Кому потрібен кредит, допомогу надасть компанія «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Звернутися до «Ваша Готівочка» можуть усі, кому потрібен грошовий кредит - швидко і без зайвих запитань. Зекономте свій час і отримайте позику всього за 15 хвилин.

Кому потрібен кредит, звертайтеся до нас

Терміново знадобилися гроші - звертайтеся до «Ваша Готівочка»! Компанія «Ваша Готівочка» завжди поруч, якщо потрібен кредит на карту чи готівкою. Кредитори миттєво оформлять позику громадянам від 18 до 70 років.

При терміновій потребі у коштах, скористуйтеся онлайн сервісом компанії. Отримати кредит на карту можна громадянам від 21 року. Для цього, Вам знадобляться лише паспорт, код ІНН та власна банківська карта. Кредитори компанії відкриють позику незалежно від часу та дня. Якщо Вам потрібен кредит на оплату послуг, здійснення покупок чи просто не вистачає грошей до зарплатні - жодних проблем. Отримайте гроші за лічені хвилини, без довідок про дохід та застави:

  • Від 200 до 7 тисяч гривень;
  • Від 1 до 16 днів.

У випадку, якщо Ви не в змозі повернути позику своєчасно, можете продовжити кредитний період. Для цього, необхідно оплатити коміссію за фактичні дня корисування грошима.

Якщо потрібен кредит терміново - допоможе «Ваша Готівочка»

Щоб не позичати гроші у знайомих, не звертатися до банків та не чекати до зарплатні - оформіть грошову позику у «Ваша Готівочка». Кредитори нададуть необхідну суму всім, кому потрібен кредит терміново, запропонувавши вигідні умови.

Клієнти компанії, яким потрібен кредит терміново, можуть оформити позику онлайн на сайті або звернутися до відділення. Для отримання позики, не потрібна довідка про дохід, поручитель чи застава. Навіщо укладати довгострокові угоди у банку, очікуючи від 1 до 2 днів, якщо «Ваша Готівочка» видасть гроші за 15 хвилин.

Якщо Вам потрібен кредит терміново, оформіть прямо зараз! Ви можете отримати позику без особисної присутності - в режимі онлайн. Для цього, реєструйтеся на сайті та заповнюйте заявку. Вказуйте особисті паспортні дані, ІПН, реквізити банківської карти та підтверджуйте оформлення кредиту. На сайті Ви можете розрахувати процетну ставку по кредиту, скористувавшись кредитним калькулятором.

Під час оформлення позики у відділенні компанії, клієнтам необхідно надати оригінали документів та підписати кредитний договір. Якщо Вам потрібен кредит у стислі строки та на вигідних умовах, звертайтеся до «Ваша Готівочка».

Що робити, якщо терміново потрібен кредит?

Якщо гроші потрібні просто зараз - звертайтеся до «Ваша Готівочка». Приходьте до відділення або скористайтеся онлайн сервісом компаніїї. Якщо потрібно терміново взяти кредит, підготуйте оригінали документів чи заповніть заявку на сайті - відмови точно не буде!

«Ваша Готівочка» не відмовить клієнтам, яким терміново потрібен кредит, незалежно від кредитної історії. Представники компаніїї швидко розглянуть Вашу заявку та видадуть необхідну суму. У разі, якщо терміново потрібен кредит, звертайтеся до відділення компаніїї щоденно з 8 до 20 години або оформлюйте онлайн цілодобово.

Українська