Кредит без застави - Ваш простий спосіб вирішення фінансових проблем

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Звертаючись за кредитом, кожен заємник багато через що турбується. Серед цих причин є: відмова, відсутність можливості повернути гроші, скриті комісії та платежі. Більше за все, хвилюватися змушує необхідність лишати під заставу власне майно. Щоб позбавитися цих страхів, краще відкрити кредит без застави в «Ваша Готівочка». Чесний та зручний сервіс гарантує впевненість будь-якої угоди.

Можливість отримати кредит без застави і поручителів забезпучує сучасна система мікрокредитування. Це окрема гілка споживчих кредитів, які надають можливість виправити своє фінансове становище кожному громадянину.

Кредит без застави – більше жодних проблем з оформленням!

Незважаючи на те, що споживчі позики - один з найпростіших та найдоступніших інструментів кредитування, отримати їх не завжди просто. Навіть, якщо банк або комерційна установа відкриває кредит без застави, замість цього можуть бути безліч інших умов, виконати які зовсім не просто. Щоб зробити свій сервіс максимально зручним та доступним, мікрокредитні компанії надають клієнтам не тільки позики без поручителів та застави, але й без інших стандартних вимог.

Заємники, які раніше зверталися в «Ваша Готівочка», вже змогли оцінити всі переваги співпраці, плюси якої полягають в наступному:

  • Той, хто бере кредит без застави і поручителів, может отримати до 7 тисяч гривень;
  • Під час оформлення мікропозики не потрібна довідка про дохід;
  • Будь-який кредит без застави без довідки про дохід може бути видан дистанційно, тому не потрібно витрачати час на візит до компанії.

Зваживши всі позитивні сторони, більшість клієнтів обирають кредит без застави і назовсім забувають дорогу до банків.

Кредит без застави та поручителів: всього декілька хвилин на оформлення!

Коли гроші потрібні терміново, а рахунок йде на хвилини, більшість речей перестають мати своє значення. Якщо зазвичай Ви сумнівно ставитеся до мікрокредитних компаній, то в тяжку хвилину кредит без застави та поручителів в одній з таких установ є справжнім порятунком. Таку позику можна оформити миттєво та позбавити себе неприємностей.

Щоб кредит без застави і поручителів міг бути оформлен максимально швидко, «Ваша Готівочка» зробила наступне:

  • Відкрила дистанційний доступ до оформлення. Завдяки цьому, можна не підлаштовуватися під робочі часи відділень, а подати заявку у будь-який зручний час;
  • Надала можливість відкрити кредит без застави самостійно. Це дозволяє не сидіти в черзі до консультанта і не витрачати час на дорогу. Заповнити форму можна всього за 2 хвилини і надіслати кредиторам онлайн;
  • Зменшила вимоги до клієнтів. Тепер Вам не потрібно чекати на кредитну перевірку, Ваша заявка буде оброблена автоматично.

«Ваша Готівочка» зробила все, щоб клієнти залишился задоволені якістю послуг. Саме Ви мотивуєте нас день у день удосконалювати сервіс.

Кредит без поручителів і застави – для всіх!

С сфері фінансових питань часто зутрічаються численні обмеження. Клієнти вважають, що їм буде відмовлено в кредиті за різноманітних обставин. Ніколи не знаєш, яке рішення прийме банк, а відкрити кредит без поручителів і застави в «Ваша Готівочка» можна навіть з поганою кредитною історією.

Головними причинами відмови в банківському кредиті можуть бути: відсутність довідки про дохід, низький рівень заробітку, вік або нявність поточного кредиту. Банки завжди звертають увагу на ці обставини, тому це може завадити під час оформлення позики.

«Ваша Готівочка» пропонує зовсім інші умови. Кредитори готові видати кредит без застави та довідки про дохід громадянам, яким від 18 років. Такі умови кредитування дозволили компанії отримати статус однієї з найлояльніших мікрокредитних установ України.

Неважливо, за яких причин потрібен кредит: тільки змінили місце працевлаштування або потрібні гроші на оплату рахунків - «Ваша Готівочка» допоможе кожному і не залишить жодної заявки нерозглянутою.

Українська