Грошові позики від «Ваша Готівочка» за першої необхідності!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Надійний кредитор - запорука фінансового успіху. І компанія «Ваша Готівочка», як ніхто інший, завжди готова прийти на допомогу. Компанія миттєво розглядає заявки позичальників і впродовж 15-ти хвилин переказує гроші на картку. Всього чверті години достатньо для того, щоб Ви могли заповнити заявку, компанія її розглянула і миттєво переказала потрібну Вам суму. «Ваша Готівочка» - гроші швидко і просто. Звертайтеся і переконайтеся!

«Потрібні гроші» - добре знайома Вам фраза? Чи часто Вас хвилює це питання? Насправді, грошей багато не буває - це реалії життя. Але «Ваша Готівочка» знає, як Вам допомогти і готова надати швидку позику на картку онлайн або готівкою.

Видаємо грошові позики за першої потреби

«Ваша Готівочка» надає своїм клієнтам унікальну можливість оперативно вирішувати фінансові проблеми завдяки кредиту готівкою або безготівковому переказу на будь-яку Вашу картку.

Мікрокредитування сьогодні доступно всім громадянам України і відкрити кредит на картку онлайн може кожен позичальник у віці від вісімнадцяти років. Вік клієнтів, які отримують грошові позики, не має перевищувати сімидесяти років. Для цього, можна звернутися до відділення компанії або подати заявку online. Незалежно від вибраного способу оформення, «Ваша Готівочка» готова надати швидку позику на картку онлайн за першої необхідності.

Заявки позичальників на грошові позики оформлюються за 15-20 хвилин. Цього часу достатньо для заповнення анкети з особистими даними і отримання рішення, яке, звісно, буде позитивним. Якщо Вам потрібна позика готівкою, то звертайтеся до відділення компанії: пред’явіть документи (паспорт та ІПН) і отримайте фінанси.

Оформлюйте швидку позику на картку онлайн або готівкою

Для того, щоб отримати кредит на картку онлайн, не звертаючись до відділення компанії, Вам потрібно мати під рукою документи (паспорт та ІПН), пластикову картку банку і підключення до інтернету. Перше, що необхідно зробити, так це зареєструватися на сайті. Потім у «Особистому кабінеті» заповнити анкету і надіслати заявку на розгляд. Після підтвердження, грошова позика миттєво буде переказана на картку клієнта за вказаними реквізитами.

«Особистий кабінет» - практичний інструмент, який дозволяє не тільки оформлювати позику, а і керувати рахунком (пролонговувати або погашати позику).

Зручний кредит на картку онлайн, а головне, вигідний

Незалежно від того, яку форму кредитування вибирає клієнт, ми пропонуємо однаково гнучкі та прозорі умови оформлення грошових позик у «Ваша Готівочка».

На головній сторінці нашого сайту є спеціальний кредитний калькулятор, який допоможе визначитися з умовами оформлення позики і розрахувати суму до погашення. Отже, кредитний період варіюється в межах від 24-х годин до 16-ти календарних днів. Сума позики складає до 9000 гривень.

Якщо у Вас з’являться будь-які запитання з приводу оформлення позики, то Ви можете проконсультуватися у наших фахівців, які із задоволенням допоможуть відкрити Вам кредит готівкою або на банківську карточку.

Звертайтеся до нас і ми оперативно допоможемо Вам вирішити нагальні фінансові питання!