплати на картку або сплатити суму нарахованих відсотків і користуватися грошима довше. Штраф або пеня за пролонгацію не нараховуються. Ви без проблем отримаєте кредит до зарплати, який не перевищує суму до дев'яти тисяч гривень. Оформлюйте позики без цільового призначення!

Перекажемо кредит до зарплати на картку, навіть без офіційного працевлаштування

Оскільки ми пропонуємо Вам сучасну послугу - мікрокредитування, то оформлюючи кредит до зарплати на картку онлайн, наші клієнти можуть не хвилюватися через кредитне минуле: залишилися несплачені кредити перед банками або перед іншими компаніями - не важливо. Більш того, компанія обслуговує позичальників з різною формою працевлаштування (офіційною або неофіційною). Ми співпрацюємо зі всіма категоріями населення і перевіряємо тільки паспортні дані, ІПН і інформацію про власника картки, на яку має бути здійснено переказ.

Оформлюючи позики через інтернет, уважно заповнюйте анкету. Наші фахівці і система не зможуть підтвердити заявку, якщо дані позичальника і власника картки відрізняються.