Гроші в борг онлайн: дізнайтесь, як це працює!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Якщо заглибитись в історію, то про бізнес, пов`язаний з позиками грошей в борг, було відомо з давніх часів. Відпочатку поряд з банками цю послугу надавали приватні особи - так звані «лихварі». Їх діяльність нічим не регулювалась і вони могли встановлювати свої правила. Через це, їх діяльність була незаконною і поступово зникала.

Сьогодні чудову альтернативу банківським установам та особам, які позичають гроші під %, складають мікрокредитні компанії. Вони обслуговують не тільки готівкою у представництвах, але і дають гроші в борг онлайн, охоплюючи широкі верстви населення. «Ваша Готівочка» виділяється серед більшості таких компаній і залучає лояльністю, а також прозорістю умов.

Гроші в борг онлайн: чому саме мікрокредит?

Незважаючи на розвиток кредитного ринку, більшість, як і раніше, віддає перевагу звичайним банківським кредитам. Так, звичайно, там зручніше брати довгострокові позики на покупку речей, подорожі або інші великі витрати. Проте, якщо гроші в борг потрібні на невеликий період, співпраця з такими установами починає набувати проблем.

По-перше, рідко де вдається отримати позику навіть на один місяць, не кажучи вже про довший термін. Більшість фінансових установ, здебільшого, не забезпечують такими послугами і відмовляють у позиці.

По-друге, незалежно від суми позики, банки вимагають підтвердження благонадійності і платоспроможності потенційного позичальника. Коли потрібні гроші на картку терміново, доводиться докладати багато зусиль, щоб зібрати різні документи, які потрібні менеджерам.

По-третє, немає жодної впевненості, що докладені Вами зусилля обернуться позитивним результатом. Банк має право вирішувати: варто співпрацювати з потенційним клієнтом або ні.

Мікрокредитні організації – це зовсім інша історія. Вони спеціалізуються виключно на позиках, отже завжди готові надати гроші в борг онлайн всім.

Гроші в борг: бути або не бути?

Якщо Ви плануєте взяти кредит, потрібно уважно поставитись до подальшого планування бюджету. Ефект «легких грошей» ввів в оману не одного позичальника, спонукаючи брати гроші на карточку в борг або готівкою знову і знову. У підсумку: їх борги тільки збільшувались, а коштів для повного розрахунку не вистачало. Результат: негативні відгуки про кредитні компанії і непорозуміння з її власниками.

Щоб цього не сталось, необхідно точно і правильно розрахувати, яка сума потрібна для вирішення Ваших проблем. Далі, скористайтесь кредитним калькулятором на сайті, який покаже остаточну «цифру» з урахуванням % за користування грошима. Інструмент для розрахунку Ви побачите на сайті, отже не доведеться нічого додатково шукати в інтернеті або перевіряти правильність розрахунків.

Компанія  «Ваша Готівочка» сама робить підказки: на який період краще брати гроші в борг онлайн, щоб сплатити остаточну суму Вам було під силу. Отже: рекомендований період складає 16 днів. За бажання, Ви легко можете його продовжити, проте запам`ятайте, що % за користування мікрокредитом нараховуються щоденно.

Гроші на картку терміново: розглядаємо правила оформлення

Після того, як рішення було прийняте і вибір зроблено на користь мікрокредиту, варто вибрати серед переліку компаній ту, де і буде оформлена позика. Незважаючи на одну сферу діяльності, гроші на карточку в борг видаються на різних умовах. Головне, вибрати ту компанію, яка не нараховує прихованих платежів. В цьому випадку чудово себе зарекомендувала саме «Ваша Готівочка».

Перш, ніж розпочати співпрацю з компанією, Вам потрібно надати інформацію про себе і подати заявку. Всі ці дії можна легко виконати онлайн, і так само гроші в борг онлайн отримати на картку.

Щоб мати змогу отримати кредит, необхідно відповідати наступним вимогам:

  • мати громадянство України;
  • бути готовим надати паспортні дані та ІПН;
  • потрапляти до вікової категорії «від 18-ти» і «до 70-ти»;
  • мати банківську картку.

Це десята частина того, що потрібно банкам, отже у «Ваша Готівочка» звертається більшість людей, яким потрібні гроші на картку терміновоі які не хочуть марнувати свій час. Маючи гарантії, легше планувати час та бюджет.