Кредит без офіційного працевлаштування оформити легко

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

 

Попри те, що останнім часом банки почали активно пропонувати позики до зарплати, все-таки, коли негайно необхідний кредит, а ви залишилися без офіційного працевлаштування, краще та надійніше звертатися лише до мікрофінансових компанії. Давайте розберемося чому так. 

Кредит без офіційного працевлаштування

Ми живемо у 21-му столітті, і це дає нам свободу вибору: бути підприємцем, займатися фрілансом, працювати за договором чи без документального підтвердження заробітку. Можливостей заробляти так, як подобається, чимало, але є один нюанс. Що робити, якщо ви перебуваєте в кризі і намагаєтеся позичити невелику суму? Чи реально знайти кредит без офіційного працевлаштування та оформити його швидко і без зайвої тяганини?

Чи існує кредит без офіційного працевлаштування та де його шукати?

Сьогодні фактично всі мікрофінансові компанії, зокрема й МФО "Ваша Готівочка", готові допомогти в цьому питанні. Навіть якщо зараз ви не працюєте з деяких причин, то легко можете заповнити заявку на кредит та легко без офіційного працевлаштування надіслати її на перевірку кредитору. Більш того, ви можете бути майже на 100% впевнені, що вона буде схвалена. Все, що вам слід зробити, так це стати клієнтом однієї з кредитних компаній, які пропонують миттєві позики. В такому випадку можна буде розраховувати на переказ коштів на суму від 200 до 9000 гривень.

Чи правда, що банк надасть кредит без офіційного працевлаштування?

Попри те, що в останні роки банки почали відігравати активну роль у кредитуванні і теж пропонують населенню швидкі позики замість споживчих, головною їх вимогою залишається те, щоб позикоодержувач працював офіційно або, принаймні, міг надати будь-яке підтвердження погашення позики у вигляді застави або поручителя. На додачу до цього, банки також вимагають відвідування банківського відділення, а для схвалення кредиту, ймовірніше за все, доведеться зачекати декілька днів. Натомість мікрокредитні компанії не лише можуть запропонувати кредит миттєво без офіційного працевлаштування — у них навіть сам процес анкети, схвалення та отримання необхідної суми складає менше півгодини.

Коли та як саме ви можете подати заявку на онлайн кредит без офіційного працевлаштування та довідок?

Відповідь елементарна: «В будь-який час, коли вам це потрібно!», адже онлайн кредит без офіційного працевлаштування від "Ваша Готівочка" — це коли ніхто не вимагає, щоб ви надали купу документів, коли наявність довідки з місця роботи не є обов'язковою, коли вам не потрібно шукати поручителів або надавати заставу, і ви можете подати заявку на отримання запитуваної суми в режимі онлайн, з будь-якого гаджета, в будь-який час і в будь-якому місці, де б ви не знаходилися.

За яких умов видається онлайн кредит без офіційного працевлаштування та що слід знати про це? Умови не відрізняються від стандартних умов онлайн-заявки на позику. Ви маєте надати кредитору паспорті дані та ідентифікаційний номер, мати українське громадянство та досягти повноліття.

Навіщо звертатися в компанію "Ваша Готівочка", якщо вам негайно потрібні кошти? Ми надаємо кредит 24/7 без офіційного працевлаштування не тому, що інші мікрокредитні компанії пропонують інший вид фінансування, а тому, що колись були на вашому місці, і знаємо, як важко знайти надійного фінансового партнера, коли він надзвичайно потрібен. Ми знаємо, як погано може почувати себе людина, яка шукає бодай невеликий кредит, а доводиться чути відмову. Ми також розуміємо, що фінанси вам потрібні дійсно терміново, тож не будемо примушувати довго чекати, щоб з'ясувати, схвалена заявка чи ні.

Саме тому ми надаємо кредит без перевірки офіційного працевлаштування всім нашим клієнтам. Ми видаємо онлайн-позики українцям, які є тимчасово безробітними або не оформлені офіційно, жінкам, які нині знаходяться в декретній відпустці, і фрілансерам.

Як і куди в Україні краще подати заявку на кредит без офіційного працевлаштування?

Для комфорту та економії часу наших клієнтів, ми доклали зусиль та подбали про те, щоб максимально спростити процедуру створення заявки (тепер вона займає менше 20 хвилин) на кредит без офіційного працевлаштування, тож вам просто слід виконати декілька простих кроків:

зайти на наш сайт ;
заповнити експрес-заявку;
дізнатися відповідь від наших кредитних інспекторів протягом декількох хвилин;
отримати ваші фінанси зручним для вас способом банківським переказом або в офісі компанії.

Більшість переймається, що раптом не вдасться скласти заявку на кредит через погану кредитну історію? Якщо у вас зіпсована кредитна репутація, то ви, звісно, можете подати заявку, і ми уважно її розглянемо. Ми врахуємо всі обставини і відповімо вам як можна швидше. Проте не слід забувати, що всі інші банківські та небанківські фінансові установи, дуже обережно ставляться до клієнтів з зіпсованою історією, і цілком можливо, що вам може бути відмовлено звичайному у банківському кредиті. Але в нашому випадку, кредит буде вам надано.

Кредит без офіційного працевлаштування в Україні — що це за фінансова послуга?

Оскільки небанківські фінансові установи надають кошти без обов'язкової вимоги, щоб клієнти працювали за трудовим договором, число охочих скористатися цією послугою суттєво збільшилося. Швидкість подачі заявки, схвалення та отримання бажаної суми, навіть якщо немає офіційного засвідчення праці, є дуже великою перевагою для значної частини населення України.

Термінові позики, які надають кредитні компанії, дійсно миттєві, дуже зручні і немає потреби давати зайві пояснення того, як саме гривні будуть використовуватися. Кредит  в МФО без офіційного працевлаштування дає свободу кожному, кому бракує коштів на потрібна невеличка позика, тому що у всіх співгромадян є можливість позичити ту суму, яка була заздалегідь потрібна.

Саме тому, якщо ви шукаєте позику, але ви не працюєте офіційно, то не обов'язково просити фінансову допомогу у друзів, знайомих або колег. Замість цього звертайтеся до нас, і ми неодмінно допоможемо вам швидко, комфортно і на зручних для вас умовах (радимо ознайомитися з умовами нашого кредитування та, за потреби, отримати додаткову інформацію від фахівців компанії). Шукаєте кредит 24/7 без офіційного працевлаштування в Україні? Щоб ви завжди мали змогу отримати надійду та цілодобову фінансову підтримку, наш сервіс працює для вас!