Гроші на картку терміново можна отримати у мікрокредитній компанії «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Кредити в інтернеті здобули популярність серед українців останнім часом. Позики онлайн пропонують здебільшого мікрокредитні компанії, а беззаперечна особливість мікрокредитів полягає в тому, що грошова сума видається на нетривалий термін. Головною перевагою послуги «гроші на картку терміново» є те, що для оформлення позики потрібні всього два документи - паспорт, ІПН і зовсім небагато часу.

В даному матеріалі розглядаються особливості компанії «Ваша Готівочка», яка надає гроші в борг на картку терміново без довідок і поручителів. Також розкажемо про порядок роботи фінансово-кредитної компанії.

Кредитно-фінансові установи надають гроші на картку терміново

Сьогодні в Україні працюють численні мікрокредитні установи, які легко нададуть гроші на картку терміново в режимі онлайн. При цьому, всі компанії мають власну специфіку і висувають різні вимоги до потенційних клієнтів. Отримати гроші в борг на картку терміново, зорекма у «Ваша Готівочка», можна двома способами:

  • отримати мікропозику готівкою. На сайті компанії виберіть суму і бажаний термін, заповніть заявку. Після того, як дізнаєтеся відповідь, приходьте до представництва «Ваша Готівочка» з оригіналами документів, щоб отримати готівку. Адреси всіх відділень компанії можна дізнатись на офіційному сайті.
  • оформити позику онлайн без особистого візиту до представництва компанії. Для цього потрібні тільки документи і доступ до інтернету. Зручність послуги гроші терміново на картку полягає в тому, що кошти можна отримати не виходячи з дому або роботи. Крім того, онлайн-заявка може бути створена зі смартфону, плантшету, тощо. Онлайн-кредитування дозволяє отримати гроші на картку терміново фактично всім. Головне, щоб вік позичальника складав 21 рік. Ймовірність відмови низька, отже послуга користується попитом громадян. «Ваша Готівочка» пропонує гроші на картку терміново у розмірі до 9000 гривень.

Позичити гроші терміново на власну картку буде просто, якщо виконати наступні дії:

  • спершу натисніть кнопку «Отримати позику» у віконці, яке присутнє на всіх сторінках сайту;
  • далі потрібно пройти реєстрацію, де вказати особисту інформацію і контактні дані;
  • завершальний етап - надіслати онлайн-заявку, де вказані сума і термін позики.

Порядок роботи кредитного сервісу, який надає гроші на картку терміново

Порядок роботи мікрокредитної компанії, яка надає гроші терміново на картку без перевірок в Україні такий:

  • всі онлайн заявки на гроші на кредитну картку терміово розглядаються моментально, і вже за лічені хвилини повідомляється рішення.
  • підтверджується позика на картку тільки громадянам України, які досягли 21-го року.

За рахунок того, що система мікрокредитної компанії миттєво розглядає заявки і швидко приймає рішення, отримати грошові кошти можна через 15 хвилин. А це означає - гроші терміново на картку без перевірок дозволять впоратися з фінансовими труднощами своєчасно. Позики видаються без цільового призначення, отже витратити їх можна на негайну покупку, сплату послуг, рахунків, тощо.

Повернути гроші Ви можете наступним чином:

  • у найближчому представництві компанії;
  • у «Особистому кабінеті» на сайті;
  • переказом через касу будь-якого банку.

Мікрокредитна компанія надає гроші на кредитну картку терміново терміном до шістнадцяти днів. Через це дана послуга і отримала назву «Мікропозика до зарплати».

Коли потрібні гроші в борг на картку терміново, краще формити заяку через інтернет

Якщо терміново знадобилась певна грошова сума, звісно, можна звернутися і до банків. Але, у таких установах без довідки про доходи, яка підтверджує платоспроможність, навіть немає чого роботи. Якщо Ви все ж зможете надати відповідний документ, врахуйте, на розгляд заявки буде витрачено чимало часу. Отже, отримати гроші на картку терміново саме у мікрокредитній компані - краще рішення, у разі виникнення фінансових проблем.