Інтернет-кредит - швидко і надійно. За грошима у «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Щоб позичити гроші, не обов`язково звертатися до відділення компанії. Отримати інтернет кредит Ви можете щоденно на сайті «Ваша Готівочка».

Інтернет кредит. Що це і як отримати?

Оформлення кредиту у інтернеті замінило традиційне кредитування у банку. Отримати інтернет кредит - це швидко та зручно. Щоб взяти кредит не потрібні довідка про дохід, застава чи початковий внесок, а лише паспорт з кодом ІПН та банківська карта. Кредитування онлайн дозволяє отримати гроші знаходячись вдома, на роботі чи у іншому місці. Отримати швидкий інтернет кредит Ви можете у компанії «Ваша Готівочка».

Для цього, Вам необхідно обрати сумму, період кредитування та заповнити заявку на кредит. Отримати гроші онлайн у «Ваша Готівочка», клієнти можуть 24/7.  

Олайн-кредитування має такі переваги:

1. Швидко;

2. Зручно;

3. Безпечно.

Українці все більше цікавляться нтернет кредитом на карту, адже отримати гроші можна без особистого візиту і за лічені хвилини. Компанія «Ваша Готівочка» надає кредит дистанційно, пропонуючи позичити від 200 до 7 тисяч гривень. Оформлюйте інтернет кредит від 1 до 16 днів з можливістю дострокового погашення чи пролонгації. Звернутися до кредиторів можуть громадяни віком від 21 до 70 років.

Кредит через інтернет у «Ваша Готівочка»

Кредитний сервіс «Ваша Готівочка» завжди під рукою, тому отримати гроші можна і вдень, і вночі. Оформлюється кредит через інтернет в три кроки, розглянемо кожен окремо:

  • Обрати суму та термін. За допомоги кредитного калькулятору на сайті, оберіть сумму та термін отримання позики, далі перейдіть до оформлення заявки.
  • Вказати реквізити карти. Зверніть увагу, необхідно вказувати номер власної банківської картки, а не когось із членів сім`ї.

3. Заповнити персональну інформацію. Необхідно вказати вік, адресу проживання, паспортні та контактні дані, а також ідентифікаційний номер.  

Для розгляду заявки на кредит через інтернет, необхідно зачекати декілька хвилин. На рішення кредиторів не впливають: рівень доходу, кредитна історія та причина оформлення кредиту.

Після того, як Вам буде видан кредит через інтернет, стежити за станом (вартістю позики на поточний момент) можете у Особистому кабінеті на сайті. Повернути гроші можна також декількома способами: онлайн, у відділенні, у банку, через термінал чи iBox.

Інтернет-кредит. Переваги

Щоденно інтернет-креди отримують тисячі громадян, адже це надійно та швидко. Якщо не вистачає коштів на термінові витрати чи затримують зарплатню - «Ваша Готівочка» завжди прийде на фінансову допомогу. Клієнти компанії легко оформлюють інтернет-кредит за 15 хвилин, не відволікаються від справ у пошуках найближчого відділення компанії і, тим паче, не звертають до банку. Не має значення, офіційно Ви працюте чи ні, скільки складає щомісячний дохід та чи є непогашені кредити.

Спішіть взяти кредит через інтернет без черги, очікування та зайвих питань у будь-яку хвилину. Клієнти «Ваша Готівочка» отримують позики на прозорих умовах і без банківських формальностей. Отже, якщо Вам терміново потрібно взяти кредит через інтернет, обирайте надійний сервіс - «Ваша Готівочка».

 

Українська