Гроші терміново на картку без перевірок і довідок у «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Нас з дитиства вчили, що легких грошей не буває. Чи так це? Все залежить від того, що мається на увазі під «легкістю». Якщо Ви працюєте, і робота приносить задоволення, то чому неможна сказати, що це легко? Напевне, читачі цієї статті потрапили до складної фінансової ситуації. Тут беззаперечно «Ваша Готівочка» прийде на допомогу і позичить гроші терміново на картку без перевірок або готівкою.

Готівкою і онлайн - гроші терміново на картку без перевірок 24/7

Коли з`являється необхідність знайти терміново гроші, не всі вчиняють раціонально. А як часто Вам доводилося стикатися з бажанням щось продати або спустошити скарбничку, яка призначалася на втілення мрії? Не менш часто за допомогою доводиться звертатися до знайомих, які готові швидко дати гроші в борг, але встановивши %, в три рази вище від початкової суми. Навіть, якщо потрібні терміново гроші, добре обміркуйте своє рішення і вибирайте того кредитора, який пропонує послуги на максимально прозорих умовах.

«Ваша Готівочка» готова надати гроші терміново на картку без перевірок і додаткових паперів. Це може бути не тільки переказ на карточку, але і позика готівкою, яка видається у відділенні компанії на підставі оригіналів паспорту та ІПН.

Компанія забезпечила українців можливістю отримувати гроші в борг на картку терміново з гарантією підтвердження у 99% випадків звернень. Відмови стаються вкрай рідко, і лише через спробу взяти кредит на третю особу або заповнену з помилками заявку. Також, якщо Ви раніше обслуговувалися у компанії та досі не сплатили кредит, повторно позичити гроші на кредитну картку терміново не вдасться. І, врешті решт, остання причина відмови - це вік позичальника. «Ваша Готівочка» розглядає заявки онлайн і переказує терміново гроші на картку без перевірок лише громадянам, які досягли 21-го року. За кредитами готівкою, можна звертатися з 18-річчя.

ЩО ЗРОБИТИ, ЩОБ ОТРИМАТИ ТЕРМІНОВО ГРОШІ В БОРГ?

Якщо Вам потрібні терміново гроші на картку, пропонуємо виконати наступні дії:

  • Зареєструватися у програмі мікрокредитування «Ваша Готівочка». Зробити це можна як за допомоги комп`ютеру, так і у відділеннях компанії, які працюють щоденно з 8-ї до 20-ї години.
  • Вказати особисті дані: ПІБ, вік, ІПН, контакти.
  • Оформити заявку. У заявці вказуються сума та орієнтовний період сплати позики.
  • Зачекати декілька хвилин, доки запит буде оброблено, а гроші на кредитну картку терміново переказані або видані готівкою.

Все максимально просто. Реєстрація триває від сили 5-10 хвилин. Якщо Ви обрали дистанційний спосіб кредитування, то швидкість оформлення залежатиме виключно від роботи банку, який обслуговує Вашу картку.

Будьте уважні під час заповнення заявки: вказуйте особисті та контактні дані без помилок. Беручи гроші терміново на карту без перевірок, Вам не потрібно сканувати особисті документи, адже достовірність даних перевіряється за допомоги банківської картки, реквізити якої Ви вказали.

Вигідно і зручно - терміново гроші на картку без відмови

Мікрокредит у «Ваша Готівочка» – це можливість отримати гроші в борг на картку терміново у розмірі до 9000 гривень. Скористатися можна карткою як кредитного, так і дебетового зразка. Переконайтеся, що вона емітована українським банком та обслуговується платіжними системами Visa або MasterCard. Період користування грошима залежить від Вас: якщо Ви хочете користуватися грошима довше 16-ти днів, сплачуйте суму відсотків, яка нараховується щоденно у розмірі 2% від суми позики.

Повернути отримані терміново гроші на картку можна банківським переказом або готівкою. Сплатити позику самостійно просто: переходьте до «Особистого кабінету» на сайті і обирайте відповідний розділ. Як був відкритий кредит і у якій формі - значення під час сплати немає.

Сервіс «Ваша Готівочка» вибудований таким чином, щоб забезпечити клієнтів  максимально зручними і комфортними умовами обслуговування.