Гроші в борг на картку терміново від «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Люди діляться на два типи. Перші розуміють, що їм потрібні терміново гроші, але не діють жодним чином, щоб їх знайти. Інші, шукають де взяти грошей в борг терміново і розглядають всі можливі варіанти вирішення проблеми.

«Ваша Готівочка» щоденно відкриває кредити, підтверджуючи заявки клієнтів як онлайн, так і у відділенні.

Отримати гроші в борг на картку терміново – не проблема

В процесі роботи менеджери компанії постійно стикаються з питанням, яке задають клієнти: «чи позичать їм терміново гроші в борг, якщо не вказати цільове призначення?». І тут кожен отримує одну й ту саму відповідь: «для оформлення позики необхідні тільки паспортні та контактні дані».

Чому ж так стається, і чому всі намагаються приховати цільове призначення? Все має просте пояснення: було б неправильно говорити, що середній дохід українців достатній. Сьогодні на зарплатню робочого або вчителя складно утримувати сім`ю. Чого лише варта сплата комунальних рахунків. Близьких потрібно вдягти і прогодувати. Більшість сімей фінансово допомогає своїм бабусям і дідусям, яким не вистачає пенсії. При цьому зарплатню, яку вкрай важко назвати надвисокою, часто затримують або нараховують нові податки.

Як бути і що робити людям, коли потрібні терміново гроші в борг і позичити, по суті,  ніде? Існує небагато варіантів виправити фінансове становище. Найстабільнішим і правильнішим була б зміна місця роботи або підробіток. Тут стикаємося з іншою проблемою - як поєднати все і зберегти власні сили, адже відпочинок необхідний кожній людині.

Тому, компанія «Ваша Готівочка» пропонує клієнтам взяти кредит і отримати гроші в борг на картку терміново або готівкою, як тільки це потрібно.

ЧОМУ ТЕРМІНОВО ГРОШІ - ЦЕ ПРОСТО?

Чому обслуговуватися у «Ваша Готівочка» зручно, і що потрібно для того, щоб отримати терміново гроші на картку або готівкою? Жодних надскладних дій робити не доведеться: ні оформлювати довідку про доходи, ні чекати на кредитну перевірку,  ні шукати поручителя. Ми оформлюємо позики на підставі паспорту, і забезпечуємо можливістю отримати гроші в борг на картку терміново 24/7.

Згідно регламенту роботи «Ваша Готівочка», відкрити позику має право кожен українець. Наявність паспорту, ІПН і досягнення повноліття дозволяють підтверджувати заявки і надавати терміново гроші протягом 15-20 хвилин.

Компанія пропонуєм два способи оформлення позики: це може бути заповнення заявки безпосередньо у відділенні «Ваша Готівочка» або ж онлайн. Наша компанія обслуговує клієнтів будь-якого віку від 18-ти до 70-ти років (онлайн - від 21-го).

Якщо Вам виповнився 21 рік, можете подавати заявку на кредит і отримати гроші в борг на картку терміново після перевірки реєстраційних даних і інформації, вказаної у заявці на відповідність.

Готівка видається клієнтам від 18-ти років. Якщо Ви хочете отримати терміново гроші на руки, Вам знадобиться виділити трохи часу зі свого графіку, і звернутися до відділення компанії. Ми не працюємо з посередниками, гроші видаються клієнтам особисто на руки.

Як оформити терміново гроші в борг самостійно

Не варто боятися стереотипу, що кредит - це важкий якір. Клієнти компанії, обираючи де взяти грошей в борг терміново, самі вирішують скільки позичати і коли повертати. Ми ж, зі свого боку, пропонуємо оформити позику від 200 до 9000 гривень з фіксованою відсотковою ставкою 2% в день.

Оформлюючи кредит, Ви маєте вказати орієнтовний період повернення коштів. Базовий період складає 16 днів, проте може бути пролонгований або закритий достроково. Коли знову знадобляться гроші в борг на картку терміново, Ви зможете будь-якої миті звернутися повторно у «Ваша Готівочка», і вказавши у заявці лише період і суму, без заповнення особистих даних отримати позику.