Грошові кредити в Україні: де оформлювати і як користуватися?

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Мікрокредитування займає сьогодні вагому нішу загального кредитного ринку. Воно дозволяє громадянам позичати невеликі суми і на нетривалий час. Послуга беззаперечно є вигідною для фізичних осіб, які беруть грошові кредити в Україні на покупку речей, техніки та побутові потреби.

Звичайно, новачкам, які до нині жодного разу не стикалися з подібними питаннями, спочатку кортить ознайомитися з кредитом, щоб уникнути ризиків. «Ваша Готівочка» пропонує зробити це на власному прикладі, розповівши про умови, переваги і порядок оформлення позики.

Грошові кредити в Українізвертайтеся тільки до перевірених компаній!

Більшість мікрокредитних компаній пропонують позичальникам схожі умови. Фактично всі вони видають грошовий кредит без довідок, обмежуючись паспортом та ІПН позичальника. Відмінність полягає лише у обмеженнях по сумі і окремих пунктах.

У останніх, зазвичай, і криється головна небезпека. Багато компаній, заохочуючи більше нових клієнтів, навмисно приховують детальну інформацію, оголошуючи лише загальні відомості. В результаті, невеликий грошовий кредит перевтілюється у цілий ком фінансових проблем, до яких клієнт не готовий.

Загалом, так можуть чинити ненадійні компанії. Неможливо налагодити тривалу співпрацю і отримати гарну репутацію, якщо дотримуватися такої схеми роботи. Тому, «Ваша Готівочка» радить: обираючи грошові кредити в Україні, поцікавтеся досвідченістю кредитора, ознайомтеся з відгуками і подивіться, наскільки широко відомі послуги по країні. Це дозволить одразу розпізнати сумнівні пропозиції і зосередитися на тих, з ким варто співпрацювати.

ГОЛОВНЕ ПРАВИЛО КОЖНОГО ПОЗИЧАЛЬНИКА – ОЗНАЙОМИТИСЯ З КРЕДИТОМ

На що врато звертати увагу під час оформлення мікропозики? Намагайтеся знайти максимум інформації і уважно ознайомитися з умовами кредитування.

Ознайомтеся з сайтом компанії: наскільки доступна інформація, чи немає помилок або одвічних збоїв у роботі. Іноді, це є важливим критерієм, адже компанії, які не мають наміру видавати грошові кредити в Україні протягом тривалого часу, не будуть вкладати гроші у якісний сервіс. Додатковою небезпекою в цьому разі може стати незахищеність Ваших даних.

Інше правило - уважно ознайомтеся з усією вказаною інформацією. Якщо все обмежується словами «якісно», «швидко», «дешево» і немає жодної конкретики - довіряти такій компанії не варто. Ці словам дуже відносні, адже не дають уявлення про те, у яку суму Вам обійдеться грошовий кредит, і чи варто погоджуватися на таку пропозицію.

Останнє правило – дізнайтеся про систему штрафів. Іноді ця інформація може бути вказана невеликим шрифтом, окремою виноскою із зірочкою або знаходиться у окремих розділах на сайті. В цьому разі, можна навіть зателефонувати менеджеру і проконсультуватися. Якщо зробити це неможливо, краще пошукати гіднішу альтернативу.

Грошовий кредит у «Ваша Готівочка»: тільки переваги!

«Ваша Готівочка» знає, скільки позичальників хвилюються через «підводні камені» під час оформлення. Саме тому, компанія пропонує грошові кредити в Україні на максимально прозорих умовах. Щоб у клієнтів не залишалося невирішених питань, вона пропонує максимально відкриті умови обслуговування, подбала про розміщення кредитного калькулятору на сайті і можливості здійснити зворотній дзвінок. Піклуючись про якість обслуговування, компанія намагається вибудувати довірливі стосунки і підкріпити свою репутацію діями.

Щоб ознайомитися з кредитом, можна:

  • ввести дані у кредитний калькулятор і одразу побачити остаточну суму;
  • запитати фахівців компанії онлайн, використовуючи форму внизу сторінки сайту;
  • ознайомитися з розділом відповідей на популярні питання.

Все це допоможе отримати повне уявлення про вартість позики і умови її сплати.

Одним з головних принціпів роботи компанії є лояльність до кожного клієнта. «Ваша Готівочка» пропонує грошовий кредит без довідок на будь-яку суму до 9000 гривень. Який би кредитний період не обрав позичальник, він завжди може пролонгувати його без штрафу та пені.