Кредит без застави без довідки про доходи: фінансова допомога без проблем

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Погіршення економічної ситуації не кращим чином впливає на життя простих громадян. Скорочення на роботі, інфляція і збільшення цін на товари та послуги - все це призводить до того, що власного бюджету нам недостатньо, навіть щоб покрити нагальні потреби. Впоратися з цією непростою ситцуацією допоможе кредит без застави без довідки про доходи, оформлення якого триває лише декілька хвилин.

Наскільки реальний кредит без застави без довідки про доходи?

Більша частина населення нашої країни знайома з банківськими кредитам не з чуток. І тоді, коли виникають матеріальні проблеми, можна взяти кредит готівкою і одразу ж вирішити всі питання. Споживчі позики не один раз дозволяли робити покупки, розраховуватися за послуги або протриматися до зарплати. Проте, така співпраця з банками можлива тільки за умови, що клієнт може надати документи, які підтвердять його платоспроможність, або щось коштовне під заставу.

Сьогодні відповідати цим вимогам можуть далеко не всі. Пов’язано це не тільки з тим, що більша частина населення країни працює без офіційного працевлаштування, але і з небажанням ризикувати власним майном. Хіба для таких клієнтів дорога у банки закрита? Не варто засмучуватися через відмову! Сьогодні кредит без застави без довідки про доходи в Україні оформлюється дуже легко. Відкрити таку позику можна у компанії «Ваша Готівочка».

Перевага співпраці полягає у тому, що позики підтверджують абсолютно всім! Відсоток відмов фактично рівний нулю і на кредит без застави без довідки про доходи можуть розраховувати всі, хто достовірно заповнив заявку і відповідає віковим рамкам. Тепер Ви можете не витрачати час на оформлення всіх необхідних документів і довготривале очікування рішення банківських установ, а відкрити кредит без застави, використовуючи альтернативні шляхи.

Як можна взяти кредит готівкою з гарантією позитивного рішення?

Здебільшого, необхідність у фінансах виникає раптово, а тому часу планувати і готуватися до оформлення позики не залишається. Але ті, хто поставив перед собою мету - кредит без довідки про доходи, обов’язково знайдуть вихід зі скрутного становища. Допоможе в цьому «Ваша Готівочка», яка пропонує лояльні і прозорі умови кредитування.

Щоб кредит без застави без довідки про доходи став реальністю, достатньо «пройти» декілька простих кроків:

  • прийти до одного з численних відділень компанії і пройти процедуру оформлення, або залишити електронну заявку на сайті;
  • підтвердити, що Ви є громадянином України (надати паспорт та ІПН);
  • вказати номер картки, на яку буде переказаний кредит без довідки, перевіривши правильність даних.

Всього за 20 хвилин можна взяти кредит готівкою прямо у представництві компанії або скористатися онлайн-сервісом і отримати гроші на картку за чверть години.

«Ваша Готівочка» намагається бути корисною для громадян різних вікових груп: позику на картку видають позичальникам від 21-го року, за готівкою можна звертатися після виповнення 18-ти років, максимальний вік клієнтів становить 70 років. Окрім паспорту і ідентифікаційного коду, додаткові документи не потрібні:

  • максимальна сума – до 9000 гривень;
  • термін користування – до 16-ти днів з можливістю продовження.

Навіть, якщо Ви вибрали термін користування грошима «з запасом», все одно можете будь-якої миті закрити позику достроково.

Як погашається кредит без застави: основні умови

Широка мережа відділень «Ваша Готівочка» по всій Україні пропонує зручні способи сплати позик. Щоб повернути отриманий кредит без довідки про доходи, Ви можете звернутися у представництво компанії, скористатися безготівковими переказами (переказати певну суму зі своєї банківської картки за реквізитами компанії) або терміналом самообслуговування.

Навідміну від банківських установ, наша компанія дуже лояльна до своїх клієнтів і завжди готова піти назустріч. Не варто боятися штрафу або пені, якщо не можете вчасно сплатити кредит без довідки, звертайтеся за пролонгацією на зручний для Вас період.