Кредит без довідки про доходи за паспортом - економте свій час з «Ваша Готівочка»!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сучасні способи оформлення кредитів приємно дивують: вони дають людям більше можливостей і надію позбавитися від тимчасових фінансових труднощів. Здавалося б, всі умови встановлені не перший рік і надалі змінюватися нічого не буде. Але, реагуючи на попит, з’явився новий фінансовий інструмент, зрівнявший можливості всіх позичальників - кредит, який оформлюється без довідки про доходи, а тільки за паспортом, і така послуга дуже зручна. Розповімо, чим саме.

Серед численних фінансових компаній, «Ваша Готівочка» помітно виділяється лояльними та прозорими умовами кредитування. Щоб відкрити кредит без довідки про доходи, не важливо, у якому куточку країни мешкає клієнт, адже заповнити заявку можна самостійно через сайт, а можна за допомогою менеджерів відділення компанії (вони щоденно працюють фактично у кожному місті). Неможливо оформити тільки кредит без паспорта, у всьому іншому - обмежень немає.

Кредит без довідок про доходи за паспортом - отримайте вже сьогодні!

Практично кожна людина знає, як воно, коли фінансів залишається обмаль. Пригадуєте відчуття безвихідності, коли дивишся на останні копійки у гаманці і розумієш, шо зарплата не скоро? Для декого це можуть бути одні з найбільш неприємних спогадів. А як відомо, з непримєними спогадами слід якомога швидше розпрощатися. Але ті, хто ще тоді знав про кредит, за яким можна звертатися без довідки про доходи - тільки за паспортом, приділяють цьому дедалі менше значення.

На послуги фінансових компаній можна дивитися по-різному. Якщо бачити у них всесвітнє зло і бажання підприємнців заробити на наданні послуг, то можна і далі просити знайомих позичити фінанси до зарплати. Проте, якщо поглянути на оформлення кредиту без довідок про доходи і поручителів як на звичайну послугу, то можна побачити тільки позитивні моменти і скористатися нею з вигодою для себе.

Як і будь-яку фінансову послугу, кредит без паспорту отримати навряд чи вдастся, а ось без підтвердження платоспроможності і кредитної перевірки - легко! Висновок можна зробити тільки один: негативний досвід мають ті позичальники, які взяли кредит без довідки про доходи, але не змогли розрахувати свої можливості і погасити їх. Підвищуючи фінансову грамотність, можна зовсім інакше поглянути на давно відомі речі і позбавитися стереотипів.

Чи можна отримати кредит без паспорта?

Бюрократія є незмінним супутиком нашого життя. Документи оформлюються і під час народження людини, і навчання, і працевлаштування, і подорожі тощо. Особливо багато документальної тяганини супроводжує укладання фінансових угод і проведення кредитних операцій. І, якщо позбавитися паперової тяганини під час оформлення можна за допомогою «Ваша Готівочка», то отримати кредит без паспорту - звісно, ні.

Справа в тому, що паспорт є головним документом, який супроводжує дорослу людину впродовж всього життя. Саме у паспорті вказується інформація про місце проживання, сімейний стан, соціальний статус, наявність або відсутність судимостей. Всі ці дані потрібні кредитним компаніям, щоб спокійно оформити кредит без довідки про доходи, а тільки за паспортом, водночас і зменшити власні ризики. Отже, якщо клієнт готовий до співпраці і серйозно налаштований, а також надасть згоду на обробку особистої інформації, то у відповідь отримає високі гарантії оформлення позики.

Як видається кредит без довідки про доходи?

Ця процедура максимально проста, чим саме і пояснюється її популярність. Зазвичай, кредит без довідок про доходи оформлюється онлайн, тому тут немає і поручителів, адже так можна не тільки зекономити час на проїзді, але і подати заявку у зручний для себе час та у комфортних умовах. Якщо позичальник вибирає оформлення позики готівкою (зазвичай, коли кредит без довідки про доходи за паспортом оформлюється вперше), то допоможуть із заповненням заявки менеджери, які знаходяться у представництвах.

Незалежно від способу оформлення, наступні умови ніхто не скасовував:

  • клієнт має бути повнолітнім;
  • має пред’явити паспорт громадянина України (кредити без паспорту не видаються);
  • має вказати реквізити банківської картки, на яку будуть переказані кошти.

Якщо всі ці нюанси враховані, звісно, що підстав для відмови у компанії не виникне.