Хочете оформити заявку на кредит онлайн - обирайте нашу компанію

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Потрібна грошова позика, а приятелі не змогли позичити? В «Ваша Готівочка» оформити заявку на кредит онлайн зможете легко і швидко. Гроші будуть надані без довідки про дохід.

На які потреби можна оформити заявку на кредит онлайн?

Потрібна фінансова допомога, а аванс або зарплатню не видали своєчасно? Обираючи «Ваша Готівочка», оформити заявку на кредит онлайн зможете одразу і на будь-які потреби. Під час укладання угоди, у кредитоотримувачів не запитують цільове призначення позики.

Ви можете оформити заявку на кредит онлайн коли це потрібно, адже ми працюємо всі 7 днів на тиждень. Час оформлення також не має значення - онлайн-сервіс цілодобовий. Скористатися можливістю оформити заявку на кредит онлайн можуть громадяни, які досягли 21-го року.

Наприклад, звертаючись до банку, позичальникам доводилося чекати не один день. Все тому, що порядок оформлення кредитів в банківських установах зовсім інший: клієнтські дані перевіряють, враховують кредитний рейтинг і просять надати довідку про дохід. Натомість клієнти «Ваша Готівочка», можуть оформити заявку на кредит онлайн лише за допомоги двох документів - паспорту та ІПН.

Фахівці компанії доклали зусиль, щоб зробити умови кредитування доступними для кожного. Тому, за часи роботи «Ваша Готівочка» тисячі громадян змогли оформити кредит насправді швидко і без документальної тяганини.

Що потрібно, щоб оформити кредит?

Вирішивши оформити кредит готівкою або онлайн в «Ваша Готівочка», дізнайтеся як це зробити.

Ті, хто хочуть отримати гроші дистанціно - за допомоги сайту, мають просто зареєструватися, вказавши власні паспортні, контактні дані та ІПН. Оформлення кредиту доступне як на кредитну, так і дебетову картку. Головне, щоб рахунок належав позичальнику. Онлайн-сервіс дозволяє оформити кредит вдома, на роботі або в будь-якому іншому місці. Для цього необхідно лише мати доступ до інтернету і 15 хвилин.

Також, пропонуємо оформити кредит і готівкою. Оформлення такої позики відбувається у відділеннях компанії і доступне за наявності оригіналів паспорту і ідентифікаційного номеру. Звернутися за позикою до менеджерів можуть громадяни від 18-ти до 70-ти років.

Незалежно від способоу оформления кредиту онлайн або готівкою, довідка про дохід не надається. Позики підтверджуються навіть тим громадянам, які мають погану історію кредитування та поточні заборгованості перед фінустановами.

На які суму і термін можна оформити кредит онлайн?

Навіщо звертатися до банку, в очікуванні результатів кредитної перевірки і ухвалення заявки? Краще одразу звертатися до нас. В компанії зможете швидко оформити кредит онлайн від 200 гривень. Максиальна сума, на яку запропонують оформити кредит онлайн на картку або на руки складає 9000 гривень. І все це доступно без поручителів та довідки про дохід.

Користуватися позикою можна від 1-го дня, все залежить від того, які умови обирає клієнт. Найдовший час - 16 днів. За бажання, сплатити позику можна раніше або навпаки - пролонгувати. Перед тим, як оформити онлайн кредит на картку, розрахуйте повну суму до повернення.

На сайті компанії Ви можете подати онлайн-заявку та отримати гроші у відділенні на ідентичних умовах.

Уважно ознайомтеся з усіма умовами оформлення позик і сміливо будуйте плани, адже «Ваша Готівочка» завжди виручить у фінансових питаннях.