Гроші онлайн на картку або готівкою - мінімальні витрати

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Читачу цієї статті буде цікаво дізнатись про те, що гроші онлайн готівкою можна отримати не виходячи з дому. «Ваша Готівочка» пропонує оформлювати позики дистанційно, користуючись послугами онлайн-сервісу.

Що вигідніше – гроші онлайн на картку або готівка?

У нашій компанії клієнтам надається можливість вибирати форму кредитування. Ви можете позичити гроші онлайн або звернутись за допомогою у оформленні заявки до менеджерів відділення. Незалежно від того, як буде оформлена заявка, нашим клієнтам надається можливість отримати гроші онлайн на картку або готівкою.

Тепер ознайомимось з кожним з етапів окремо. Реєстрація передбачає заповнення заявки клієнта. Для цього потрібно вказати Ваші особисті і контактні дані. Отримати гроші онлайн на картку можна, якщо вказати номер і серію паспорту, а також ІПН. Пріорітетним способом перевірки, в даному випадку, є відповідність особистих даних позичальника і даних власника картки. Отже, гроші онлайн надійдуть Вам на картку одразу ж після перевірки і розгляду заявки.

Такі умови дозволяють проводити перекази будь-якої години і у будь-якому місці. Це дійсно зручно, якщо Ви мешкаєте далеко від дому або часто знаходитесь в відрядженнях. Це так само зручно, адже не потрібно шукати вільну хвилинку у графіку, щоб встигнути до відділення. Графік роботи представництв компанії з 8-ї ранку до 20-ї вечора.

Є інший спосіб взяти гроші онлайн - Ви можете пройти подати заявку на кредит безпосередньо у відділенні компанії. Кошти, як і під час дистанційного оформлення, надійдуть на картку одразу ж після обробки даних.

Отримуйте гроші онлайн вдома

Отримати гроші онлайн готівкою без візиту до відділення неможливо. По-перше - отримати готівку Ви обов`язково маєте самостійно. Третім особам гроші не видаються. По-друге - позики готівкою підтверджуються тільки після перевірки оригіналів документів, які підтверджують особистісь потенційного позичальника. Якщо обставини складаються таким чином, що Ви не можете завітати до відділення і отримати гроші особисто, Ви можете подати заявку і взяти гроші онлайн, а потім зняти у банкоматі.

Незважаючи на те, що «Ваша Готівочка» лояльно ставиться до позичальників, ми передбачили ряд вимог, від яких неможливо відступати. Відкрити кредит і отримати гроші онлайн дозволяється клієнтам у віці від двадцяти одного до сімидесяти років. Позики готівкою видаються клієнтам, які досягли вісімнадцяти років.

Незалежно від того, як довго Ви збираєтесь використовувати позику, маєте сплачувати нараховані комісійні кожні шістнадцять днів. Комісійні в розмірі 2% від загальної суми нараховуються щоденно.

Стосовно розміру кредиту: сума позики варіюється в рамках від 200 до 9000 гривень, а отримати гроші онлайн на картку можна незалежно від її балансу.

Легко як взяти гроші онлайн, так і повернути

Сплата кредиту може бути так само проведена банківським переказом. Ви можете переказати суму, відповідну сумі заборгованості перед компанією. Крім того, можна створити заявку і повернути гроші онлайн через «Особистий кабінет». Зверніть увагу, що списання коштів доступно тільки з картки, на яку була переказана позика. І, врешті-решт, Ви можете повернути гроші готівкою у будь-якому відділенні компанії.

Після того, як Ви розрахуєтесь з компанією, зможете звертатись за новою позикою. Під час повторного звернення, гроші онлайн на картку отримаєте ще швидше, оскільки процедура реєстрації вже пройдена, і залишається тільки вибрати суму і період оформлення позики.