Кредит без довідки про доходи за 15 хвилин

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Кредит без довідки про доходи для всіх українців

 

Отримати кредит без довідки про доходи є найкращим можливим рішенням, коли терміново потрібна невелика сума грошей. Це дозволяє уникнути неприємної ситуації, де необхідно просити в борг у друзів, з якими згодом можуть зіпсуватися відносини, тому що вони не погодяться допомогти або тому, що ви затримали виплату. На сьогоднішній день фінансова компанія "Ваша Готівочка" пропонує можливість отримати необхідну суму за 15 хвилин без проблем і питань.

 

Що таке кредит без довідки про доходи?

 

Це тип швидкого кредиту, який повністю відрізняється від стандартної банківської позики. Він допоможе обійти тривалу і громіздку процедуру банківського кредиту і отримати бажану суму протягом декількох хвилин. Майже будь-який позичальник має високі шанси на схвалення, щоб використовувати кредит без довідки про доходи в надзвичайній ситуації або на свої термінові фінансові потреби.

 

Так, наприклад, кредити онлайн без довідки про доходи від компанії "Ваша Готівочка" краще банківських позик, тому що вони надаються майже блискавично, навіть без необхідності залишати свій будинок. Все, що вам потрібно, це інтернет, щоб перейти на сайт кредитора і заповнити необхідну форму. У більшості випадків ви отримаєте підтвердження протягом 15-20 хвилин, після чого кошти будуть доступні на вашій банківській картці. Це значно спрощує користувачам життя і позбавляє їх від багатьох головних болів.

 

В яких випадках кредити онлайн без довідки про доходи дійсно виручають?

 

Кредити онлайн без довідки про доходи використовуються тоді, коли вам потрібні гроші прямо зараз. Компанія надає їх протягом декількох хвилин онлайн, без необхідності йти в офіс кредитора або шукати поручителя. Процедура подачі заявки на таку позику є швидкою і легкою, а відповідь, яку надає вам кредитор з приводу схвалення видачі або, навпаки, ні, приходить не пізніше ніж через півгодини.

 

Що важливо знати і враховувати, коли оформлюєте кредит без довідки про доходи? Ніколи не беріть швидкий кредит без довідки про доходи, не вивчивши ситуацію з усіх боків, не знаючи всіх умов договору і не будучи абсолютно впевненим у тому, що ви зможете своєчасно погасити всі свої борги по позиці. Не використовуйте такий вид кредиту, щоб перекрити інший юорг. Така фінансова допомога видається на короткий термін, тому ви можете не встигнути перекрити всі позики одночасно. Більш того, якщо ви хочете взяти кредит без довідки про доходи і в той же час дійсно не маєте в даний момент постійного доходу, повернути його протягом 16 днів буде дуже складно. Тоді скористайтеся послугою пролонгації, але пам'ятайте, що сплачувати відсотки за дні користування грошима все одно доведеться.

 

Чому компанія "Ваша Готівочка" погоджується видавати кредити без довідки про доходи своїм клієнтам?

 

Як правило, при подачі заявки на швидкий кредит без довідки про доходи ви можете отримати від 200 до 9000 гривень, якщо берете позику онлайн. Причому на максимальну суму можуть розраховувати постійні клієнти.

 

Чому кредитори все-таки погоджуються надати такий кредити без довідки про доходи, адже у них тоді немає ніяких гарантій на повернення грошей? Все просто. Сучасні фінансові компанії прекрасно розуміють, що офіційна робота є далеко не єдиним джерелом доходу сучасних українців, а багато хто взагалі працюють не будучи оформленими.

 

Чи можна розраховувати на кредити без довідки про доходи, якщо у вас погана кредитна історія?

 

Перш ніж відповісти на це питання, давайте подивимося, що являє собою кредитна історія і яку інформацію вона містить. Інформація про кредити всіх користувачів за останні 5 років зберігається в Бюро кредитних історій (БКІ). Дані там постійно оновлюються, і репутація, яку ви створюєте кожен місяць, хороша чи погана, залежить від того, наскільки вчасно ви сплачуєте свої кредити. Якщо у вас немає побоювань або затримок з погашенням ваших боргів, у вас є всі шанси отримати майбутні позики, навіть на більш вигідних умовах.

 

З цієї причини так складно взяти кредит без довідки про доходи в банку. Отримати тут таку позику дуже важко, а в багатьох випадках взагалі неможливо, навіть якщо потрібна невелика сума. Чому так? Тому що банки спеціалізуються в основному на більш великих позиках, які видаються на довгострокові періоди. Тому компанія дуже ризикує, якщо видасть кредит людині, яка не має офіційного працевлаштування та / або доходу на рівні середнього чи вище. Причому навіть якщо людина скаже, що вона має хорошу роботу і отримує багато, але не офіційно - банк ніяк не зможе це перевірити. А вірити клієнту на слово, коли мова йде про десятки або сотні тисяч гривень - точно не варто. З цієї причини банки вимагають від кожного клієнта такий великий пакет документів, і висувають так багато вимог.

 

Мікрофінансові організації - це кращий варіант в тому випадку, якщо ви шукаєте, де можна взяти кредит без довідки про доходи. Також не потрібна добра кредитна історія, застава або поручитель. Досить паспортних даних та ідентифікаційного коду.

Основні вимоги до клієнтів в компанії "Ваша Готівочка":

  • Вік повноліття (18 років).

  • Відсутність активної заборгованості в МФО.

  • Громадянство України.

 

Середня тривалість оформлення заявки, щоб отримати гроші в кредит без довідки про доходи в МФО становить 15 хвилин, після чого кошти можуть бути відразу отримані клієнтом. Імовірність відмови в мікрофінансових організаціях вкрай мала і не перевищує 2-3% (проти 30-40% в банківських конторах).