Кредит через інтернет - нове слово у кредитуванні

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Послуги «Ваша Готівочка» не обмежуються на видачі кредитів готівкою. Компанія так само пропонує оформлення онлайн, що дозволяє взяти кредит через інтернет, скориставшись дистанційним доступом.

Як оформити кредит через інтернет онлайн?

Єдине, що потрібно клієнтам, які хочуть відкрити кредит через інтернет - це 15 вільних хвилин і доступ до інтернету. Також, не забудьте про паспорт та ІПН і, звичайно, банківську картку, на яку буде переказаний інтернет кредит онлайн.

Одразу на сайті «Ваша Готівочка» Ви побачите поле, де пропонують вказати ПІБ, контактні дані і адресу електронної пошти. Після заповнення цієї інформації, Ви отримаєте доступ до «Особистого кабінету», де зможете подати заявку на кредит в інтернеті, який надійде на банківський рахунок за лічені хвилини після підтвердження запиту.

Перш, ніж заповнити анкету на кредит через інтернет у «Ваша Готівочка», ми радимо ознайомитись з правилами обслуговування у компанії і умовами, на яких видають позики.

Стосовно правил - це достовірно надана інформація під час оформлення кредиту і відповідний віковий діапазон. Наявність несплачених заборгованостей перед іншими кредитними компаніям до уваги не береться, як і не має значення Ваш рівень доходу. Для підтвердження заявки на інтернет кредит, компанія не просить надавати жодних довідок і документів, окрім паспорта та коду платника податків громадянина України.

Чому інтернет кредит – це зручно і вигідно?

Які переваги отримує позичальник, якщо візьме кредит через інтернет онлайн? Такий спосіб обслуговування у «Ваша Готівочка», в першу чергу, зекономить Ваш час. Щоб взяти кредит через інтернет, не потрібно їхати через все місто або відволікатись від роботи, витрачати час у вихідний день - краще провести його у колі близьких та рідних. Також, кредит в інтернеті дає можливість отримати кошти будь-якої миті, коли б Вам не знадобились гроші, і які б обставини цьому не передували.

Ще однією перевагою є те, що «Ваша Готівочка» приймає заявки 24/7, розгляючи запити клієнтів з будь-якого куточку країни. Доступ до «Особистого кабінету» дає Вам повний контроль над станом кредиту, графіком сплат і дозволяє, за необхідності, змінювати кредитний період.

І, наостанок, оформлений кредит через інтернет також легко сплачувати, адже зробити це можна онлайн або готівкою.

Пропонуємо взяти кредит через інтернет на вигідних умовах

Які ж умови підготувала «Ваша Готівочка» позичальникам? Якщо це інтернет кредит, то заявку 24/7 може подавати позичальник віком від 21-го року, що беззаперечно зручно, порівнюючи з банківським обслуговуванням.

Сума позики залежить тільки від Ваших побажань і можливостей, але не перевищує 9000 гривень. Користуватися інтернет кредитом можна до 16-ти днів, після чого можна здійснити пролонгацію без додаткових комісійних.

Визначитись з сумою позики допоможе кредитний калькулятор, який покаже суму до сплати. Зверніть увагу, що на калькуляторі неможливо вибрати термін довше за 16 днів, оскільки він є обов`язковим для сплати нарахованих комісійних. Після сплати, Ви можете користуватися грошима довше.

Можна навести різні приклади і факти на користь онлайн-кредитування, проте повноцінно оцінити всі переваги зможуть лише ті, хто особисто скористався послугою.