Гроші на картку завжди доступні з «Ваша Готівочка»!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Важко уявити, скільки людей щоденно опиняються у скрутному фінансовому становищі та безуспішно намагаються отримати гроші на картку хоча б на короткий термін. Не всім видомо, що для цього не обов`язково позичати у знайомих. Для вирішення таких проблем давно існує мікрокредитний сервіс, завдяки якому гроші онлайн на картку можна позичити з будь-якого куточку країни.

Мікрокредитування – це абсолютно узаконені умови отримання позики. Більшість компаній не обмежуються лише на позиках готівкою, тому пропонують відкрити швидкі позики онлайн дистанційно по всій Україні. В число таких компаній входить і «Ваша Готівочка», з послугами якої вже знайомі тисячі українців.

Як видаються гроші на картку?

Швидкі кредити мають певні подібності та відмінності з банківськими послугами. Так само, як і банківські позики, кредит на карточку видається на певну суму.

Особиливостями експрес-позик є:

  • елементарна процедура оформлення;
  • миттєве рішення по кредиту;
  • дистанційний грошовий переказ.

Щоб отримати гроші на картку, заємнику навіть не потрібно звертатися до офісу компанії. Більшість мікрокредитних компанії мають представництво в інтернеті, що дозволяє відкривати позики у дистанційному режимі. Така можливість саме для тих, хто мешкає у містах, де відділень компанії ще немає. На щастя, інтернет є майже в кожній домівці, тому гроші онлайн на картку можуть оформити всі.

Щоб позичити гроші в кредит на картку, необхідно подати заявку від власного імені, де вказані сума та період оформлення. Для ідентифікації клієнта, потрібно пройти реєстрацію, під час якої потенційний позичальник вказує особисті дані. Можете не турбуватися про те, що особиста інформація буде використана в шахрайських цілях. «Ваша Готівочка» не передає дані клієнтів третім особам та гарантує конфіденційність.

Гроші онлайн на картку – це краще вирішення Ваших проблем!

Не завжди хочеться це визнавати, але гроші в нашому житті відіграють значну роль. Іноді вони можуть допомогти вирішити проблеми зі здоров`ям, іноді створити настрій або просто забезпечити гідний рівень проживання. Своєчасно отримавши гроші на картку, можна погасити борги та уникнути неприємностей з комунальними службами. Саме тому, корисно якомога більше дізнатися про таку послугу, як мікрокредитування.

Головна перевага цієї послуги - простота оформлення. Будь-який кредит на карточку можна відкрити без оформлення довідки та без поручителів. Це не тільки суттєво зекономить час, але й дозволить залишити власні фінансові проблеми при собі.

Ще одни плюс - оперативність видачі. Це в банку доводиться довго очікувати на гроші на картку, і то, не завжди можна отримати позитивне рішення чи необхідну суму. В результаті, клієнтам доводиться або погоджуватися на мінімальну суму, або залишится ні з чим.

В мікрокредитних установах такого немає. Наприклад, «Ваша Готівочка» готова відкрити швидкі позики онлайн від 200 до 7000 гривень. Мінімальний термін кредитування 1 день, а максимальний - 16 днів. Комісія за користування кредитом складає 2% в день.

Швидкі позики онлайн без обмежень

Мікрокредити - це справжні народні позики. Вони розраховані на абсолютно всі категорії населення, так як рівень доходу відрізняється. За потреби, гроші онлайн на картку зможе отримати навіть той, хто працює неофіційно. Вік клієнтів має складати від 18 до 70 років. Щоб відкрити кредит на картку, Вам має бути 21 рік.

Також, гроші в кредит на картку в будь-яку годину можуть отримати і пенсіонери. Ця категорія населення досить часто опиняється осторонь, хоча й потребує позик частіше за всіх.

Лояльність «Ваша Готівочка» поширюється на всіх. Кредитори не поділяють клієнтів в залежності від їх рівню заробітку та кредитного минулого. До речі, погана кредитна історія також не є перешкодою, щоб отримати гроші онлайн на картку у нас.

Не варто боятися відмови – звертайтеся, Ваша ініціатива буде винагороджена!

Українська