Кредит через інтернет: чи варто ризикувати?

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Незважаючи на те, що значана частина життя перенеслася до інтернету, більшість і досі побоюється використовувати його можливості на повну. І, якщо до онлайн покупок люди потрохи звикають, то кредит через інтернет і досі не вважають безпечною процедурою. Чому ж так відбувається?

Найбільший страх викликає необхідність вносити особисті дані: клієнти бояться, що інформація може потрапити у «погані руки». Проте компанії, які спеціалізуються на кредитуванні, зацікавлені в тому, щоб уникнути цього будь-якою ціною. На кону стоїть їх репутація. Саме тому, продумана система захисту зробила кредит через інтернет зовсім безпечним.

Кредит через інтернет: переконаємося в безпеці

Сучасні компанії, які розвивають віртуальне кредитування, вживають безліч заходів, щоб захистити своїх клієнтів. Так само робить і «Ваша Готівочка».

По-перше, щоб взяти кредит через інтернет, необхідно потрапити до «особистого кабінету» з індивідуальним доступом. Тільки користувач буде знати пароль, тому проблем не виникне. Щоб отримати доступ до нього, необхідно пройти реєстрацію.

По-друге, сама компанія піклується про надійність свого ресурсу. Завдяки роботі досвідчених фахівців, стороння людина не зможе заволодіти Вашими даними, а тому вся інформація залишається тільки на серверах компанії. Вона не передає її третім особам і кожен может без побоювання взяти кредит через інтернет і довіряти кредитору.

По-третє, той, хто надає особисті дані, піддається перевірці. Ми аналізуємо паспортні дані, належність картки. Остання прцедура називається верифікацією і є обов`язковою.

Кредит через інтернет: які є переваги?

Віртуальне життя набагато швидкоплинне, ніж звичайне. Це стосується і всіх процесів, які відбуваються в режимі онлайн. Якщо Ви берете кредит на картку через інтернет, зможете оцінити наступні переваги:

  • простоту оформлення. Навідміну від класичного кредитування, тут не потрібно заповнювати численні документи, укладати угоди, вказувати імена поручителів. Достатньо тільки зареєструватися і за 15 хвилин отримаєте позику;
  • якщо брати кредит через інтернет, не потрібно нікуди їхати. Ваш персональний кредитний менеджер чекає Вас у «особистому кабінеті», потрапити до якого можна за допомоги комп`ютеру, планшету, телефону. Вам не погрожує погана кредитна історія - отримати позику можна завжди швидко і з комфортом;
  • грошовий кредит через інтернет доступний завжди. Не важливо, о котрій годині і в який день тижня звернутися. Тут все підлаштовано під Вас. Наприклад, гроші знадобилися у неділю ввечері? Жодних проблем - Ви можете їх отримати, як тільки з`явиться потреба.

Ще один плюс – Ваш кредит ніколи не буде залежати від настрою менеджеру. Так як кредит через інтернет видає автоматична система, Ваші дані будуть розглянуті цілком неупереджено.

На яких умовах видається кредит через інтернет?

Варто розуміти, що єдиних умов для всіх компаній немає. Скільки кредитних установ - стільки і правил, а тому не варто погоджуватися на першу ліпшу пропозицію. Є така закономірність: чим з більшими сумами працюють компанії, тим більше доведеться постаратися, щоб взяти кредит через інтернет, і більше документів надати, як доказ своєї платоспроможності.

«Ваша Готівочка» може запропонувати максимальну суму позики - 9 тисяч гривень. Це менше, ніж дають інші компанії, проте з лишком компенсується лояльністю до клієнтів. Якщо Ви не плануєте брати кредит на крупну суму, то наша пропозиція стане в нагоді. «Ваша Готівочка» обирають ті, кому необхідно підстрахуватися декількома сотнями гривень. Це легко, зручно і доступно. Ви навіть можете позичити гроші, а повернути за добу, сплативши мінімальну комісію. Можна відкрити кредит на картку через інтернет на максимальний термін - 16 днів з можливістю пролонгації. «Ваша Готівочка» йде на будь-які поступки.

Головні вимоги, які висуває компанія до клієнтів - українське громадянство, наявність банківської картки і вік - від 21-го року. Якщо Ви у змозі дотриматися їх, отже будь-який кредит від «Ваша Готівочка» завжди відкритий для Вас.