Кредит за 5 хвилин — цілодобова фінансова допомога на картку банку

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

 

Ви можете отримати кредит за 5 хвилин без відсотків і без застав, звернувшись до однієї з мікрофінансових організацій України — Ваша Готівочка. Наша компанія видає гроші на спрощених умовах, нам не потрібна застава і наявність довідок. Якщо у вас є паспорт, ви можете прямо зараз звернутися до МФО і отримати гроші.

 

Кредит за 5 хвилин — варіант кредитування для всіх категорій українців

 

На сьогоднішній день в непростих економічних умовах багато громадян відчувають фінансові труднощі. Особливо безробітні люди. Більшість банків відмовляються надавати кредит без офіційного працевлаштування. З юридичної точки зору безробітним вважається людина, яка не має офіційного місця роботи. Іншими словами, вона не може надати необхідну для видачі кредитних коштів довідку про доходи. У таких ситуаціях на допомогу приходять МФО, готові надати кредит за 5 хвилин в будь-який час.

 

Які вимоги до безробітних позичальників, якщо потрібен кредит за 5 хвилин?

 

Для фінансових компаній статус безробітного не є ярликом для людини, що бажає отримати гроші в борг, і не характеризує її як клієнта з низькою платоспроможністю. Тому, взяти кредит за 5 хвилин безробітному в такій установі можна з дотриманням наступних умов:

 

 • наявність документа, що посвідчує особу (паспорт) з постійним місцем реєстрації, та ідентифікаційного коду;

 • повноліття та громадянство України;

 • контактні дані: мобільний номер телефону позичальника, а також електронна пошта.

 

Кредит за 5 хвилин для безробітних може бути надано банком, але тільки при наявності у позичальника заставного майна: нерухомості (квартири або приватного будинку), а також автомобіля, який не старше трьох років.

 

Варіант «безробітного» кредитування — експрес кредит за п'ять хвилин

 

На питання про те, чи гарантовано отримає кредит безробітний позичальник в банківській установі, не можна відповісти однозначно. На рішення банків впливають багато факторів. Однак при розгляді можливості, чи можна взяти кредит за п'ять хвилин безробітному не вдаючись до відвідування банку за допомогою інтернету — відповідь ствердна. Потенційному позичальникові рекомендується подавати заявку в кілька фінансових установ. Оформити кредит за 5 хвилин позичальнику без офіційного працевлаштування можна без проблем, але при дотриманні всіх вимог кредитора.

 

Терміновий кредит онлайн за 5 хвилин від сервісу онлайн-кредитування Ваша Готівочка

 

Розмірковуючи про те, де можна взяти кредит онлайн за 5 хвилин готівкою, обов'язково розгляньте і пропозиції мікрофінансових організацій. Вони пропонують інші програми кредитування, але отримати тут гроші можна навіть вночі. Можна сказати, що МФО видають позики без відмови, ступінь схвалення заявок гранично висока. Майже на 98% надісланих на розгляд анкет надходять позитивні рішення.

 

Переваги звернення до сервісу онлайн-кредитування Ваша Готівочка:

 

 • якщо банки видають кредит за п'ять хвилин тільки якісним позичальникам, то МФО може схвалити заявку навіть при наявності поганою кредитною історії;

 • цілодобове кредитування: можете звернутися до сервісу хоч вночі і відразу отримати гроші в борг;

 • заявка на кредит онлайн за п'ять хвилин завжди розглядається швидко, рішення надходять протягом 15 хвилин;

 • віддалена видача коштів, після схвалення вони будуть переведені на вашу банківську картку або рахунок, відкритий в будь-якому банку України;

 • тільки тут можна оформити найдешевший кредит онлайн за п'ять хвилин готівкою під ставку 0%, доступний новим клієнтам. Головна умова — закрити займ у встановлений термін.

 

Як оформити кредит онлайн за п'ять хвилин в МФО?

 

Для початку потрібно підібрати кредит готівкою. Справа ця не складна, програми різних сервісів схожі, а вимоги до позичальників завжди низькі. Якщо розглядати, де вигідніше брати кредит за 5 хвилин готівкою, то, звичайно, потрібно вибирати програми зі ставкою 0% для нових клієнтів. Пропозиції сервісів онлайн-кредитування доступні громадянам України від 18 років, більш того кредит онлайн за п'ять хвилин можуть отримати і пенсіонери. Оформити заявку на швидку позику можна при наявності паспорта та ІПН, довідки ніколи не потрібні.

 

Як оформити кредит онлайн за п'ять хвилин на карту:

 

 • Визначтеся, де краще взяти кредит, вивчивши пропозиції сервісів інтернет-кредитування.

 • Після вибору програми складіть заявку, заповнивши всі поля анкети. Звернення приймаються цілодобово.

 • Очікування відповіді, яка зазвичай дається за 5-15 хвилин. МФО розглядають заявки автоматично, за рахунок чого і досягається цілодобова робота сервісів без перерв та вихідних.

 • Якщо надійшло онлайн-схвалення кредиту готівкою, потрібно погодитися на видачу позики. Після цього вона буде переведена на картку клієнта. Для зарахування коштів можна використовувати тільки свою особисту банківську картку іменного типу, що обслуговується системами Віза або Мастеркард. Вона може бути емітована тільки банком України.

 

Мікрофінансові організації видають кредит онлайн за п'ять хвилин без відмови в день звернення, вони встановлюють мінімальні вимоги до клієнтів, але і суми видачі тут будуть скромними. Стандартно МФО видають в борг не більше 9000 гривень. Але якщо заявку подає новий клієнт, він отримає і того менше. Якщо ви шукайте, де взяти найвигідніший кредит за 5 хвилин, вам потрібна тільки безвідсоткова позика. За стандартними програмами МФО ставки встановлюються набагато вище, ніж в банках. Кредит готівкою під низький відсоток отримати тут неможливо, ставка буде перебувати в рамках 2% в день. Найнижчий відсоток по кредиту МФО не встановили, але і завдання їх зовсім інші — до них звертаються громадяни, яким вкрай терміново потрібні гроші.

МФО готові видавати кредит за 5 хвилин майже без відмови, в будь-який час доби і повністю онлайн. Такі позики просто не можуть бути дешевими. Якщо вам потрібен кредит готівкою на тривалий термін, розглядайте банківське кредитування. Сервіси видають гроші на нетривалі періоди, термін видачі буде знаходитися в рамках 5-30 днів. Тобто мова йде про прості позики до зарплати, які можна взяти навіть буквально на кілька днів.