Кредит без прописки — доступний усім варіант термінового фінансування

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

 

Мікрофінансові організації видають кредит онлайн без прописки на карту. Це найбільш лояльні кредитні компанії України, які схвалюють практично всі надіслані на розгляд анкети. Ви протягом 20 хвилин отримаєте гроші, які будуть переведені на вашу банківську карту.

 

Зручний і всім доступний кредит без прописки в МФО

 

Багато українців задаються питанням, де оформити онлайн кредит без прописки і без довідок на карту? Фінансову допомогу такого типу надають мікрокредитні компанії. Вони працюють на ринку повністю легально і відповідно до чинного законодавства. Тільки в них можна оформити кредит онлайн, не залишаючи дому. Жоден банк не готовий запропонувати таку форму кредитування.

 

Кредит без прописки: умови співпраці з МФО

 

Особливості роботи МФО:

 

 • Видають швидку позику на банківську карту без відвідування офісу. Багато компаній взагалі не мають офісів, надаючи громадянам свої послуги віддалено.

 • Оперують невеликими сумами, ліміти видачі рідко перевищують 10000 гривень.

 • Перераховують гроші максимально терміново. Пропозиція актуальна навіть вночі, весь процес оформлення займає не більше півгодини.

 • Оформляють кредит без прописки на банківську карту практично без відмов. Імовірність схвалення настільки висока, що пропозицією можуть скористатися навіть громадяни з поганою кредитною історією.

 

Оформлення позики в МФО ідентично видачі кредиту в банку. При отриманні грошей позичальник бере на себе зобов'язання виплатити кредит без прописки разом з відсотками. Порушення параметрів договору веде до штрафних санкцій. 

 

Як вибрати МФО, щоб отримати кредит без прописки на карту?

 

При виборі кредитної програми потрібно звертати увагу на наступні аспекти:

 

 • З якою віковою групою працює кредитна компанія. Стандартно терміновий кредит без прописки доступний громадянам у віці 21-65 років, але багато МФО, такі як, наприклад, Ваша Готівочка, розширюють вікові межі. Тому варіант оформлення може знайти і молодий громадянин від 18 років, і пенсіонер до 70 років.

 • Яку суму можна отримати. Багато компаній встановлюють обмеження для громадян, які звертаються до них вперше. Наприклад, перший онлайн-кредит на картку не перевищує ліміт в 3000 гривень.

 • Відсоткова ставка та реальна переплата. Перед подачею заявки на кредит без прописки МФО Ваша Готівочка пропонує зробити розрахунок на спеціальному калькуляторі, він наочно показує суму переплати.

 • Якщо терміново потрібно взяти кредит без прописки, обирайте програми з цілодобовим винесенням рішення за 5-15 хвилин і обслуговуванням онлайн.

 

Які саме документи подавати, якщо потрібен кредит без прописки?

 

Зазвичай, щоб отримати кредит без прописки, потрібні тільки паспорт та ІПН, може звучати вимога про завантаження їх фото в анкету. Зверніть увагу, що в деяких МФО України онлайн-кредити видаються під 0%. Ця акція діє для нових клієнтів компаній.

 

Спрощеність кредитування і те, що кредитор взагалі не бачить позичальника, накладають відбиток на характеристики програм МФО. Якщо ви плануєте взяти кредит без прописки, не розраховуйте на отримання великої суми. Найчастіше граничні ліміти обмежуються сумою в 5000 гривень. Якщо позичальник постійний і якісний, йому можуть схвалити більше.

 

Відсоткові ставки призначаються за кожен день користування грошима. Тобто чим довший термін, тим вище переплата. Якщо виключити безкоштовні програми, то, як правило, кредит онлайн видається готівкою на карту під 2% в день. Що стосується термінів, то практично завжди мова йде про короткострокові програми. Мікрофінансові організації готові повністю віддалено видати гроші на термін від 1 до 30 днів, при цьому позичальник погашає борг одним платежем.

 

Яку карту можна використовувати для отримання онлайн позики? Отримати кредит без прописки можна, використовуючи тільки свій особистий платіжний засіб. Якщо ви надасте реквізити іншої людини, вони просто не будуть прийняті кредитором. Оформляючи терміновий позику онлайн, враховуйте наступні критерії до платіжного засобу:

 

 • Бажано, щоб карта була іменна, тобто на її лицьовій стороні повинні бути відображені ім'я і прізвище власника.

 • Обслуговується системами Віза або Мастеркард.

 • Можна взяти онлайн займ на кредитну або дебетову карту.

 • Пластик не повинен бути простроченим, термін дії відображається на лицьовій стороні.

 

Щоб взяти кредит без прописки, заявник повинен вказати в заявці повний номер, вказаний на лицьовій стороні пластика. Інші реквізити не потрібні, номер прив'язаного рахунку не потрібен. У процесі реєстрації мікрофінансові організації часто проводять додаткову перевірку карти — блокують на її рахунку незначну суму. Для проведення цієї операції кредитор може зажадати код з обороту карти. Блокування за фактом тільки номінальне, воно потрібне для перевірки платіжного засобу і можливості переказу на неї грошей.

 

Як взяти кредит без прописки на карту онлайн?

 

Оформити кредит без прописки на карту можна в будь-який час, МФО обробляють анкети громадян цілодобово. Для подачі заявки потрібен паспорт, ІПН, банківська карта, телефон і вихід в інтернет. Ви оформляєте кредит без прописки і без довідок на карту онлайн.

 

Як видаються швидкі позики онлайн на карту в Україні:

 • Потрібно вибрати відповідну мікрофінансову організацію, яка пропонує зручний вам продукт.

 • Заповніть всі поля форми інтернет-заявки на кредит без прописки. Уважно заносьте інформацію, особливо важливо вносити вірно паспортні дані.

 • Чекайте прийняття рішення. Онлайн-кредитування на карту завжди проходить в прискореному режимі, тому відповіді по заявкам надходять вже через кілька хвилин. І найчастіше це схвалення.

 • Ознайомтеся з умовами кредитування, погодьтеся на видачу коштів. Після цього гроші миттєво з’являться на картковому рахунку.

 

Хто може отримати відмову? МФО пропонують оформити в Україні терміновий кредит онлайн і працюють у всіх містах, встановлюючи мінімальні вимоги до позичальників. Схвалення легко отримують українці з негативною кредитною історією. Але все ж мова про безвідмовне кредитування не йде. Звертаючись за онлайн позикою, потрібно розуміти, що кожен клієнт піддається аналізу. Найчастіше негативні рішення надходять клієнтам, які мають незакриті проблемні борги в інших МФО. Тобто людина з поточними боргами впоратися не може, тому і наступний опиниться в прострочених.

 

Взяти кредит без прописки готівкою на карту не вийде, якщо ви використовували фальсифікації даних. Шахрайство виявляється спеціальною програмою, і відмова неминуча. Також потрібно об'єктивно оцінювати свої можливості: ваш запланований прибуток повинен дозволяти без проблем виплачувати оформлений мікрокредит.