Кредит без поручителів? В «Ваша Готівочка» це можливо!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Якщо терміново потрібні гроші, кредит стає найшвидшим та найпростішим способом виправити ситуацію. Наступні запитання, з якими стикаються українці - де знайти кредит без поручителів і як оформит кредит готівкою по паспорту без довідок і перевірок? В «Ваша Готівочка» позики доступні всім українцям. Ми кредитуємо 24/7 і гарантуємо підтвердження заявок на кредит без поручителів кожному.

Як отримати кредит без поручителів і довідок?

Стикаючись з кредитуванням вперше, клієнти компаній, які надають грошові позики, в особливості банківських установ, змушені відмовитися від послуг. Причиною відмови частіше за все є умови кредиторів: обов`язкове підтвердження платоспроможності і наявність поручителя. Поручительство є однією з головних умов підтвердження заявок на позики, а сам поручитель несе певну відповідальність за своєчасну виплату боргу перед кредитором. Звичайно, не кожен захоче ставати поручителем і далеко не кожен клієнт може похизуватися забезпеченими друзями або знайомими, які б взяли поруку.

Крім необхідності знайти людину, яка готова поручитися за потенційного кредитоотримувача, також необхідно підтвердити власну платоспроможність. Для цього необхідно оформити довідку про дохід за остані декілька місяців, а деяких випадках і за довший період. Також, потрібно довести, що Ви працюєте офіційно.

Якщо пригадати, згідно законодавству України компаніям-кредиторам забороняється видавати позики, щомісячний платіж яких складає більше половини доходу в місяць. Виходить, що більша частина потенційних клієнтів не зможе отримати позитивне рішення по кредиту. Не є секретом, що українці отримують зарплатню «в конвертах» і не завжди офіційно працевлаштовані.

Так як же бути і як отримати кредит без довідок по паспорту, без поручителів і традиційних перевірок?

Оформлюйте кредит готівкою по паспорту без довідок в «Ваша Готівочка»

«Ваша Готівочка» – фінансовая компанія, яка спеціалізується на мікропозиках. Наші клієнти можуть звернутися до компанії, якщо їм потрібен кредит без довідок і поручителів і бути впевненими у підтверджені заявки. «Ваша Готівочка» надає позики готівкою і пропонує своїм клієнтам отримати кредит без поручителів переказом на картку. Незалежно від того, яку форму позики Ви оберете, кредит без довідок по паспорту буде відкрит на будь-яку суму, починаючи від 200 і закінчуючи 9 тисячами гривень.

Перше, що необхідно зробити, щоб отримати гроші, пройти реєстрацію. Якщо Ви обирете онлайн позику на картку, то достатньо буде тільки вказати паспортні дані у електронній формі. Крім паспортних даних, необхідно заповнити особисту інформацію - код ІПН, контактні дані, дату народження.

На картку оформити кредит без поручителів простіше за все. Оскільки оформлення банківської картки неможливе без оригіналів документів, то інформація про власника кратки є пріорітетною під час перевірки даних, які вказують при реєстрації. Єдина вимога до карток, які «прив`язуються» до заявок – підтримка платіжних систем VISA, MasterCard.

У разі реєстрації на кредит готівкою по паспорту без довідок, візит до відділення є обов`язковим. Отримати гроші на руки без наявності оригіналів паспорту і коду ІПН неможливо.

Якщо Вам потрібен кредит без довідок і поручителів, проходьте реєстрацію і оформлюйте заявки онлайн

Якщо доступні сума і період позики не залежать від того, яку форму кредитування обирає клієнт, то від віку клієнтів безпосередньо залежить доступна для нього форма кредиту.

Отримати кредит готівкою по паспорту без довідок має право кожен українець. Ті, кому ще не виповнився 21 рік, але вже є 18 років, без проблем зможуть отримати позику готівкою. За жодних обставин не зможуть відкрити кредит українці, яким вже виповнилося 70 років.

Сума позики не може перевищувати 9000 гривень при кредитному періоді в 16 діб. Мінімальний термін, на який дозволено відкрити кредит, складає 24 години.

Заповнюючи заявку на кредит, клієнт забов`язаний вказати суму, яку хоче отримати і дату, коли поверне кредит з нарахованою комісією.

Погасити кредит можна достроково - раніше зазначеного терміну або продовжити кредитний період. Здійснити пролонгацію можна лише після оплати нарахованної комісії за фактичний час користування. Комісія складає 2% від тіла кредиту і нараховується щоденно.