Інформація про кредити дозволяє обирати найвигідніші умови позик

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Що таке інформація про кредити, для чого вона необхідна і як її отримати? Подібні питання хвилюють українців, адже під час оформлення позик на них чекають «кредитний рейтинг» і «історія кредитування». Так, як же дізнатися інформацію про кредит і якою вона може бути?

Якою буває інформація про кредити і де її шукати

Загалом, інформація про кредити може бути наступного характеру:

· інформація про умови надання позики;

· правила користування позикою;

· індивідуальна інформація про кредити для кредитоотримувача.

Перший вид інформації може зазначатися для кожної окремо взятої компанії-кредитора. В залежності від того, куди Ви звертаєтеся за послугами, кредитування може відрізнятися відсотковою ставкою, на основі оформлення застави і поручительства.

Правила користування позикою можуть так само відрізнятися не тільки між компаніями-кредиторами, але видами наданих послуг. Це можуть бути споживчі і інвестиційні, будівничі і іпотечні позики. Кожен з видів і форм кредитування вимагає певної процедури підтвердження платоспроможності. Якщо Вам необхідні кошти на особисті витрати, «Ваша Готівочка» пропонує скористатися міні-позиками, які підтверджуються без довідок і перевірок.

Індивідуальна інформація про кредити кредитоотримувача - це і є кредитна історія, на підставі якої формується кредитний рейтинг. Дані збираються УБКІ і видаються за особистим запитом кредитоотримувача.

Про те, де знайти інформацію про кредити і для чого вона потрібна

В пошуках того, де знайти інформацію про кредити, «Ваша Готівочка» пропонує дізнатися умови, на яких видаються позики і вимоги компанії до кредитоотримувача.

Наша компанія надає своїм клієнтам повну інформацію про можливі умови кредитування як до реєстрації, так і під час оформлення заявки на кредит.

За необхідності дізнатися інформацію по кредиту, Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів, знайти необхідні дані в розділі «питання-відповідь», звернутися до оператору call-центру або служби техпідтримки. Якщо Ви оформлюєте в «Ваша Готівочка» кредит, інформація онлайн доступна 24/7.

Після того, як Ви дізнаєтеся, де знайти інформацію про кредит і ознайомитеся з можливими пропозиціями, Ви зможете отримати позику в будь-який час за наявності необхідних документів. «Ваша Готівочка» відкриває позики на підставі паспортних даних і коду ІПН.

Щоб дізнатися інформацію по кредиту, достатньо звернутися в «Ваша Готівочка»

«Ваша Готівочка» – це компанія, де знайти інформацію про кредити і отримати позику зможе кожен українець. Ми пропонуємо нашим клієнтам кредит в розмірі від 200 до 9000 грн. Сума, на яку може бути оформлений кредит, інформація онлайн обирається клієнтом. Форма кредитування не впливає на умови користування позикою.

Послуги «Ваша Готівочка» онлайн доступні після проходження реєстрації на сайті компанії. Після обробки заявки, гроші на картку будуть переказані миттєво. Це можуть бути позики на картку або видача грошей готівкою.

Наш сайт є не тільки інформаційним ресурсом, де можна знайти інформацію по кредиту, але і дистанційним сервісом, за допомоги якого зручно оформити позику.

Стати клієнтом компанії можуть фізичні особи у віці від 18 років. З 18-ти років ми підтверджуємо заявки на готівкові позики, з 21-го року – на кредити онлайн.

Реєстрація передбачає заповнення анкети, де клієнти вказують особисту інформацію, контактні дані і ІПН.