Кредит для студентів, гарантія підтвердження позики без довідок

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Кредит для студентів

Отримати кредит не проблема для людей, які мають стабільний дохід і офіційне працевлаштування. Закон захищає соціально незабезпечені категорії тільки на словах, надаючи студентам невеликі стипендії, пенсіонерам копійчані пенсії і субсидії, які ледве покривають витрати за комунальними платежами.

Виходить наступна картина: якщо студенти отримують стипендію, то не можуть претендувати на будь-яку фінансову підтримку з боку держави. Не варто забувати і про те, що стипендія не завжди нараховується вчасно. А як же бути, якщо студент навчається на комерційній основі, то про додаткове джерело доходів, окрім допомоги від батьків, очікувати не доводиться.

Замкнуте коло і абсолютна незахищенність малозабезпечених соціальних категорій - реальність сучасних днів.

Як отримати кредит для студентів без працевлаштування?

Найпростіший, здавалося б, спосіб знайти гроші - оформити позику. Одразу ж стикаємося з тим, що кредит для студентів просто так відкрити не вдасться. Банки вимагають довідки про дохід, підраховують кредитний рейтинг і оцінюють платоспроможність. Навіть зі стипендією кредит студентамніхто не видасть по причині низької платоспроможності, а точніше її відсутності.

Можна подійти до питання з іншого боку, адже більшість студентів працюють і мають, хоч неофіційний, але дохід. Тому, враховуючи реальні доходи, кредит студенту можна оформлювати без сумніву. Нажаль, банківська система не враховує ці фактори і оцінює клієнтів за стандартним шаблоном, через що кредит для студентів стає недоступним.

Швидкі кредит и студентам без

Незважаючи на неоднозначність проблеми, вирішується вона досить просто. Мікрокредитні компанії, до яких належить «Ваша Готівочка», відкривають кредити студентам на загальних умовах. Ми кредитуємо без довідок про дохід, виписок з місця працевлаштування і не перевіряємо історію за УБКІ. Вам цікаво, чому так легко отримати кредит для студентів у нас? Мікрокредитування базується на оформленні позик, які не перевищують середньостатистичної зарплатні в Україні. Ця сума складає 9000 гривень і повністю забезпечує фінансування головних споживчих потреб наших клієнтів.

Незалежно від того, чи буде кредит для студентів, пенсіонерів або працевлаштованих  українців, отримати його не складе труднощів. Щоб отримати доступ до послуг компанії, необхідно заповнити анкету клієнта, де вказані паспортні, контактні і особисті дані. У разі обслуговування пенсіонерів, необхідно вказати серію і номер посвідчення, яке було видано у ПФУ.

Вигідні умови на кредит студенту від «Ваша Готівочка»

«Ваша Готівочка» обслуговує українців незалжно від їх соціального статусу і гарантує підтвердження заявок на кредити студентам, які пройшли реєстрацію в системі мікропозик. Оформлюючи заявку, зверніть увагу на доступні форми кредитування. Згідно з обмеженнями, встановленними відповідно діючого законодавства України, кредитні установи можуть відкрити кредит студенту онлайн, якщо йому від 21 року. Зверніть увагу, позики готівкою видаються від 18 років.

Оформлюючи кредит студенту, «Ваша Готівочка» пропонує наступні умови:

  • сума позики від 200 до 9 тис. грн.;
  • гнучкий період користування грошима;
  • комісія 2%.

Незалежно від того, в якій формі видається кредит студенту, онлайн на картку або готівкою, розмір позики обирається зі зазначенного діапазону. Погасити кредит можна достроково або здійснити пролонгацію.