Кредит без довідки про дохід і навіть без паспорту

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

В гонитві за клієнтами, компанії, які надають послуги і пропонують різноманітні товари, намагаються постійно вдосконалювати свій сервіс, збільшувати асортимент і проводити цікаві акції. Нажаль, далеко не всі компанії-кредитори можуть похвалитися такими досягненнями і запропонувати своїм клієнтам лояльні умови оформлення позик. Прийшов час забути ці стереотипи. Сьогодні взяти кредит без паспорту і оформлення довідки про дохід може кожен. 

Миттєвий кредит без довідки про дохід кожному

Необхідність надавати документи, що підтверджують особистість під час оформлення кредиту без довідки про дохід, - це стандартна процедура. Якщо перевести стосунки кредитоотримувач-кредитор на життєвий приклад, погодьтеся, навряд чи хтось позичить гроші незнайомій особі. Отже, надання документів - певний спосіб офіційного знайомства. Інше питання -  для чого компаніям,   які зберігають паспортні дані клієнтів, які намагаються отримати кредит швидко без довідки про дохід, дізнаватися інформацію щодо місця проживання, складу сім`ї, інтересів, освіти і інших особистих даних. 

Отже, може здатися, що кредит без довідки про дохід за паспортом доступний тільки тим кредитоотримувачам, які готові надати повну інформацію про себе і довести що заслуговують довіру кредитора. Якщо ж Ви збираєтеся за грошовою позикою на невелику суму, скоріше за все, не зможете отримати кредит без довідки про дохід, адже більша частина кредитуючих компаній, особливо банківських установ, не відкривають мікропозики. В таком разі, варто шукати надійну мікрокредитну установу.

Як відкрити кредит без паспорту в Україні

Незважаючи на всі труднощі під час оформлення позики, ми з впевненістю можемо сказати, що відкрити кредит без паспорту і додаткових документів можливо. Якщо Ваш вік не менше 18 і не більше 70 років, маєте власну банківську картку одного з банків України, то кредит без довідки про дохід і поручителів, а також перевірки кредитоспроможності - це стандартна послуга, яку пропонує компанія “Ваша Готівочка”.  

Саме наявність особистої картки, виданої одним з українських банків, дає можливість нашим клієнтам пройти ідентифікацію і отримати підтвердження позики. Щоб відкрити кредит без паспорту, достатньо зареєструватися на сайті компанії. Для цього Вам знадобиться тільки заповнити анкету клієнта, зазначити особисті і контактні дані. Особисті дані - це лише ПІБ, дата народження та ІПН.  ІПН - є обов`язковим для підтвердження власника картки, а дата народження для визначення доступної форми кредитування.

Клієнтам у віці від 21-го року, може бути оформлений кредит без довідки про дохід за паспортом як готівкою так і у вигляді безготівкого переказу. Для кредитоотримувачів від 18-ти   років, доступний тільки кредит готівкою. 

Доступний кредит без довідок про дохід і поручителів до 9000 гривень

Незважаючи на лояльне ставлення до своїх клієнтів і вільної можливості отримати кредит без довідок про дохід і поручителів, ми уважно ставимося до інформації, наданої нам під час реєстрації.

У разі, якщо дані власника картки не співпадатимуть з ІПН, ми не зможемо підтвердити заявку. Якщо ж у Вас немає картки, звертайтеся безпосередньо до відділення компанії і оформлюйте кредит негайно без довідки про дохід готівкою. Основною вимогою для підтвердження позик готівкою - є надання оригіналів документів, що підтверджують особистість клієнта.  Говорячи про мікрокредитування, важливо звернути увагу, що сума коштів, яку “Ваша Готівочка” пропонує отримати своїм клієнтам, обмежується 9 тисячами гривень.

Базовий термін користування грошима складає 16 днів і може бути продовжений або сплачений достроково. Пролонгувати кредит без паспорту можна кожні 16 календарних днів і користуватися грошима необмежений період.