Кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією в компанії "Ваша Готівочка"

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Звертатися в банки, щоб взяти кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією не варто. Час, сили і нерви будуть витрачені даремно. Де є сенс розраховувати на таку фінансову допомогу, так це в мікрофінансових компаніях. Детальніше тут.

 

Кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією

 

Ще не так давно процедура оформлення кредиту в банку здавалася дуже ризикованою і сумнівною. Зараз вона настільки популярна, що люди використовують кредитуванням для найрізноманітніших цілей. Але не завжди у клієнтів банків виходить вчасно закрити боргові зобов'язання. В результаті цього, кредитна історія (КІ) може бути зіпсована. Для деяких це звучить, як вирок, вони починають сумніватися в тому, що зможуть взяти кредит з поганою кредитною історією надалі. 

 

В цій ситуації дійсно розраховувати на банки навряд чи варто. Щоб покращити КІ, доведеться довго збирати документи і шукати готові до співпраці фінансові установи. Набагато простіше і швидше взяти кредит онлайн на картку навіть з поганою кредитною історією в мікрофінансових організаціях. Багато МФО розглядають заявки менше, ніж за годину та дають позитивну відповідь клієнтам, попри їх рівень доходів, кредитну історію і не вимагаючи поручителів.

 

Чи можливо взяти кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією без зволікань?

 

Звертатися в банки для отримання грошей в борг зі зіпсованою КІ не варто. Час, сили і нерви будуть витрачені даремно. Де дають кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією, так це в мікрофінансових компаніях. Відмовити у позиці такі організації можуть лише злісним неплатникам, які навмисно не виконують боргове зобов'язання протягом тривалого терміну. Підставою для відмови в кредиті може бути і надання недостовірної інформації про клієнта. В інших же випадках, можна розраховувати на підтримку МФО. Більшість з них навіть не стануть перевіряти цю інформацію про клієнтів. 

 

Переваги МФО в тому, щоб оформити кредит з поганою кредитною історією

 

На відміну від банків, мікрофінансові організації пропонують вищу відсоткову ставку за користування кредитом, проте мають масу переваг: 

 

 • сума кредиту. Кожна МФО пропонує свої суми та умови. Так, наприклад, в компанії "Ваша Готівочка", у разі необхідності, можна взяти позику у розмірі від 200 до 9000 гривень;

 • термін видачі та розгляду заявок. У середньому заявки розглядаються у часовому інтервалі від 15 до 30 хвилин. МФО, зазвичай, видають короткострокові позики до 16 днів.

 • простота оформлення. Взяти кредит на картку з поганою або відсутньою кредитною історією можна в режимі онлайн. На сайті заповнюється заявка, і на вказану картку швидко надходять гроші. Отримати їх можна і готівкою в офісах МФО;

 • прозорість умов та доступність всієї інформації. Не потрібно відвідувати офіс, чекати черги для консультації із фахівцем, адже це можна зробити за телефоном на сайті. І головним плюсом МФО, для клієнтів саме зі зіпсованою кредитною історією, є можливість реабілітуватися в базі даних банків. Якщо взяти кредит в МФО, вчасно його погасити, то можна назавжди викреслити себе з чорного списку банків. 

 

Наскільки просто оформлювати кредити з поганою кредитною історією без довідок та поручителів?

 

Перед тим, як взяти гроші в кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією, потрібно скористатися онлайн-калькулятором для розрахунку остаточної суми з відсотками. Практично всі МФО на своїх офіційних сайтах розмістили цей корисний інструмент для клієнтів, який дозволяє дізнатися кінцеву суму для виплати з максимальною точністю. 

 

Так, наприклад, на сайті компанії "Ваша Готівочка" оформлювати заявку на отримання коштів дуже просто. Потрібно вказати: 

 

 • особисті дані. Зазвичай це стандартні ПІБ, дата народження, серія і номер паспорта, місце прописки; 

 • номер картки банку, на яку будуть зараховані кошти. В більшості випадків МФО вимагають, щоб позичальник вказував іменний номер банківської картки, інакше гроші можуть бути не переказані; 

 • актуальний особистий номер телефону. На нього буде надіслано SMS з кодом підтвердження для отримання позики. 

 

У разі виникнення будь-яких запитань і труднощів під час оформлення заявки, клієнт завжди може звернутися до фахівців нашої мікрофінансової організації за номерами телефонів на сайті, через форму зворотного зв'язку, в онлайн-чаті, на e-mail. 

 

Як вибрати мікрофінансову організацію, щоб взяти кредит з поганою кредитною історією?

 

Коли українцям треба терміново взяти кредит з поганою кредитною історією, вони, як правило, довго не шукають МФО з гарними умовами, а вибирають першу-ліпшу, готову видати їм гроші. Попри обмеженість у часі, краще все ж приділити увагу перевірці деякої інформації. 

 

Перше, на що слід звернути увагу — це наявність або відсутність ліцензії у кредитної організації. Якщо ця ліцензія у МФО є, то можна не боятися раптового нарахування прихованих умов кредитування. Також, під час вибору, потрібно звертати увагу на таку інформацію: 

 

 • величина кредитного ліміту — для нових та постійних клієнтів ці умови можуть відрізнятися; 

 • допустимі строки виплати заборгованості; 

 • наявність або відсутність послуги пролонгації угоди — це дуже корисно для клієнтів, які бажають отримати кредит з поганою кредитною історією без довідок та поручителів; 

 • розмір відсоткової ставки.

 

Деякі кредитні компанії навмисно для залучення нових клієнтів і утримання існуючих, створюють спеціальні пропозиції, видаючи кредит онлайн без дзвінків з поганою кредитною історією. Наприклад: безвідсоткові позики для першого співробітництва, зменшення відсоткової ставки для постійних клієнтів, збільшення суми кредиту або строків виплати боргу для повторного звернення. 

 

Які є способи погасити кредит на картку з поганою кредитною історією? Зазвичай для того, щоб клієнти могли повернути борг мікрокредитній компанії, для них створюються всі відповідні умови. Тому повертати кошти на рахунок МФО можна двома основними варіантами: 

 

 • онлайн-переказ — через електронні платіжні системи, з банківських карток, через інтернет-банкінг; 

 • офлайн-переказ — через термінали оплати, банкомати, каси банків. Для цього знадобляться реквізити МФО або ж дані кредитного договору.

 

Бажано планувати дату виплати боргу заздалегідь, щоб уникнути прострочень. Іноді вони можуть виникати не через провину клієнта, адже гроші, переказані на банківський рахунок, надходять до компанії не одразу, а протягом декількох діб. Тому це потрібно враховувати та заздалегідь прораховувати. 

 

Хто може отримати кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією цілодобово? У багатьох МФО видача кредиту з поганою КІ за паспортом здійснюється людям різних категорій: не працевлаштованим офіційно, безробітним, студентам, пенсіонерам, фрілансерам, домогосподаркам. Вирішити фінансові проблеми, виправити погану кредитну історію можна завдяки співпраці з мікрофінансовими організаціями. У них отримати гроші в борг можна цілодобово і практично моментально, без черг, підготовки пакету документів та інших вимог банків. Серед величезної кількості різних компаній, можна знайти МФО з найбільш вигідними умовами для кожного клієнта, низькою відсотковою ставкою, комфортною сумою позики, терміном кредитування, умовами виплати тощо. 

 

До надійних фінансових компаній належить "Ваша Готівочка", де зіпсована кредитна історія клієнтів перестає бути проблемою під час співпраці. Наша МФО стане фінансовою підтримкою та опорою для всіх!