Гроші на картку в компанії Ваша Готівочка

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

 

Якщо терміново потрібні гроші, то найпростіший спосіб - це замовити їх на карту в мікрофінансовій компанії. Для цього потрібен мінімум часу і документів. Подробиці тут.

 

 

З розвитком інтернет технологій почалися позитивні зміни в наданні всіх видів фінансових послуг. Особливо явно це торкнулося сфери кредитування. Ми розповімо вам, як зручно замовити гроші на карту у фінансовій компанії.

 

Гроші на картку

 

Термінова потреба в грошах періодично виникає у більшості жителів України, і такі ситуації вимагають швидкого рішення. Добре, якщо у людини були накопичені кошти, адже в іншому випадку потрібно буде звертатися за допомогою до друзів, знайомих, родичів. Коли близькі люди не можуть протягнути руку допомоги, доводиться вдаватися до послуг фінансових організацій або онлайн-сервісів.

 

Інтернет-технології розширюють наші можливості з кожним днем. І якщо ще вчора для оформлення та отримання позики нам доводилося вистоювати черги у відділеннях банків, то сьогодні замовити гроші на карту ви можете, перебуваючи в будь-якому місці і в будь-який час. Цю перевагу вже встигли по достоїнству оцінити ті клієнти нашого сервісу, які неодноразово зверталися в компанію "Ваша Готівочка", щоб отримати кредит онлайн.

 

Гроші на карту в "Ваша Готівочка" отримати просто і комфортно

 

Незважаючи на більш високі, ніж у банку, відсотки і відсутність кредитних канікул, саме онлайн кредити без довідки, поручителів і без застави часто стають єдиною прийнятною альтернативою для тих, хто зацікавлений взяти гроші на картку. Чому мікрокредити користуються такою популярністю - нескладно здогадатись, проаналізувавши їх реальні переваги:

 

 • мінімум необхідних документів;

 • відсутність вимог щодо гарантій поручителів і застави;

 • немає необхідності надавати довідку про доходи;

 • швидке оформлення кредиту;

 • безліч зручних варіантів погашення позики, включаючи готівкові та безготівкові способи оплати;

 • поліпшення умов кредитування при позитивній кредитній історії.

 

Для того щоб отримати кошти в розмірі від 200 до 9000 гривень, позичальникові не потрібно надавати довідку про доходи, поручителя або заставу. Все, що знадобиться - діюча платіжна карта (зарплатна, кредитна, пенсійна і т.д.), оформлена на ім'я клієнта

 

 

Процедура оформлення кредиту з можливістю отримати гроші онлайн

 

Сама процедура оформлення позики онлайн на банківську картку гранично проста. Після вибору суми і терміну кредитування (від 2 до 16 днів), ви заповнюєте заяву про надання позики, підтверджуєте умови заяви і договір і, відправивши заповнені документи, очікуєте рішення. У більшості випадків рішення приймається на користь клієнта, і тоді, після розгляду і схвалення вашої заявки, ви отримаєте необхідні гроші онлайн на свою платіжну картку.

 

Швидкі гроші на банківську картку онлайн - переваги миттєвого позики

 

З ситуаціями, коли потрібні фінанси, стикався кожен. Далеко не завжди є можливість дочекатися зарплати, зайняти у родичів або друзів. Оформлення банківського кредиту в Україні - тривала операція, яка потребує надання численних документів і займає як мінімум кілька днів. Оптимальне рішення проблеми - оформити термінову позику онлайн за допомогою компанії "Ваша Готівочка".

 

У порівнянні з іншими способами одержати необхідні фінансові кошти, взяти терміновий кредит на карту через інтернет вигідно з наступних причин:

 • немає вимог щодо поручителів і підтвердження доходів;

 • процес оформлення відбувається без особистого контакту зі співробітниками сервісу;

 • гроші надходять будь-яким зручним для вас способом (можна замовити гроші на картку, а можна забрати їх у відділенні МФО);

 • необхідна сума переводиться на вказаний рахунок протягом 5 хвилин;

 • відсутня необхідність в наданні застави.

 

Фраза «пакет документів» звучить солідно та красиво, але не в тих випадках, коли вам потрібно цей пакет зібрати. Не турбуйтесь, щоб отримати швидкі гроші на карту, не потрібен значний перелік паперів, досить просто заповнити форму заявки на нашому офіційному сайті.

 

Швидкі гроші на картку онлайн від "Ваша Готівочка"

 

Звернення до нас гарантує уважне ставлення і максимальну швидкість обробки інформації. Конкурентні переваги використання сервісу "Ваша Готівочка" можна висловити кількома тезами:

 • сервіс працює цілодобово, включаючи вихідні та святкові дні;

 • нашими послугами успішно скористалися тисячі клієнтів;

 • за попереднім погодженням можливе продовження терміну повернення без штрафів (пролонгація);

 • зазначені в анкеті особисті дані ретельно зашифровані і захищені від шахраїв;

 • послуга термінового кредиту на картку онлайн доступна навіть клієнтам з поганою кредитною історією;

 • заявки розглядаються в мінімально можливі терміни незалежно від часу доби.

 

Можливість отримати швидко гроші онлайн на карту від "Ваша Готівочка" - ефективне вирішення фінансових проблем в найкоротші терміни. Для зручності користувачів на сайті розміщений онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати суму повернення в залежності від обраного терміну.

 

 

Для клієнтів сервісу передбачений набір оптимальних способів отримання грошей, який охоплює всі вікові групи і категорії громадян України. При оформленні ви можете вказати, що необхідно перерахувати термінову мікропозику на карту або видати швидкі гроші готівкою. Для реалізації останнього пункту потрібен особистий візит позичальника в спеціальний пункт видачі. При кредитуванні з дистанційними способами передачі грошей особистий візит позичальника не буде потрібен.

Ми гарантуємо збереження особистих даних - інформація про адресу клієнта, номер мобільного телефону і банківської карти передається по надійно зашифрованих каналах, використовується виключно для оформлення позики і недоступна для сторонніх осіб.

 

Сервіс "Ваша Готівочка" - професійна кредитна організація, що надає клієнту всі необхідні сучасні інструменти для комфортної співпраці, щоб він міг зручно замовити гроші на картку. До ваших послуг безліч різних способів повернути онлайн кредит, включаючи оплату з банківської карти, оплату готівкою в терміналах і банківським переказом.

 

Кожен наш клієнт, який скористався послугою "Ваша Готівочка" вперше, може отримати не більше 3000 гривень. При успішній і регулярній співпраці з сервісом і своєчасно погашених позиках, сума, доступна до кредитування, зросте до 9000 гривень. Ми цінуємо наших клієнтів і створюємо всі умови для того, щоб брати гроші на картку було так само зручно і приємно, як і віддавати їх.