Грошовий кредит для кожного від «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ринок кредитування розвивається із року в рік. Через великий попит з боку громадян, з`являються нові пропозиції і інструменти, які дозволяють отримати грошовий кредит швидше, простіше і зручніше, ніж це було раніше. Так з`явилася окрема послуга - мікропозика. Даруючи тисячам людей більше можливостей, вона дозволяє зекономити час і впоратися з тимчасовими неприємностями, пов`язаними з фінансами.

Незважаючи на те, що мікропозики мають багато спільного з банківськими кредитам, між ними все ж є відмінність. Різниця полягає в умовах, а тому, перш ніж приймати рішення - варто чи ні користуватися такими послугами, необхідно ознайомитися з кредитом від «Ваша Готівочка».

Грошовий кредит: банк або кредитна компанія?

Частіше за все рішення взяти грошовий кредит є вимушеним. Мало хто добровільно хоче позичати кошти, які доведеться повертати з відсотками. Проте, коли іншого виходу не залишається і звернутися більше немає до кого, важливо знайти компанію, яка не підведе.

Банк в цьому разі є не кращим помічником. Незваючи на те, що такі установи доволі надійні, їх робота будується на запобіганні ризикових ситуацій будь-якою ціною. Для клієнта це означає, що йому довго доведеться підтверджувати кредитоспроможність, докладаючи переконливі доводи, і довго очікувати на винисення вердикту. Якщо гроші Вам потрібні «вже вчора», такий варіант даремний.

Зовсім інша справа - кредитні компанії. Вони працюють з невеликими сумами, лояльно ставляться до клієнтів, а тому для кожного не буде зайвим ознайомитися з кредитом і умовами.

Щоб зрозуміти, що таке грошовий кредит без довідок, необхідно прочитати інформацію на сайті кредитора, ознайомитися з відгуками, дізнатися, чи давно компанія працює. Якщо загалом складається позитивне враження, можна сміливо розпочати оформлення позики.

ОЗНАЙОМИТИСЯ З КРЕДИТОМ, ЩОБ НЕ ЗРОБИТИ ПОМИЛОК

Кожна компанія-кредитор має парво встановлювати свої умови співпраці. Чим більше суми, якими оперує компанія, тим суворіше вимоги до позичальників. Так, якщо Ви хочете позичити декілька сотен тисяч, слід підготуватися до серйозної перевірки зі сторони компанії. Якщо ж Вас задовільняє позика до 9000 гривень, довіртеся «Ваша Готівочка»: тут Ви зможете без проблем відкрити грошові кредити в Україні, не витрачаючи дорогоцінний час.

Умови мікрокредитування у компанії прості:

  • клієнти отримують грошовий кредит до 9000 гривень;
  • кожен позичальник може самостійно встановлювати кредитний період. Навіть, якщо Вам потрібно підстрахуватися грошима на 1 день, жодних проблем не буде. Ви можете відкрити грошовий кредит сьогодні, а повернути наступного дня;
  • рекомендуємий період користування коштами - 16 днів. Він не є фіксованим, тобто: можна повенути позику достроково або пролонгувати.

Грошові кредити в Україні для жителів кожного куточку країни!

Онлайн-сервіс дозволяє зняти всі територіальні обмеження і обслуговувати клієнтів незалежно від місця їх проживання. «Ваша Готівочка» також може запропонувати своїм клієнтам таку можливість, оформлюючи грошові кредити в Україні як у містах, так і селищах.

Щоб скористатися послугою потрібні:

  • діюча банківська картка;
  • паспорт, який підтвердить громадянство і повноліття;
  • доступ до інтернету з будь-якого гаджету.

Ці прості вимоги по силам фактично кожному сучасному громадянину. Будь-який охочій може зайти на сайт компанії 24/7 і подати заявку на кредит. Не має значення, яка година або який день, адже «Ваша Готівочка» працює для Вас без вихідних!

Всю інформацію, яка вказується у заявці, розглядає автоматична система. За лічені хвилини вона перевіряє її на достовірність. Якщо все вказано чесно і клієнт не має порушень перед компанією в минулому, позитивний підсумок гарантовано на 99%.

Не забувайте, що грошовий кредит без довідок - це відповідальність для клієнта і ризик для компанії. Тому, необхідно заздалегідь розрахувати свої можливості, обрати суму і період, і Ви не будете мати поганої кредитної історії та завжди зможете розраховувати на лояльність компанії.