Конкурс на кращий лозунг для компанії «Ваша Готівочка»

Кредит онлайн лозунг компании

Шановні клієнти і просто користувачі сайту компанії «Ваша Готівочка»! Ми впевнені, що, хто, як не Ви зможе вигадати яскравий та оригінальний лозунг для нашої компанії. Тому, повідомляємо про початок конкурсу на «Кращий лозунг для компанії «Ваша Готівочка» і пропонуємо отримати 5000 грн. за Вашу ідею, лаконічність та креативність.

Надішліть нам яскравий лозунг – отримайте можливість виграти 5000 грн. за перше місце. Умови конкурсу досить прості: заповніть форму нижче і надішліть її нам в період з 02.10.17 ПО 31.10.17 – перший етап конкурсу (збір конкурсних робіт) та з 02.11.17 по 30.11.17 – другий етап конкурсу (відкрите голосування).

Всі надіслані лозунги будуть розміщені на сайті компанії «Ваша Готівочка» 02.11.17 для відкритого голосування. У конкурсі «Кращий лозунг для компанії «ВАША ГОТIВОЧКА»» переможе та робота, яка набере найбільшу кількість голосів. Також, передбачений почесний приз у розмірі 2000 грн., на думку журі, за найбільш проявлену оригінальність. Підсумки конкурсу будуть оголошені 04.12.17.

I – місце - приз 5000 грн. отримає лозунг, набравший найбільшу кількість голосів.

II - місце - приз 1000 грн. отримає лозунг, набравший менше голосів, ніж I – місце.

Спеціальний приз - 2000 грн. за найбільш проявлену оригінальність, на думку журі, незалежно від кількості голосів.

В конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі, чий вік складає від 21-го до 70 років, незважаючи на те, чи є Ви клієнтом компанії. Надіславши свою роботу, учасник конкурсу автоматично погоджується з тим, що його лозунг може бути використан у наружній печатній і непечатній рекламній продукції компанії «Ваша Готівочка».

Вимоги до надісланих текстів і конкурсантів:

текст не повинен перевищувати 150 символів без відступів;

тексти приймаються на українській та російській мовах;

текст не повинен містити ненормативної лексики;

текст не повинен містити закликів до міжнаціональної ворожнечі;

текст не повинен містити закликів до насилля;

відправник повинен вказати в письмі своє ПІБ і оригінальний НІК, під яким прийме участь в конкурсі. ПІБ під надісланими лозунгами вказуватися не буде - виключно НІК конкурсанта;

для участі в конкурсі не обов`язково бути клієнтом компанії;

вік учасників складає від 21-го року;

Адміністрація сайту залишає за собою право не публікувати роботи, які не відповідають вимогам конкурсу.

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.