Кредит без застави - доступна реальність для всієї України

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

 

Фінансові труднощі можуть спіткати у найнесподіваніший момент. Єдиний спосіб знайти гроші до зарплати - взяти кредит онлайн. Ось тільки де? Ознайомтеся зі статтею, і ви дізнаєтеся, де миттєво позичити гроші без тяганини, застави та поручителів.

 

Кредит без застави

Кожен раз, опинившись в складному фінансовому становищі, доводиться міркувати, де швидко брати гроші. Комусь кошти треба на ремонт, а іншим на оплату навчання, третім на спонтанні покупки або розваги і т.д. Звичайно, можна позичити у друзів або колег, але далеко не у всіх є фінансово успішні і забезпечені друзі, які тільки що підстрахують хоч парою сотень гривень до получки.

 

Відмінною альтернативою будь-якого з відомих способів отримання коштів в борг (дружній займ, ломбард, банківський кредит), є кредит без застави на картку. На даний момент оформити таку позику реально тільки в МФО. При цьому ви отримаєте масу переваг, наприклад: не потрібно буде збирати купу документів, вказувати контакти поручителів, свій дохід і не тільки.

 

Зараз в Україні працюють сотні різних МФО, але далеко не кожній з компаній можна довіряти і укладати з нею кредитну угоду. Всі кредитори пропонують свої умови і встановлюють свої правила, які можуть мати приховані підводні камені і нести відповідні ризики для позичальників. Щоб таких інцидентів не було, необхідно співпрацювати тільки з перевіреною компанією, яка має ліцензію на надання фінансових послуг, багаторічний досвід видачі позик і безліч задоволених клієнтів. Наприклад, як компанія «Ваша Готівочка». Це надійний і перевірений кредитор, послугами якого щодня користується вся Україна, вона надасть кредит без застави онлайн на лояльних та безпечних умовах.

 

Тож не дивно, що дана МФО не вимагає позичальника повідомляти номер телефону родича, надсилати скан-копії документів, робити фото з паспортом, доводити платоспроможність і вносити заставу. Для підтвердження можливості погашення позики, досить подати заявку на кредит без застави за паспортом і ідентифікаційним кодом, і компанія неодмінно піде вам назустріч!

 

Кредит без застави та поручителів: комфортне кредитування без прихованих умов

 

«Ваша Готівочка» створила комфортні, прості і зрозумілі умови кредитування, щоб всі бажаючі могли швидко і просто взяти гроші в борг. Прямо на сайті компанії знаходиться онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна точно розрахувати мікропозику. Також є розділ «Довідка», де можна детально вивчити умови кредитування і всю необхідну інформацію про саму компанію, а також спеціальна онлайн-форма, через яку легко подати заявку на кредит без застави на картку. Позитивне рішення отримають абсолютно всі, хто звернувся, хто відповідає елементарним критеріям:

 

  • вік становить від 18 до 70 років;

  • є паспорт і ІПН громадянина України;

  • є картка Visa або MasterCard, видана одним з українських банків.

 

Вигідність такого фінансового продукту, як кредит без застави, полягає ще й у тому, що він доступний широкому віковому діапазону громадян, адже, як правило, банки відмовляються кредитувати молодих людей і людей похилого віку. Незважаючи на це, компанія «Ваша Готівочка» надає позики абсолютно всім категоріям населення: студентам, пенсіонерам, неофіційно працевлаштованим, фрілансерам і навіть тимчасово безробітним. Якщо потенційний клієнт знаходиться у віковому діапазоні від 18 до 70 років, то він неодмінно зможе відкрити кредит без застави, скорингу, поручителів і будь-яких інших вимог, що існують в банківських організаціях. Це стосується і кредитної історії, оскільки її «Ваша Готівочка» не перевіряє.

 

Беззаставне кредитування - це відмінний варіант для тих, хто терміново шукає невелику суму на короткий період, проте через кредитну репутації або відсутності документів про дохід, не має можливості отримати гроші в банку.

 

Компанія «Ваша Готівочка» пропонує взяти експрес-займ на суму від 200 до 9000 гривень. Клієнти можуть вибрати будь-яку суму з зазначеного діапазону, якої їм буде досить для вирішення нагальних питань. Гривні будуть надані на комфортний термін - 16 днів. Можна погасити кредит без застави онлайн достроково або пролонгувати період користування фінансами ще на таку ж кількість днів. Погашаючи позику достроково, можна вигідно заощадити: при достроковому погашенні, необхідно сплатити відсотки лише за фактичні дні користування грошима. Що стосується пролонгації, то для продовження кредитного періоду, необхідно погасити відсотки повністю.

 

Пролонгувати або закрити позику можна будь-яким зручним способом: в «Особистому кабінеті» на сайті, в відділенні мережі «Ваша Готівочка», в касі банку або в терміналі самообслуговування.

 

Кредит без застави: онлайн-заявка буде схвалена за 15 хвилин

 

Навряд чи комусь вдасться знайти людину, якій ще жодного разу не доводилося шукати фінансову допомогу. «Ваша Готівочка» піклується про те, щоб у кожного громадянина була можливість в будь-який момент залагодити нагальні питання і успішно відкрити кредит без застави на картку. Для цього компанія пропонує виконати простий алгоритм, і вже через 15 хвилин отримати фінанси:

 

  • слід вибрати умови кредитування в калькуляторі;

  • потрібно зареєструватися на сайті;

  • необхідно оформити онлайн-заявку.

 

Реєстрація на сайті необхідна клієнтам тільки при первинному зверненні в компанію. Повторний кредит без застави та поручителів видається всього за 5 хвилин, після того, як клієнт авторизується в «Особистому кабінеті», вибере бажані суму і період і підтвердить актуальність особистих даних до анкети.

 

У будь-якому випадку варіант оформлення кредиту без позики онлайн набагато оптимальніший і ефективніший, якщо необхідно отримати гроші швидко. Дистанційна форма кредитування істотно заощаджує час і сили, які довелося б витратити при отриманні позики готівкою. А так, можна подати заявку онлайн з дому або з роботи, миттєвого отримати гривні на карту і потім приділити увагу якимось іншим справам.

 

Під час заповнення онлайн заявки на кредит без застави та поручителів, можна перебувати абсолютно в будь-якому місці - вдома, на роботі, в подорожі або у відрядженні. Онлайн-сервіс компанії «Ваша Готівочка» працює в режимі 24/7 і готовий у будь-який момент підстрахувати фінансами на банківську картку.

 

Отримати кредит без застави онлайн: ефективне і доступне рішення прямо зараз

 

На сьогоднішній день оформлення позики онлайн - найбільш комфортний і безпечний варіант, який точно допоможе вирішити фінансові проблеми. Через обмеженість часу, відсутність можливості пред'явити документ про доходи і внести заставу, громадяни обирають саме цей спосіб і користуються ним в режимі 24/7.

 

Беріть позику без бюрократичних вимог, довідки про офіційну зарплату і місце роботи. Нагадаємо, що під час оформлення позики, вам необхідний лише мінімальний перелік документів (паспорт і код ІПН) та пластикова картка банку. Плюс співпраці з даної МФО в тому, що отримати кредит без застави онлайн можна з мобільного телефону, сидячи вдома на дивані або за комп'ютером.

 

Цей кредитор допомагає українцям вирішувати екстрені фінансові питання швидко і без зволікань. Головне, щоб клієнти відповідально підходили до оформлення позик і реально оцінювали свої можливості. Адже компанія без питань допомагає отримати кредит без застави онлайн на картку і завжди сприяє здійсненню бажань клієнтів!