Гроші в борг на картку - не обмежуйте себе ні в чому!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Не знаєте, як попросити гроші в борг, а можливо просто не хочете бути забов`язані? Залиште упередження і станьте вільними від забов`язань. У «Ваша Готівочка» Ви отримаєте гроші в борг терміново тоді, коли Вони Вам потрібні.

Отримувати гроші в борг на картку тепер ще простіше

Наша компанія видає мікрокредити і забезпечує можливістю отримати гроші в борг на картку або готівкою на суму до 9000 гривень. Ми гарантуємо підтвердження заявок у 99% випадків звернень. Лише 1% клієнтів отримує відмову через вікові обмеження, які не відповідають вимогам «Ваша Готівочка», або через невірно вказані дані під час реєстрації.

Реєстрація передбачає, що позичальник вказує персональні, контактні та паспортні дані. Позики видаються без розписок, застави, поручителів і тривалих формальностей, через які проходять клієнти банків. Тому, ми надаємо можливість взяти гроші в борг без жодних проблем.

Заявку можна оформити через інтернет, якщо перейти на головну сторінку сайту, або у відділенні компанії, де менеджери внесуть Ваші дані у систему електронної реєстрації самостійно.

Отримуйте гроші в борг з 18 років

Розглянемо детальніше, які варіанти кредитування пропонує «Ваша Готівочка». Якщо Вам виповнивя 21 рік, Ви є громадянином України і маєте паспорт з ІПН - у Вас є всі шанси подати заявку і отримати гроші в борг на картку будь-якого банку. Для оформлення позики онлайн, Вам знадобиться картка, зареєстрована на Ваше ім`я і діюча у платіжних системах Visa або MasterCard. Зразок картки - дебетова або кредитна, її баланс і найменування банку не мають жодного значення. Вказуйте її реквізити у заявці, щоб ми могли підтвердити запит, після чого переказати гроші в борг на картку миттєво.

Якщо клієнтам від 21-го року пропонують кредити на картку і готівкою, то позичальникам, яким лише 18, надають позики виключно готівкою. Щоб позичити гроші в борг, спершу необхідно пройти реєстрацію. Єдина різниця між позиками готівкою або онлайн полягає в тому, що гроші готівкою видають безпосередньо у відділенні, після того, як клієнт надасть оригінали документів.

Переказуємо гроші в борг терміново на картку

Які умови ми пропонуємо нашим клієнтам, позичаючи гроші в борг на картку або готівкою?

Ми можемо Вам тільки запропонувати і порадити, всі рішення позичальники приймають самостійно. «Ваша Готівочка» пропонує українцям мікрокредити. Саме мікрокредитування дозволяє отримати гроші в борг у діапазоні від 200 до 9000 гривень. Період позики дозволяє користуватися грошима в борг терміново до 16-ти днів. Ви можете продовжувати кредитний період, сплачуючи комісійні кожні 16 днів. Якщо Ви закриваєте кредит достроково, зверніть увагу, що комісійні у розмірі 2% від загальної суми нараховуються тільки за фактичні дні користування грошима. Прихованих і додаткових % не стягується.

Навіть, якщо під час укладання угоди у «Ваша Готівочка» Ви вказали  конкретну дату сплати, проте з часом рішення змінили, обов`язково повідомте менеджерів компанії або самостійно скорегуйте термін у «Особистому кабінеті», доступ до якого матимете одразу ж після реєстрації.