Гроші в борг на картку від «Ваша Готівочка» - швидко, просто і зручно!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Набридло позичати? Не хочете бути одвічним боржником і просити гроші, виправдовуючись, що не вистачило до зарплатні? Залиште всі труднощі в минулому і хутчіше скористайтеся пропозицією «Ваша Готівочка». Ми перераховуємо гроші в борг під відсоток на картку, не питаючи про цільове призначення позики.

Отримайте гроші в борг на картку без обмежень

Обираючи послуги «Ваша Готівочка», Вам більше не доведеться відчувати себе незручно, звертаючись за грошима до рідних, друзів чи знайомих. Пропозиція взяти гроші в борг на картку в «Ваша Готівочка» – це фінансова свобода, незалежність в завтрашньому дні і можливість покласти кінець постійному безгрошів`ю.

Відкриваючи позики в нашій компанії, клієнтам не доводиться називати причини оформлення кредиту, надавати довідки, підтверджувати наявність постійного і стабільного заробітку. Все, що необхідно аби отримати гроші в борг на картку від «Ваша Готівочка» – зареєструватися і подати заявку на кредит. Достатньо буде навіть зателефонувати на «гарячу лінію», щоб дізнатися всі деталі процедури кредитування і отримати гроші в борг на картку терміново, без затримок. Для успішного проходження реєстрації, достатньо мати при собі документі і мобільний телефон. Документи необхідні для ідентифікації особистості, а телефон для отримання доступу до «Особистого кабінету» за допомоги якого клієнти можуть керувати своїм кредитним рахунком дистанційно.

Доступні гроші в борг на картку, терміново і без зайвих запитань

Щоб нашим клієнтам було максимально просто і зручно відкрити позику і отримати гроші в борг на картку, «Ваша Готівочка» пропонує обрати спосіб і форму звернення. Це може бути оформлення безпосередньо у відділенні компанії, онлайн реєстрація або в телефоному режимі.

Якщо Ви хочете отримати гроші в борг на картку терміново безготівковим переказом, можете скористатися будь-яким з запропонованих варіантів. Зверніть увагу на те, що відділення компанії працюють з 08.00 до 20.00 без вихідних. Отримувати позики цілодобово, незалежно від часу і місця знаходження, дозволяє онлайн сервіс.

Знайти відділення, де можна взяти гроші в борг на картку або готівкою, зовсім не складно. Ви завжди можете скористатися формою зворотнього зв`язку на сайті компанії і задати відповідні запитання оператору. Також, в розділі «контакти» розміщена карта, де відображені всі відділення «Ваша Готівочка» з точною адресою. Аналогічну інформацію пропонують отримати у менеджерів call-центру.

Оформлюючи заявку на позику готівкою, необхідно звернути увагу, що гроші можуть бути видані на руки безпосередньо клієнту після підтвердження його реєстраційних даних. У разі оформлення беготівкової позики, інформація про власника картки допоможе перевірити достовірність даних і підтвердити заявку. Якщо ж у заявці не вказується номер картки, а спосіб оформлення коштів зазначений готівкою, то лише наявність оригіналів паспорту і ідентифікаційного коду дають можливість отримати гроші готівкою.

Можливість взять гроші в борг на картку, 9000 грн. будуть Ваші

Після того, як клієнти визначаються, де і як отримати гроші, залишається обрати тільки умови кредитування. Для цього завжди можна скористатися калькулятором або консультацією наших менеджерів. Зауважимо, що існують вікові обмеженя для певних форм кредитування.

Якщо Ви хочете отримати гроші в борг на картку, на момент звернення Вам має бути не менше 21 року. Картка, яка прив`язується до заявки, має бути оформлена на клієнта, який реєструється як кредитоотримувач «Ваша Готівочка», і обслуговуватися платіжними системами VISA чи MasterCard.

У разі звернення за готівковою позикою, кредитоотримувачу має бути не менше 18 років. Клієнтів старше 70 років «Ваша Готівочка» не обслуговує.

За умовами програми мікрокредитування «Ваша Готівочка», клієнти мають право оформлювати позики в будь-якому розмірі від 200 до 9000 гривень на вільний термін до 16 діб. Відсоткова ставка складає 2% від загальної суми позики, комісія нараховується щоденно.

За потреби або бажання, кредит може бути повернутий достроково або продовжений на необхідний термін за умови оплати нарахованих комісійних в повному обсязі.

Повернення може відбуватися готівкою в будь-якому з відділень компанії, за допомоги банківського переказу або безготівкого платежу в «особистому кабинеті» на сайті.