Гроші на картку від «Ваша Готівочка» - немає нічого неможливого!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Немає нічого незвичайного в тому, що деякі послуги надаються терміново. Якщо можна звернутися у швидку медичну допомогу, коли стаються проблеми зі здоров’ям, або викликати поліцію, коли нам загрожує небезпека, то чому ж позичити гроші в борг на особисту картку терміново ні? Це так само проблема, вирішувати яку потрібно миттєво!

Якою б складною для Вас не здавалася процедура оформлення позики у банківських і інших фінансових установах, у мікрокредитній компанії «Ваша Готівочка» Ви без зволікань отримаєте гроші онлайн на картку терміново, коли вони Вам тільки знадобляться.

Оформіть заявку і гроші на картку терміново надійдуть

Обслуовування клієнтів у компанії відбувається швидко: кожна операція продумана до дрібниць і оптимізована з метою забезпечення моментальної обробки всіх заявок. З моменту звернення і до моменту, коли ми перекажемо гроші на картку об’язково терміново, мине всього лише п’ятнадцять хвилин.

За цей час Ви встигнете зареєструватись на сайті, вказати у анкеті свої особисті дані (серію і номер, ІПН), а також зможете вибрати умови. Ваша заявка буде розглянута системою компанії і кредитними фахівціями, і після її перевірки гроші онлайн на картку терміново будуть переказані за вказаними у анкеті реквізитами.

Будьте уважні, коли будете заповнювати поля з реквізитами карточки, не сплутайте випадково власну картку з карточкою когось з близьких. Компанія не зможе підтвердити переказ грошей терміново на картку, якщо дані про її власника не відповідатимуть інформації у електронній заявці.

Без застави беріть гроші терміново на картку або готівкою

Отримати гроші на картку терміново в Україні сьогодні легко у числених відділеннях компанії, які працюють у п’ятнадцяти містах країни. Якщо ж Вам незручно дістатися до представництва або просто не вдається знайти вільний час, є гідна альтернатива. Скористайтеся інтернет-сервісом і оформіть заявку самостійно. Де б не були, гроші на картку терміново в Україні отримаєте, навіть якщо перебуваєте у найвіддаленішому її куточку.

Ще одна важлива перевага обслуговування у «Ваша Готівочка», на яку варто звернути увагу, - це можливість самостійно вибирати умови. Тільки Ви вирішуєте, коли зручніше взяти гроші на картку терміново, на яку суму і через який період повертати.

Компанія пропонує позичальникам мікрокредити на суму: мінімальна - двісті гривень, максимальна - дев'ять тисяч гривень. Повернути позичені гроші в борг на картку так само терміново Ви можете протягом шістнадцяти днів (Ви маєте повернути фінанси разом з відсотками по закінченню вибраного Вами періоду) або здійснити пролонгацію.

Взяти гроші на картку терміново, як і повернути, - простіше простого!

Здійснити пролонгацію (продовжити кредитний період) Ви можете у «Особистому кабінеті», де і подавали заявку на позику грошей на картку терміново у компанії. Така операція доступа тільки за умови сплати відсотків, нарахованих за період користування грошима. Розрахувати позику Вам допоможе кредитний калькулятор на сайті. Незалежно від того, у якій формі повертати гроші, отримані терміново на картку, безготівковим переказом або у відділенні компанії, достроково або після пролонгації, прихованих платежів та штрафу не буде.

Звісно, отримати гроші на картку терміново у «Ваша Готівочка» - це просто, швидко і зручно, адже немає ніяких перевірок і завищених вимог. Окрім віку і персональних даних, інша інформація про позикоодержувача не розглядається. Отже, звертайтеся за фінансовою допомогою о будь-якій годині, коли це тільки знадобиться, і отримаєте фінанси, як терміново вони не були б потрібні.